gromchester
-
Liczba zawartości
258 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O gromchester
- Urodziny 11/13/1978
Informacje osobiste
-
Imię
Roman
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
śląskie
Samochód
-
Generacja
B8
-
Silnik
B8 2.0 TSI 220KM DSG6
-
Rok produkcji
2016
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
gromchester odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
Próbowałem pozmieniać kolory i też tak mam jak Ty. Przykładowo jeśli na AiD mam ustawiony kolor nazwijmy go seledynowy to listwy świecą w kolorze jasny fiolet. Nie wiem skąd się bierze ta różnica. Masz inny wzór zegarów AiD niż ja, masz takie fabryczne czy może coś zmieniłeś? -
gromchester obserwuje zawartość → Android Auto / CarPlay w Discover Pro MY2015
-
Najnowszy ranking serwisów ASO wg redakcji Motoru Na końcu VW i Audi... Bez komentarza
-
Przecież w ustawieniach nawigacji można sobie ustawić tryb dzienny i zmiana świateł nie ma na to wpływu
-
zawieszenie B8 naprawa ( poprawa ) DCC
gromchester odpowiedział paolokos → na temat → Tematy techniczne
Jak możecie to sprawdźcie też naklejkę na amortyzatorze, jaki to producent itp, wystarczy smartfon włożyć w nadkole i pstryknąć fotkę najlepiej z lampą U mnie nie ma problemów, amortyzatory przód i tył Monroe i oznaczenie identyczne jak u kolegi Ikara, który zamieścił tutaj fotkę kilka postów wyżej -
zawieszenie B8 naprawa ( poprawa ) DCC
gromchester odpowiedział paolokos → na temat → Tematy techniczne
Też czytałem na innych forach, że lekarstwem na tą przypadłość typową dla aut MQB jest wymiana amortyzatorów, żadne nowe tuleje itp nie pomogą, z tym że ja z kolei słyszałem że tymi feralnymi były akurat Monroe i pomogła zmiana na Bilsteiny. Ja mam auto z 24 tyg 2016 i problemu nie ma ale nie sprawdzałem jeszcze jakie amortyzatory są u mnie. Warto chyba się tym zainteresować, może ktoś kto ma te problemy też sprawdzi jakie ma i się wypowie -
Sprawdzałem katalogi Eibacha i H&R i dedykowane dla B8 przykręcane dystanse (system 7) są od 20mm, więc jest dylemat... Chyba że ktoś zna jeszcze jakiegoś dobrego producenta?
-
Scirocco też niby sportowy, a wnętrze na żywca z Golfa wzięte...tak to już jest u VW i to się sprawdza, co widać w wynikach sprzedaży.Ewolucja zamiast rewolucji :dobrze
-
Discover Media wymiana na Discover Pro
gromchester odpowiedział wagen → na temat → Tematy techniczne
Racja , przyjrzałem się dokładnie cennikowi, testom i sprawdziłem w katalogu i faktycznie Columbus w Kodiaqu ma 8",przyciski dotykowe po obu stronach i błyszczący ekran. Swoją drogą dziwne bo w Octavii FL jest dostępny dokładnie ten sam system 9,2"z panoramicznym ekranem co w Golfie FL. Może jak zadebiutuje wersja Sportline, L&K, czy też Scout wtedy może i wejdzie ten Columbus 9,2".Wymiary zewnętrzne powinny mieć takie same bo te dodatkowe 1,2" uzyskane jest przez brak przycisków dotykowych z prawej strony. Pytanie czy warto rezygnować z bardzo użytecznych pokręteł i przycisków jeżdżąc po naszych dosyć wyboistych drogach? -
Discover Media wymiana na Discover Pro
gromchester odpowiedział wagen → na temat → Tematy techniczne
Najlepszym rozwiązaniem byłoby zastosować ekran z Kodiaqa, czyli taki sam jak w Golfie po FL ale z 2 pokrętłami. -
Mi też właśnie tak się zaczęło dziać po długiej trasie autostradą, też myślałem że to od brudu, soli itp i dokładnie umyłem auto ale nie pomogło, zobaczymy co na to powiedzą w serwisie
-
Czy zdarzyło się już komuś z Was mieć problemy z otwieraniem bagażnika poprzez tzw machnięcie stopą (easy open) Do tej pory działało to u mnie rewelacyjnie, nawet zdarzyło się, że kot ogonem potrafił otworzyć bagażnik jak stałem przy aucie a teraz przestało reagować na wszelkie ruchy pod zderzakiem, więc spróbowałem wyłączyć w menu easy open i włączyłem spowrotem i zaczęło znowu działać ale po jakimś czasie znowu to samo, raz działa raz nie... Dziwne...
-
zawieszenie B8 naprawa ( poprawa ) DCC
gromchester odpowiedział paolokos → na temat → Tematy techniczne
Wygląda na to, że ten problem ujawnia się w autach z całej gamy MQB. Bo narzekają nie tylko właściciele nowych Superbów ale też i Touranów, Tiguanów itd. Nawet w testach w prasie po pierwszych zachwytach teraz już piszą o "głośnym zawieszeniu" w Passacie. Nawet GTE się ostatnio dostało -
Ochrona komponentu na to nie pozwoli
-
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
gromchester odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Druga wymian oleju przy przebiegu 47 tyś?...nie żal Ci turbosprężarki? -
2,3 to wartość dla tzw ciśnienia komfortowego ... 2,6 jest dla obciążenia normalnego. Generalnie wg mnie aktualnie masz odp ciśnienie ale musisz pilnować żeby nie spadało np przy spadku temp poniżej 2,3. Mam prośbę zamieść tą fotkę fotkę wraz z opisem w nowym temacie na pewno komuś taka ściąga się przyda
