Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje numer wiązki od tylnych świateł z przeciwmgielnym do VW CADDY rok modelowy 2009

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez n00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a możecie sprawdzić ,czy dokładka tylnego zderzaka w B5FL w sedanie jest taka sama jak w B5FL combi?

Do sedana ma numer 3B5807521, a do kombi 3B9807521, więc jest inna.

Potrzebuje numer wiązki od tylnych świateł z przeciwmgielnym do VW CADDY rok modelowy 2009

To chyba będzie to co w pliku pdf. Jakbyś podał VIN, było by łatwiej. ;)

wi?zka lampy tylnej..pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak ktoś ma dostęp do katalogów, ETKI czy czegoś tam jeszcze to proszę o podanie numeru katalogowego oringów jakie uszczelniają intercooler.

Samochód to VW Passat 1.8T- 2001 r. Silnik AWT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jak ktoś ma dostęp do katalogów, ETKI czy czegoś tam jeszcze to proszę o podanie numeru katalogowego oringów jakie uszczelniają intercooler.

Samochód to VW Passat 1.8T- 2001 r. Silnik AWT.

Masz tu screen

Oring.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prosze o podanie numeru katalogowego przerywacza kierunkowskazów do PASSATA 3B 2000r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Prosze o podanie numeru katalogowego przerywacza kierunkowskazów do PASSATA 3B 2000r.

 

3B0 953 235 D nr 4 na rysunku

tmp.fpi.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o rysunek uchwytu, który trzyma oparcia dzielonej kanapy w kupie. Ten, który się znajduje w 2/3 szerokości auta. Chodzi o B3 Variant. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o rysunek uchwytu, który trzyma oparcia dzielonej kanapy w kupie. Ten, który się znajduje w 2/3 szerokości auta. Chodzi o B3 Variant. Z góry dziękuję za pomoc.

 

wydaje mi się że to jest 14 numerek. występuje jako część nie produkowana

oparcie.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że to jest 14 numerek. występuje jako część nie produkowana

Dzięki, leci pomógł. O to mi chodziło. Pozostaje mi szukać po szrotach auta z takim uchwytem. Albo spawarka i rzeźba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Będę wyjmował turbosprężarkę i do ponownego założenia pójdą nowe uszczelki, nie mam tylko jednej i tu pytanie i prośba do znawców tematu. Jaki nr ma uszczelka pomiędzy turbiną a kolektorem wylotowym (jeżeli w ogóle występuje :P ). Po myszkowaniu w ETCE nie mogę znaleźć takiego elementu.

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że to jest 14 numerek. występuje jako część nie produkowana
Ten element jest przykręcany do oparcia. Natomiast uchwyt który trzyma obydwa oparcia i jest przykręcany do karoserii, są to numery 28, 29 i 30 na rysunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę wyjmował turbosprężarkę i do ponownego założenia pójdą nowe uszczelki, nie mam tylko jednej i tu pytanie i prośba do znawców tematu. Jaki nr ma uszczelka pomiędzy turbiną a kolektorem wylotowym (jeżeli w ogóle występuje ). Po myszkowaniu w ETCE nie mogę znaleźć takiego elementu.

Pozdrawiam Andrzej

 

Chyba chodzi o uszczelkę 1H0253115A, w załączeniu rysunek, sprawdz.

 

http://img198.imageshack.us/i/afna.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba chodzi o uszczelkę 1H0253115A

Hej,

Dzięki za fatygę ale tą uszczelkę akurat mam już namierzoną. Jest to uszczelka pomiędzy turbina a wylotem downpipe czy jakos tak :P Wieczorkiem wrzucę skan z etki gdzie moim zdaniem powinna być; tj. jak napisałem wyżej pomiędzy kolektorem wydechowycm a częścią gorącą turbosprężarki.

EDIT: Na foto powierchnia przylgowa do kolektora gdzie myślę, że powinna byc uszczelka :bleble

pozdrawiam Andrzej

turbina1awx1gj.jpg

Edytowane przez Diabeł_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wrzucę skan z etki gdzie moim zdaniem powinna być; tj. jak napisałem wyżej pomiędzy kolektorem wydechowycm a częścią gorącą turbosprężarki.
Niestety nie ma innej uszczelki poza nr. 19 z rys.

 

uszczelka.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moż ktoś wrzucić lusterko zewnętrzne lewe do B5 FL. Dzisiaj przeciskający się pomiędzy samochodami motocyklista zaczepił o moje lusterko i uszkodził taką plastikową listewkę we wnętrzu lusterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie makeć. Właśnie o ten element chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

pewnie było setki razy, ale nie mogę znaleźć konkretnych odpowiedzi...

Muszę zmienić świece żarowe, filtr paliwa no i pewnie łożyska z przodu, bo słychać huk przy określonej prędkości, który nasila się przy jeździe po łuku. No i mam pytania:

 

1. Swiece: Beru czy Bosh, 92 czy 97mm? Prosze o dokładny symbol...

2. Filtr paliwa: Podobno dobre sa Knechta, proszę o dokladny symbol...

3. Łożyska, w tej materii nie mam pojęcia, czy można wymienić same łozyska, czy trzeba wymieniac razem z piasta? Jakiej firmy?

 

Bardzo proszę o podpowiedzi. Jakby ktoś był w stanie orientacyjnie wycenić ten komplet czesci to bylbym ogromnie wdzieczny :fajny

 

AVF 2001 Sedan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Swiece: Beru czy Bosh, 92 czy 97mm? Prosze o dokładny symbol...

2. Filtr paliwa: Podobno dobre sa Knechta, proszę o dokladny symbol...

3. Łożyska, w tej materii nie mam pojęcia, czy można wymienić same łozyska, czy trzeba wymieniac razem z piasta? Jakiej firmy?

 

Ad.1. Świece: Cena ok 45zł szt.

BERU nr kat. 0100226227 92mm do roku prod. 2001.10

Beru nr kat. 0100226482 97mm od roku prod. 2001.11

 

Ad.2. Filtr paliwa KNECHT najlepiej po numerze nadwozia cena ok 100zł

Ad.3. Tylne łożysko jest całe z piastą.

SKF Nr kat.VKBA 3489 Cena ok 550zł szt.

RUVILLE Nr kat. 5444 Cena ok 450zł szt.

 

Nie zaleca się kupować tanich łożysk;) No chyba, że chce się je wymieniać ponownie po niedługim czasie. Ceny które podałem są to orientacyjne ceny detaliczne które są w sklepach, niektórzy nie ogarniają tematu z rabatami i tak kupują :P

Polecam kontakt z kolegą "Weso" na pewno będzie trochę taniej no i wszystko przyjdzie do domu bez latania;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Filtr paliwa: Podobno dobre sa Knechta, proszę o dokladny symbol...
Musisz wiedzieć który do ciebie przychodzi wkręcany czy zapinany na opaskę. Bo jeśli ten na opaskę i u góry ma dwie rurki odpływową i dopływową to symbol Mann'a WK853/3X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności