Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

AVB 2004

automat

Wymieniałem filtr paliwa, profilaktycznie.... bezmyślnie połamałem podgrzewacz, który znajdował sie na filtrze kupiłem jakiś zamiennik (50pln) ale... nr katalogowy różnił sie od oryginału chyba ostatnia literą teraz mam "F" nie wiem co było wcześniej bo wyrzuciłem stary. Czy ktoś mógłby sprawdzić mi co mam w oryginale w swoim samochodzie, etce ect. żeby znowu ktoś nie wcisnął mi kitu że to taki sam.

 

Od tamtego czasu autko przestało palić "na dotyk" a teraz powiedziałbym że prawie mam z tym problem, zanim wymienie świece i udam sie na logi do mechanika chce wrócić do oryginału na ktorym wszystko było OK

 

Czemu w niektórych tematach na innych forach nazywany jest ten podgrzewacz zaworem zwrotnym, na paragonie miałem napisane podgrzewacz?

 

Czy do pompowtryskiwaczy można używać STP do czyszczenia wtryskiwaczy zwykłego diesla na wtryskach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

poszukuję nr amortyzatorów i sprężyn na tył do paska jak w opisie oraz nr gumy na której oparta jest sprężyna na talerzu amortyzatora (może jakieś zdjęcie z etki ?)

Wersja kombi

pozdrawiam

Nawrzucam Ci troszeczkę - wiem że masz kombi ale nie mam nr VIN a ETKA nie rozgranicza 4x4 czy napęd przód. A jedynie kombi - limuzyna, zawieszenie, posiadanie haka itp.:

28f94072496c9720m.jpg

16d41f938902adcem.jpg

c362f03b26219af8m.jpg

bbaeb488f1977885m.jpg

5ed30e1424dc9ca0m.jpg

86b07e5bebc24620m.jpg

6216d577b544147em.jpg

 

---------- Post added at 08:53 ---------- Previous post was at 08:46 ----------

 

AVB 2004

automat

Wymieniałem filtr paliwa, profilaktycznie.... bezmyślnie połamałem podgrzewacz, który znajdował sie na filtrze kupiłem jakiś zamiennik (50pln) ale... nr katalogowy różnił sie od oryginału chyba ostatnia literą teraz mam "F" nie wiem co było wcześniej bo wyrzuciłem stary. Czy ktoś mógłby sprawdzić mi co mam w oryginale w swoim samochodzie, etce ect. żeby znowu ktoś nie wcisnął mi kitu że to taki sam.

 

Od tamtego czasu autko przestało palić "na dotyk" a teraz powiedziałbym że prawie mam z tym problem, zanim wymienie świece i udam sie na logi do mechanika chce wrócić do oryginału na ktorym wszystko było OK

 

Czemu w niektórych tematach na innych forach nazywany jest ten podgrzewacz zaworem zwrotnym, na paragonie miałem napisane podgrzewacz?

 

Czy do pompowtryskiwaczy można używać STP do czyszczenia wtryskiwaczy zwykłego diesla na wtryskach ?

Jeżeli o to chodzi to proszę bardzo:

c82eeb13ecaa4493m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu w niektórych tematach na innych forach nazywany jest ten podgrzewacz zaworem zwrotnym, na paragonie miałem napisane podgrzewacz?
Żadna z tych nazw nie jest błędna, ponieważ jest to zawór zwrotny który ma za zadanie powrót nieprzyjętego paliwa do zbiornika paliwa oraz filtra. A że przy okazji paliwo jest ciepłe (wysokie ciśnienie oraz nagrzanie od samego silnika) pełni też rolę podgrzewania paliwa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze trafłlem ale potrzebuje numeru pompowtryskiwaczy do silnika 2.0 tdi, BGW. Numery zamienników lub najbardziej "podobnych" tez wchodzą w grę.

 

PozdraVWiam, Jakub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze trafłlem ale potrzebuje numeru pompowtryskiwaczy do silnika 2.0 tdi, BGW. Numery zamienników lub najbardziej "podobnych" tez wchodzą w grę.
Dobrze trafiłeś ;)

 

jdv1288191512i.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze mam szukać o końcówce 073 BC, lub 079 MX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze mam szukać o końcówce 073 BC, lub 079 MX?
Tak tylko 079 MX jest na wymianę czyli oddajesz pompowtrysk za ten z tym oznaczeniem. 073 BC musisz się dowiedzieć czy nie powinieneś go dostarczyć na wymianę. Ale takie warunki jeśli kupujesz w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dowiedzieć się jaki powinien być numer seryjny właściwych zegarów do mojego auta - b5 1,9 tdi 110 KM 99r (w2000). Wyposażenie z kodu to GP a szczegóły:AVG, EEN,B0A , C0V, G0C, H6S, J0R, M6N, Q2J, QG1, T1R, 0JG, 0YE, 1AC, 1BA, 1G2,, 1LB, 2PQ, 3FE, 3S2, 5RQ, 5SL, 8AC, 8GL, 8RE, 8TC

WVWZZZ3BZYE084267

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję dowiedzieć się jaki powinien być numer seryjny właściwych zegarów do mojego auta - b5 1,9 tdi 110 KM 99r (w2000). Wyposażenie z kodu to GP a szczegóły:AVG, EEN,B0A , C0V, G0C, H6S, J0R, M6N, Q2J, QG1, T1R, 0JG, 0YE, 1AC, 1BA, 1G2,, 1LB, 2PQ, 3FE, 3S2, 5RQ, 5SL, 8AC, 8GL, 8RE, 8TC

WVWZZZ3BZYE084267

 

Licznik dobierz z załączonego pdf'a - przy tych rocznika ETKA nie podaje wyszczególnionych nr części :(

WVWZZZ3BZYE084267.pdf

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję dowiedzieć się jaki powinien być numer seryjny właściwych zegarów do mojego auta - b5 1,9 tdi 110 KM 99r (w2000). Wyposażenie z kodu to GP a szczegóły:AVG, EEN,B0A , C0V, G0C, H6S, J0R, M6N, Q2J, QG1, T1R, 0JG, 0YE, 1AC, 1BA, 1G2,, 1LB, 2PQ, 3FE, 3S2, 5RQ, 5SL, 8AC, 8GL, 8RE, 8TC

WVWZZZ3BZYE084267

Jeśli masz 1/2 fis 3B0920822AX lub końcówka 825,jeśli pełny Fis 3B0920845AX

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam numerów(rozmiaru) uszczelniaczy wału skrzyni biegów,gdyż przymierzam się do wymiany,sprzęgła i chciałbym odrazu wymienić uszczelnienie na nowe.

Zakupiłem oring w aso nr:n90354201-ale wydaje mi sie,ze czegoś(simering itp.) jeszcze brakuje?.

A odnośnie uszczelnienia wału silnika(od strony skrzyni) czy w moim pasku,wymianie podlega,simering z kołnierzem czy sam simering?

passat tak jak w opisie :awx vin:wvwzzz3bz3p058238

podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymianie podlega,simering z kołnierzem czy sam simering?
Tylko komplet, sam uszczelniacz nie występuje.

 

bwy1288287739p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam numerów(rozmiaru) uszczelniaczy wału skrzyni biegów,gdyż przymierzam się do wymiany,sprzęgła i chciałbym odrazu wymienić uszczelnienie na nowe.

 

klz1288296041y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie pilnie potrzebuje numer czesci mojej pompy paliwa passat 1.9 tdi 90hp silnikAHU rok 2000.Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Jacek,wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie pilnie potrzebuje numer czesci mojej pompy paliwa passat 1.9 tdi 90hp silnikAHU

Pompy paliwa? A gdzie ona ma się znajdować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o numery przegubow zewnetrznych do B5 Variant 1,9 tdi AFN skryznia manualna rok 1998 oraz ilosc zębow wew/zew, ewentualnie inne parametry potrzebne do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze o numery przegubow zewnetrznych do B5 Variant 1,9 tdi AFN skryznia manualna rok 1998 oraz ilosc zębow wew/zew, ewentualnie inne parametry potrzebne do zakupu.
Proszę bardzo musisz dobrać do swojej skrzyni.

 

Przegub zewnętrzny

 

cqs1288449727v.jpg

 

Przegub wewnętrzny

 

jdv1288449727r.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest nr zaworów ciśnieniowych silnika AKE audi ( występują w układzie zasilania paliwa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności