Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje numeru sterownika ukladu samopoziomowania passat 2003 rok

W załączniku poniżej cały układ samopoziomowania passata 2003.

tmp.fpi.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuje nr katologowych listew na zderzaku przednim oraz ramek na migacze z lewej i prawej strony(chodzi mi o te po dwa elementy co sa w zderzaku pod lampami, dzieki z gory

Edytowane przez dempci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, potrzebuje nr katologowych listew na zderzaku przednim oraz ramek na migacze z lewej i prawej strony(chodzi mi o te po dwa elementy co sa w zderzaku pod lampami, dzieki z gory

Pozycja 37 oraz 40 w załączniku

zderzak B6.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziekowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto podpowie i rzuci numerem ? ;)

 

Zaślepka w zderzak tylni, znajduje się po prawej stronie. Maskuje otwór na wkręcany hak.

Audi A8/S8 D2 2001r.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaślepka w zderzak tylni, znajduje się po prawej stronie. Maskuje otwór na wkręcany hak.

Audi A8/S8 D2 2001r.

Nakładka spojler pozycja 12 i nie wiem czy nie powinienes mieć jeszcze klamry pozycja 13

 

nakladka.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaślepka w zderzak tylni, znajduje się po prawej stronie. Maskuje otwór na wkręcany hak.

Audi A8/S8 D2 2001r.

Nakładka spoilera: 4D0 807 441K 3FZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spojler pozycja 12 i nie wiem czy nie powinienes mieć jeszcze klamry pozycja 13

 

Chyba tak, miałem ale zgubiłem zaślepkę i zauważyłem że była na silikon wklejona :hyhy:

 

No i u gajosa kosztuje 60 + 40 z klamrą.... 100 pln za plastik 1x2 cm.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś może podrzucić gdzie w AVF 130KM znajduje się b059919501A czujnik temperatury podwójny (4 styki zielony) niestety nie mogę go zlokalizować. z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktoś może podrzucić gdzie w AVF 130KM znajduje się b059919501A czujnik temperatury podwójny (4 styki zielony) niestety nie mogę go zlokalizować. z góry dziękuje.
Nie ma sprawy proszę.

 

viu1272205811q.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy proszę.

 

 

Dzięki Jacek, już znalazłem niestety czujnik cieczy w silniku AVF znajduje się pod EGRem ni jak ma się do tego skanu w ETCe.

 

Jeszcze od dłuższego czasu poszukuje nr katalogowego takiego uchwytu pod adapter CULLMANNa, Adaptery pod telefon mają nr katalogowe VW więc pewnie uchwyt także posiada taki numer.

aa6bd33bb6cae9f8med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety czujnik cieczy w silniku AVF znajduje się pod EGRem ni jak ma się do tego skanu w ETCe.

No nie żartuj, czujnik cieczy pod EGR? Przecież tam jest kolektor wydechowy, a czujnik cieczy znajduje się za silnikiem w okolicy pompy paliwa/podciśnienia. Bardzo ciężko jest go zlokalizować ze względu na to ze jest przykryty rurą dolotową powietrza. No i scan z ETKA jest jak najbardziej :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie żartuj, czujnik cieczy pod EGR? Przecież tam jest kolektor wydechowy, a czujnik cieczy znajduje się za silnikiem w okolicy pompy paliwa/podciśnienia. Bardzo ciężko jest go zlokalizować ze względu na to ze jest przykryty rurą dolotową powietrza. No i scan z ETKA jest jak najbardziej

 

DSCI4123.JPG

to ja mam jakoś dziwny silnik, albo nie ten czujnik wymieniłem :) czujnik cieczy podwójny jest pod rurą która wchodzi do EGRa. zdjęcie zaporzyczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze od dłuższego czasu poszukuje nr katalogowego takiego uchwytu pod adapter CULLMANNa, Adaptery pod telefon mają nr katalogowe VW więc pewnie uchwyt także posiada taki numer.

To chyba będzie to:

3b1857341 - konsola (nr7 na rys)

jdv1272284574y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje wiedzieć jaka jest śruba przykręcająca zawias do drzwi są dwie śruby imbusowe tylko nie wiem jaki jest rozmiar śrub, zawias drzwi 4B0 831 411 B i tam są przykracane dwie śruby do karoserii i dwie do drzwi i chodzi mi o te co są przykręcane do drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te śruby są takie same na słupku jak i na drzwiach, sprawdzone organoleptycznie ;) M8x24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah takie same oki dzięki bardzo za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję numer pompy wspomagania do passata B3 kombi z marca 1992 roku. Silnik 2.0 2E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuję numer pompy wspomagania do passata B3 kombi z marca 1992 roku. Silnik 2.0 2E

Rodzaj pompy zależy od vin pojazdu - szczegóły znajdziesz na screen'ach

 

jdv1272445948i.jpg opt1272445972h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisiaj w intercarsie dwie oslony przegubow Spidan-21092, podobne do tych z akucji:

http://moto.allegro.pl/item987128493_oslona_przegubu_audi_a3_a4_a6_passat_b5_vw_t4.html

 

Niestety w zestawie ktory kupilem nie ma zawleczki zabezpieczajacej.. podjechalem do ASO VW, koles pokazal mi w etce ten caly schemat przegubu i byly tam niby dwie rozne zawleczki, ale tak to jest narysowane ze w sumie nie wiem czy o to chodzi..

Chodzi mi o ta zawleczke na koncu przegubu:

http://forum.vw-passat.pl/imagehosting/13741481f2e3ea0b45.jpg

 

Moj numer VIN: WVWZZZ3BZYE413840

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności