Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Po pierwsze - rozmiar kół. W B7 miałem 17' Samochód fajnie wyglądał, na miejskich dziurach świetnie sobie radził. W lutym zamawiałem B8. Sprzedawca przekonywał mnie do 18' pół godziny. Ja, że nie bo nie. Zależało mi na fajnym wyposażeniu, a nie festyniarskim wyglądzie w samochodzie, który nie jest ładny. Bo nie jest. Jest funkcjonalny, daje najwięcej fajnego wyposażenia i w tej klasie i tak odpowiada mi najbardziej. Nie mam potrzeby kupowania Audio A4 za 270 koła, skoro za 170 tysi można mieć samochód z półki jakościowo niższej, ale wyposażeniowo bijącego A4 na kilometr. No ale, w końcu te 18' tak sprzedawca wycenił, że uległem. I ... żałuję. Od miesiąca mam nieprzyjemność czucia czym są stołeczne dziury. Różnica jest diametralna. Zdecydowanie odradzam 18', 19' ? To już chyba dla wyglądu. Tyle, że Pasek i wygląd? Żarty na bok. Ten samochód jest bardzo bardzo okey. Ale urody to nie ma za grosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden woli brunetki a drugi blondynki, mnie sie passat podoba, bo gdyby bylo inaczej to bym go nie kupil, jak kupujesz buty, spodnie to musza sie chyba podobac? co do felg, w PL to troche lipa jest, dziur pelno, jak jade do polski to samochod na parking i biore samochod ojca. Ale nie mozesz powiedziec ze samochod na 19" nie prezentuje sie super, to jest wlasnie to, co ma byc, pomijam kwestie dzurawych drog:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam pytanie odnośnie pakietu r- line wewnątrz :

Czy warto i dlaczego?

Czy kierownica jest też podgrzewana ?

Pytam, bo mam jeszcze możliwość zmiany,a cena na rok modelowy 2017 kusi...

 

Chodzi o tą kierownicę jak na tej fotce z konfiguratora[ATTACH=CONFIG]144041[/ATTACH]

 

Pakiet zawsze warto, szczególnie zewnętrzny - wygląd R jest zdecydowanie wyróżniający :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mabesto-czujesz dziury na 18 ,bo to auto ma najgorsze zawieszenie jakie kiedykolwiek widziałem.Nie mam kompletnie pojęcia dlaczego oni nic z tym nie robią.W Superbie jest ok.Tam DCC to zbędny wydatek,bo w comfort buja tym jak łodzią ,a sport zbędny,bo zwykły zawias jest wystarczający.Ew jeśli ktoś wersję 280KM zamawia,to tryb sport może się czasem przydać.

Na 17 też będzie czuć dziury,bo to o zawias chodzi .Może Niemcy nie czują,bo u nich każda droga ,ja u nas autostrada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli uwarzasz, ze passat ma najgorsze zawieszenie jakie widziales, to kiedys byla taka piosenka, co Ty tutaj robisz.. itd:), gdzie tu sens, zastanawiasz sie nad zakupem samochodu z najgorszym zawieszeniem? to jakos sie wyklucza chyba?

 

a tak na powaznie, to chyba nawet na 15" czuje sie dziury chyba? to nie poduszkowiec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mam ochotę na bitdi (zchipowane) ,po drugie liczę ,że w alltracku zawias może będzie inny ,dam go dodatkowo w tryb komfort i może będzie w miarę.Już to mówiłem z 5 razy.Czy tak będzie nie wiem,bo nie jechałem alltrackiem,bo.... dealerzy go nie mają

Czy to nie powinno być tak ,nawiasem mówiąc,że każdy dealer powinien mieć po jednym aucie z każdego modelu dostępnym zawsze?No dobra,ale to nie o tym wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie powinno być tak ,nawiasem mówiąc,że każdy dealer powinien mieć po jednym aucie z każdego modelu dostępnym zawsze?No dobra,ale to nie o tym wątek

 

Bo oczywiście VAG rozdaje te auta testowe za darmo dealerom :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mabesto-czujesz dziury na 18 ,bo to auto ma najgorsze zawieszenie jakie kiedykolwiek widziałem.

 

bez przesady. B7 na 17' vs B8 na 18'. Tu mogę się wypowiadać, bo oba samochody sam miałem/mam. I w B7 na 17' było zdecydowanie bardziej komfortowo. Złe zawieszenie? Nie zauważyłem. Codo zawieszenia w B7 nie miałem ni grama uwagi ! W B8 tez nie mam. Uważam, że to kwestia wielkości kół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez przesady. B7 na 17' vs B8 na 18'. Tu mogę się wypowiadać, bo oba samochody sam miałem/mam. I w B7 na 17' było zdecydowanie bardziej komfortowo. Złe zawieszenie? Nie zauważyłem. Codo zawieszenia w B7 nie miałem ni grama uwagi ! W B8 tez nie mam. Uważam, że to kwestia wielkości kół.

 

Ja też miałem pierwszego B8 na 17", drugiego też zamówiłem na 17". Poza stroną wizualną, większe felgi są cięższe, droższe i bardziej podatne na uszkodzenia (i uszkodzenia opon).

 

Fakt, że ładniej wyglądają ;-) ale ja rzadko oglądam własne auto z zewnątrz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Pierwszy post więc musi być o zamówieniu ;) 2.0 TSI 220KM - zamówienie złożone na początku marca. Termin gotowości do odbioru przewidywany jest na połowę lipca, ale już dostałem informację od sprzedawcy, że powinien być wcześniej, więc czekamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fioor,

 

Bardzo długi termin - u mnie zamówiony sedan hl 220KM - zamowienie ostatnie dni marca, produkcja potwierdzona 21 tydzien, odbior poczatek czerwca.

 

Przy okazji witam i pozdrawiam forumowiczów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest długi termin? Ja zamówiłem na koniec kwietnia, a termin mam na... październik. Pół roku. Głównie dlatego, że zamówiłem już rocznik modelowy 2017 z DAB, ambient plus i dźwiękoszczelnymi szybami, także 2.0 TSI 220KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem na koniec kwietnia, a termin mam na... październik. Pół roku. Głównie dlatego, że zamówiłem już rocznik modelowy 2017 z DAB, ambient plus i dźwiękoszczelnymi szybami, także 2.0 TSI 220KM.

 

To dziwne. Ja zamawiałem 20 kwietnia, termin produkcji obecnie na 25 tydzień. Tylko silnik nie ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie będzie jeszcze rocznik modelowy 2017? Zanim zamówiłem, a pytałem na początku kwietnie, jeszcze przed wyjściem cennika MY2017 w kilku salonach wspominali mi o przewidywanej dacie odbioru do końca sierpnia. Nie wiem dlaczego. Możliwe, że to ze względu na bardzo bogatą konfigurację, a z tego co wiem to każda pierdoła jest w stanie wydłużyć okres oczekiwania na auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was przypadkiem nie orientuje się czy u jakiegoś dealera nie jest dostępny na placu Passek 1.8TSI manual Highline, pakiet business, alarm, lusterka i starczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Porshe inter auto w Rybniku lub w Tychach lub do któregoś Lelka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, zobaczymy :) Thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę.

Zamówienie 8 kwietnia, pierwszy termin produkcji to 25 tydzień, przyspieszony na 20 tydzień i już potwierdzony :). Pewnie początek czerwca odbiór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki konfig? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności