Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam, jeśli to głupie pytanie :)

Czyli jeśli zmiany następują od 22 tygodnia, to wszystkie auta wyprodukowane od 22 tygodnia będą w nowej konfiguracji czy auta zamówione po 22 tygodniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z góry przepraszam, jeśli to głupie pytanie :)

Czyli jeśli zmiany następują od 22 tygodnia, to wszystkie auta wyprodukowane od 22 tygodnia będą w nowej konfiguracji czy auta zamówione po 22 tygodniu?

 

Wyprodukowane. Data zamówienia nie ma tu żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyprodukowane. Data zamówienia nie ma tu żadnego znaczenia.

 

Ale dajmy na to jeżeli zamawiałem CL i dopłata do aktywnego tempomatu była a teraz jest w standardzie to co, zapłacę mniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dajmy na to jeżeli zamawiałem CL i dopłata do aktywnego tempomatu była a teraz jest w standardzie to co, zapłacę mniej ?

 

Jeśli byś nie zamówił, to byś dostał za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem info że Passat jest już w Poznaniu, tam jest jakiś generalny importer ?? Dopiero jutro będą zamawiać transport na trasę Poznań - Warszawa. W czwartek ma być w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja już swoim Passatem zrobiłem 1,3 tys km i póki co jestem zadowolony :)

 

Passat 1.8 TSI - ceramika

 

Wątek gdzie jest konfiguracja i będę pisał o swoich doświadczeniach z używania auta:

Wątek o moim Passacie

 

 

Tak więc życzę szerokości tym, którzy już odebrali, wytrwałości wym co jeszcze czekają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Ja już swoim Passatem zrobiłem 1,3 tys km i póki co jestem zadowolony :)

 

Passat 1.8 TSI - ceramika

 

Wątek gdzie jest konfiguracja i będę pisał o swoich doświadczeniach z używania auta:

Wątek o moim Passacie

 

 

Tak więc życzę szerokości tym, którzy już odebrali, wytrwałości wym co jeszcze czekają :)

 

Jak wytrwałości to dziękować:).

Póki co, zakończenie produkcji miałem 18 maja. Wczoraj dostałem info, że samochód jest w Poznaniu. W poniedziałek 6 czerwca ma być w Wawie. Tak czy siak długo to trwa :dolamam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wytrwałości to dziękować:).

Póki co, zakończenie produkcji miałem 18 maja. Wczoraj dostałem info, że samochód jest w Poznaniu. W poniedziałek 6 czerwca ma być w Wawie. Tak czy siak długo to trwa :dolamam.

 

Długo. Moj był wyprodukowany 23 marca, 1 kwietnia odbierałem z salonu w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się przekonałem od produkcji do odbioru w Wawie to miesiąc jak w mordę strzelił :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się transporty źle ułożą, to faktycznie może tak być.

 

Auta z fabryki idą przez importera i dalej dopiero trafiają do dealera, także to niestety trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was, mających 25 tydzień jako planowany termin produkcji otrzymał już informację o potwierdzeniu tego terminu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was, mających 25 tydzień jako planowany termin produkcji otrzymał już informację o potwierdzeniu tego terminu?

 

1.8 TSI DSG HL+PB Variant zamawiany 15 kwietnia, wstępny termin produkcji 24 tydzień, zjechał z taśmy w tym tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś odbiera lub odbierał nie dawno paska to niech napisze, kiedy składał zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variant 2.0 Tsi Highline zamówiony pod koniec kwietnia, wyprodukowany 25 tydzień. Aktualnie jest już w Poznaniu. Odbiór prawdopodobnie przyszły tydzień dopiero.Ponoć są opóźnienia w samym Poznaniu przez strajk włoski celników.Taką informację usłyszałem w salonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś odbiera lub odbierał nie dawno paska to niech napisze, kiedy składał zamówienie.

Sedan 2.0 TSI 220 MY2017, zamówiony 20.05, już w Poznaniu, odbiór za 1-2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sympatyków VW jestem nowy choć passatem B6 C3 jeżdżę 8 lat.

Teraz zamówiony 1,8 TSI Highline DSG z zewnętrzy R-line 20.05. wyprodukowany 25 tydzień czekam na transport do Pl i salonu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Widzę koledzy, że krótko czekacie na swoje B8. Ja złożyłem zamówienie w pierwszych dniach kwietnia na sedana 2.0 TDI 150KM, manulana skrzynia. plus kilka raczej standardowych dodatków. Dostawa ma nastąpić około połowy sierpnia. Nie wiem czy wynika to z tego, że to diesel i dlatego taki dłuższy termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wawie mega duzo nowych passatów juz jezdzi aż w szoku jestem ile tego sie widzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dni, gdy jadąc przez wawę widać 5-6, a czasami żadnego. Ot tak się układa.

Na pradze pld jest pasek praktycznie identyczny jak mój, róznica tylko we wnętrzu. Czasami parkuje pod King Cross, z reguły trolluję parkując obok niego ;).

 

Żeby nie było OT, termin miałem na 20 tydzień, odebrałem samochód 14 czerwca. Wczoraj odebrałem normalny DR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tak dla porównania rzucę, że do firmy zamawiałem golfa highline kombi, 2.0TDI. Dołożyłem trochę dodatków do niego, zamawiany w 25 tydzień, do produkcji jest przewidziany na 36 tydzień. Czyli czas oczekiwania zbliżony do paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności