Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam właśnie, że u Ciebie trwało to miesiąc. Liczę, że to będzie kwestia tygodnia/dwóch i przekażą samochód do transportu (a to też może trochę potrwać). 

Swoją drogą to na myVolkswagen trochę nieszablonowo to u mnie wygląda - z jednej strony wszystko wskazuje, że samochód jest nieukończony - nie ma wizualizacji (jest szkic) i przy próbie dodania samochodu po VINie do We Connect wywala cały czas błąd. Ale z drugiej strony instrukcja jest już przypisana (gdzie zwykle pojawia się ona po zakończeniu produkcji samochodu). Taki stan mam od piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mojego egzemplarza po otrzymaniu info. od sprzedawcy, że jest już numer VIN, ale nie ma faktury (15.09.2021) zalogowałem się na stronie myVolkswagen i po ręcznym dodaniu auta po VIN'ie pojawił się szkic auta, ale bez dostępnej instrukcji obsługi. Równo miesiąc później (15.10.2021) ponownie zadzwonił sprzedawca, że auto zostało już skompletowane w 100%. Zalogowałem się na myVolkswagen i szkic zamienił się w zdjęcie oraz pojawiła się instrukcja obsługi. Auto odebrałem 10.11.2021, gdyż dealer ociągał się z rejestracją ?

W ubiegłym tygodniu czytałem na jakiejś stronie (niestety nie pamiętam na jakiej), że VW zapewnia, że powoli opanowują sytuację z brakiem półprzewodników więc jest nadzieja, że Twój Passat Arken zostanie dokończony szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miarę optymistyczne informacje - 2 tygodnie po potwierdzeniu, że auto wyprodukowane mam informację o tym, że auto ma być u dealera pod koniec tego tygodnia (zakładając, że to się sprawdzi, transport z Emden trwał ok. 3 tygodni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój samochód w zeszłym tygodniu trafił na plac dealera. Dzisiaj wstępne oględziny + podpisanie umowy leasingu. Jak dobrze pójdzie, to w przyszły piątek/sobotę odbiór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"BMW i Volkswagen zawieszają działalność fabryk w całej Europie z powodu braku części importowanych z Ukrainy - Financial Times"

Co prawda, ja teraz oczekuję na Cupra Ateca, ale dostałem już taką samą wiadomość z salonu(a miał być w już sierpniu)... Więc obstawiam, że jeszcze z rok, dwa pojeżdzę moim paskiem za nim doczekam się odbioru auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Czekam już od września, mój dealer nabrał wody w usta, czy ktoś dostał ostatnio Passata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu znajomy odebrał Passata, zamówionego w lipcu 2021. 

Edit 21.05; W sobotę na My Volkswagen wskoczył mi rok modelowy 2023, jednak nie jest dostępna na razie pełna specyfikacja.

 

Edit 07.06; Dzisiejsze info od dilera - planowany termin produkcji 39. Pierwotnie po złożeniu zamówienia w 12.2021 pojawił się 45, później był 46. Teraz wygląda to optymistyczniej. 
 

Edit 21.06. Planowany termin produkcji 43 tydzień.

Edit 11.07. Planowany termin 23 tydzień 2023r! Ciekawe….

Edytowane przez leoluk
Brak daty wpisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiony na początku września 2022, odbiór 20 lipiec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.07.2022 o 19:31, leoluk napisał:

@Jacekvp jaką masz wersję wyposażenia oraz silnik? Co z dodatków?

Moc: 140 kW (190 KM) 2.0 TSI DSG

WERSJA elegance

przyciemnione szyby boczne i tylna

szyba przednia ,, termiczna”

kamera cofania

 

 

5 minut temu, Jacekvp napisał:

Moc: 140 kW (190 KM) 2.0 TSI DSG

WERSJA elegance

przyciemnione szyby boczne i tylna

szyba przednia ,, termiczna”

kamera cofania

 

 

System nawigacji satelitarnej Discover Media
z usługą Streaming&Internet
- System Easy Open / Easy Close
- Autoalarm z niezależnym zasilaniem (Back-
up-Horn), funkcją dozoru wnętrza i czujnikiem przechyłu
Pakiet Techniczny 2System Park Assist - automatyczne
parkowanie i System Park Pilot - czujniki
parkowania z przodu i z tyłu
- System Rear Assist - kamera cofania

Pakiet Innowacyjny 1- IQ.LIGHT reflektory LED Matrix
- Active Info Display - cyfrowe wskaźniki
wskaźniki z możliwością personalizacji
widoków
- Pakiet Travel Assist High dla DSG
- Aktywny system ochrony pasażerów
"PreCrash Front & Side" oraz Side Assist - Instalacja telefoniczna Comfort z
ładowaniem indukcyjnym
- Przednia szyba odbijająca promienie
podczerwone, podgrzewana

- Elektrycznie regulowane podparcia lędźwi w fotelach przednich, 
- Lusterka zewnętrzne podgrzewane, elektrycznie składane, automatycznie obniżane
- Przednie fotele ergoComfort elektryczna regulacja, 

- hak elektryczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesć... widze temat b8 umarł. Czy opłaca się brać tdi dsg elegance za 180 brutto ? po rabacie 27tyś . felga 18 opony conti, elektr klapa, alkantara i w sumie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności