Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki a pisze dlatego ze mi cos net wyskakuje i klikne i potem cuda sie dzieja po 2 razy , dzieki wielkie

Edytowane przez 13jurek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Prosze o sprawdzenie do numeru Vin : WVWZZZ3BZ3E420507

Rolka napinacza , napinacz i pasek .

Z gory dziekuje. Pozdrawiam.

 

038 109 243 M - rolka napinająca

038 109 119 P - pasek zębaty (Z=120)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
038 109 243 M - rolka napinająca

038 109 119 P - pasek zębaty (Z=120)

 

Dzieki za informacje ale rozrzad juz jest zrobiony :) chodzi o zwykle rolki , nie od rozrzadu :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy potrzebuję numer uszczelki listwy zbierającej zewnętrznej prawy przód bez chromu do mojego oraz numer uszczelki wewnętrznej tej w koło drzwi do passata 1,9 tdi b5 z 1999 r Variant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oraz numer uszczelki wewnętrznej tej w koło drzwi do passata 1,9 tdi b5 z 1999 r Variant

Ale, których drzwi ?

 

potrzebuję numer uszczelki listwy zbierającej zewnętrznej prawy przód bez chromu

Pozycja nr 13 w załączniku drzwi.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy potrzebuję numer uszczelki listwy zbierającej zewnętrznej prawy przód bez chromu do mojego oraz numer uszczelki wewnętrznej tej w koło drzwi do passata 1,9 tdi b5 z 1999 r Variant

 

Uszczelka zgarniająca do drzwi przednich Passat przed liftem:

 

-prawy przód 3B0 837 477A

-lewy przód 3B0 837 478A

 

Uszczelka wewnętrzna przód lewa 3B0 867 365F

przód prawa 3B0 867 366F

 

---------- Dodano o 16:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:46 ----------

 

Witam.

Jaki nr. OE ma listwa środkowa na PRAWYCH TYLNICH drzwiach z chromem (foto) w Passacie B5 FL highline (kombi)???

Nigdzie nie mogę znaleść nr tej listwy a na allegro używki po 250zł myślę że za nie dużo więcej dostane ją w ASO

 

W/g Etos-a to listwa ochronna z listwą ozdobną nr. 3B0 853 754D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-prawy przód 3B0 837 477A

-lewy przód 3B0 837 478A

Na odwrót .

 

---------- Dodano o 17:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:56 ----------

 

W/g Etos-a to listwa ochronna z listwą ozdobną nr. 3B0 853 754D

Wg. Etki wycofano 01.10.2010, użyj jako części zamiennej 3B0 898 574 GRU

Edytowane przez tom-998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o podanie numeru Pompy paliwa i podciśnienia ( chyba wakum pompa) - WVWZZZ3BZ2P433707.

Lub jeżeli ktoś wie jakie tam mogę włożyć - z jakimi literkami na końcu. Dziękuję z góry i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bardzo proszę o podanie numeru Pompy paliwa i podciśnienia ( chyba wakum pompa) - WVWZZZ3BZ2P433707.

Lub jeżeli ktoś wie jakie tam mogę włożyć - z jakimi literkami na końcu. Dziękuję z góry i pozdrawiam

 

Ta pompa podciśnienia i paliwa ma nr 038 145 209F do niej i8dą dodatkowo dwie uszczelki o nr 038 109 293A i 038 109 293.

Silniki do których idą identycze pompy to AVB i AVF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje numer plasitkowych kołków mocujących nadkole chodzi mi o przednie lewe nadkole są to te które wciska sie w karoserię i do nich przykręca sie nadkole auto takie jak w opisie. Z góry dzięki poz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Dodano o 23:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:18 ----------

 

Witam!

Potrzebuje numer plasitkowych kołków mocujących nadkole chodzi mi o przednie lewe nadkole są to te które wciska sie w karoserię i do nich przykręca sie nadkole auto takie jak w opisie. Z góry dzięki poz.

 

proszę bardzo,to się nazywa nakrętka rozprężna i ma taki oto nr N 908 214 01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam passata z 97r 1.8t i potrzebuje zakupic tlumik srodkowy elastyczny - jest jeden do kupienia na allegro ale to jest od modelu z 98r i po fotce widze ze element elastyczny jest inny niz ten u mnie - ksztalt jednak calej czesci wydaje sie byc taki sam choc mechanikiem nie jestem pewnosci nie mam i dlatego pisze z zapytaniem

 

moglbym prosic o sprawdzenie numeru tej czesci czy ma taki sam nr katalogowy (a w 98r byla ona po prostu inaczej wykonywana) a jezeli sa dwa rozne to ewentualnie czy moze mi ktos powiedziec czy ta czesc z 98r bedzie pasowala do rocznika 97

 

dzieki za jakakolwiek odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc .Potrzebuje pas przedni do Passata 2008 TSI WVWZZZ3CZ8P111947 proszę o nry katalogowe pasa przedniego i może ktoś poradzi czy jest różnica czy pasuje pas od diesel ? bo ich sporo z używek. Może macie Etka schemat , jakieś tam plastiki są mi potrzebne a nawet nie wiem jak je nazwać.

I jeszcze jedno potrzebuję czujnik parkowania PDC chromowany w grilu (może jego numer), potrzebuję kostkę łączącą ten czujnnik (obcięta została) te elementy to pewnie tylko serwis VW.Jestem ciekawy jaka cena .

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

posiadam passata z 97r 1.8t i potrzebuje zakupic tlumik srodkowy elastyczny - jest jeden do kupienia na allegro ale to jest od modelu z 98r i po fotce widze ze element elastyczny jest inny niz ten u mnie - ksztalt jednak calej czesci wydaje sie byc taki sam choc mechanikiem nie jestem pewnosci nie mam i dlatego pisze z zapytaniem

 

moglbym prosic o sprawdzenie numeru tej czesci czy ma taki sam nr katalogowy (a w 98r byla ona po prostu inaczej wykonywana) a jezeli sa dwa rozne to ewentualnie czy moze mi ktos powiedziec czy ta czesc z 98r bedzie pasowala do rocznika 97

 

dzieki za jakakolwiek odp

 

Kolego, pdf "tłumik" dla Ciebie, zobacz, porównaj i daj znać czy pomogło, najwyżej poszukamy dalej.

 

Potrzebuje pas przedni do Passata 2008 TSI WVWZZZ3CZ8P111947 proszę o nry katalogowe pasa przedniego i może ktoś poradzi czy jest różnica czy pasuje pas od diesel ? bo ich sporo z używek. Może macie Etka schemat , jakieś tam plastiki są mi potrzebne a nawet nie wiem jak je nazwać.

I jeszcze jedno potrzebuję czujnik parkowania PDC chromowany w grilu (może jego numer), potrzebuję kostkę łączącą ten czujnnik (obcięta została) te elementy to pewnie tylko serwis VW.Jestem ciekawy jaka cena

 

Pdfy czujnikiparkowania i zderzakprzód dla Ciebie i daj znać j/w czy wystarczy czy potrzeba czegoś więcej ;)

tłumik.pdf

zderzakprzód.pdf

czujnikiparkowania.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Uprzejmie zapytuję się o ETKOWY numer przepustnicy do passata kombi 1.8t B5FL 2003r. AWT

WVWZZZ3BZ3E422257

 

Czy ona jest sterowana mechanicznie czy elektrycznie?

 

Z góry dziękuję!

Edytowane przez gładzilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MSK dzieki za plik pdf ale to nie jest od silnika 1.8T tam wszystko idzie przez turbine nastepnie do katalizatora i z katalizatora idzie tylko jedna koncowka a nie dwie :) tak wiec jakbys mogl zapodac plik pdf do 1.8T z 97 i 98 roku wowczas bym sobie mogl porownac oba schematy :)

Edytowane przez Dzolero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, pdf "tłumik" dla Ciebie, zobacz, porównaj i daj znać czy pomogło, najwyżej poszukamy dalej.

 

 

 

Pdfy czujnikiparkowania i zderzakprzód dla Ciebie i daj znać j/w czy wystarczy czy potrzeba czegoś więcej ;)

 

Dzięki serdeczne:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pdfy czujnikiparkowania i zderzakprzód dla Ciebie i daj znać j/w czy wystarczy czy potrzeba czegoś więcej

Dzięki serdeczne

 

Kolego, jedna sprawa, bo nie spojrzałem.

Co do tego czujnika parkowania. W spisie masz podany numer - 3C0 919 275 R

WG ETKI wycofano go w dniu 01/01/2010, użyj jako części zastępczej - 3C0 919 275 AD

Przeparszam za błąd.

 

@MSK dzieki za plik pdf ale to nie jest od silnika 1.8T tam wszystko idzie przez turbine nastepnie do katalizatora i z katalizatora idzie tylko jedna koncowka a nie dwie tak wiec jakbys mogl zapodac plik pdf do 1.8T z 97 i 98 roku wowczas bym sobie mogl porownac oba schematy

 

służę pomocą, jednak sugerowałem się opisem profilu i kodem silnika AEB ;) bądź co bądź, jeśli chodzi o AEB to masz w pdfie rozrysowany tłumik. (oznaczenia po bokach ;))

 

tak więc nie zapodam Ci innego pliku pdf do 1.8T AEB z 97 bo to jest właśnie ten plik ;)

i szczerze mówiąc nie zapodam też pdfa z 98 bo numery są te same jak w pdfie z 97 ;)

 

może nie do końca zrozumieliśmy się o co chodzi? (albo ja nie zrozumiałem)

 

Uprzejmie zapytuję się o ETKOWY numer przepustnicy do passata kombi 1.8t B5FL 2003r. AWT

WVWZZZ3BZ3E422257

 

Patrz pdf, pozycja 3.

 

0 280 750 009 tu jeszcze numer "zamiennika" BOSCH ok. 650zł (w oryginale też jest BOSCH, koszt wg ETKI około 1700zł)

przepustnica.pdf

Edytowane przez MSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MSK szukam tego http://allegro.pl/vw-passat-98-1-8t-tlumik-srodkowy-elastyczny-i2100414752.html i jakos tego nie widze na tym rysunku :/

 

jak widzisz to jest jedna dluga rura ktora idzie zaraz za turbina i katalizatorem (spod maski) i konczy sie w polowie samochodu i jej koncowka wchodzi do drugiej (mniej wiecej tej samej dlugosci) ktora laczy sie z tlumikiem ktory znajduje sie na samym koncu samochodu

zdjecie @cooler:

http://forum.vw-passat.pl/threads/1113-WARSZAWA-CENY-CZESCI-Rozrzad-Hamulce-Filtry-oleje-inne

chodzi mi o ta cala dluga widoczna rure

 

no coz ale skoro piszesz ze dla 97r i 98r jest ten sam schemat tzn ze na ludzki rozum to bedzie ta sama czesc - no coz zaryzykuje i kupie ta czesc z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no coz ale skoro piszesz ze dla 97r i 98r jest ten sam schemat tzn ze na ludzki rozum to bedzie ta sama czesc - no coz zaryzykuje i kupie ta czesc z allegro

 

no słuchaj, poczekaj, to Ci wrzuce obydwa schematy z 97 i 98 żebyś mógł sobie porownać ;)

 

prosz. 97 w kilku postach wyżej :)

 

--------------------------------

 

KOLEGO, już chyba wiem o co Ci chodzi. To rura pośrednia, a nie tłumik środkowy ;P

 

Tu masz schemat! W pliku "wydech".

 

Dla jasności, numer tej rury pośredniej w rocznikach 97, 98 do AEB nie różni się :)

tłumik98.pdf

wydech.pdf

Edytowane przez MSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności