Skocz do zawartości
user78

Afera VW z emisją spalin - można już sprawdzać

Rekomendowane odpowiedzi

jasne ze nie musze ale planuje go sprzedac za kilka miesiecy i nie wiem czy oddajac go do ASO na modyfikacje zyskam czy strace jako sprzedajacy. czy potencjalny kupujacy bedzie chcial i mogl sobie pozniej dokonac takiej modyfikacji czy juz nie. Jesli ja zrezygnuje to jak bedzie wygladalo zachowanie VW Polska pozniej w stosunku do nowego wlasciciela jesli ja odmowilem i zalozmy podpisalem jakies pisemko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem Amerykanie również w przypadku Daimlera dopatrzyli się podobnych praktyk jak VW. Amerykanie-sumienie Świata... Swoją drogą nie do końca rozumiem tej schizy z USA. Przecież oni mają na swoim koncie no wiele większe przekręty i to jest OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o kasę o nic więcej,każdy diesel kopci bo taka jego natura.Podopnie z DPF ,co za różnica ,że auto wywali do atmosfery kg pyłu w ciągu minuty,czy na raty podczas codziennego użytkowania? Nie zmieniajcie oprogramowania,nikt Was do tego nie zmusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu chodzi o kasę o nic więcej,każdy diesel kopci bo taka jego natura.Podopnie z DPF ,co za różnica ,że auto wywali do atmosfery kg pyłu w ciągu minuty,czy na raty podczas codziennego użytkowania? Nie zmieniajcie oprogramowania,nikt Was do tego nie zmusi.

 

Jeżeli nie opublikują "czarnej listy" na przeglądach okresowych na stacjach kontroli to mnie i mojego passiora w serwisie VW więcej nie zobaczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem ostatnio, że DEKRA sprawdzi osiągi aut przed i po modyfikacji. To powinno coś wyjaśnić w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co usłyszałem w ASO modyfikacja będzie polegać na ściągnięciu nakładki na oprogramowanie które zajmowało się oszukiwaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co usłyszałem w ASO modyfikacja będzie polegać na ściągnięciu nakładki na oprogramowanie które zajmowało się oszukiwaniem.

 

Jak to się będzie miało do normy Euro spełnianej przez silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na postoju? Pewnie żadnej. W czasie jazdy i tak przekraczało normy ;)

VW to załatwi żeby nie cofneli homologacji bo musialby wszystkie auta odkupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie wierzysz w to co usłyszałeś w ASO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże. Postaram się dotrzeć do nieoficjalnych informacji od mechaników aso. Może ktoś jeszcze będzie miał jakieś dojście żeby zweryfikować poza oficjalnym kanałem co tak naprawdę będą robić z softem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja swojego passata jestem 2 właścicielem w Niemczech i żadne pismo do zmiany oprogramowania nie przyszło mi, ostatnio w lutym robiłem TUV i nic sie nie czepiali spalin jedynie ze jest elektroniczna blokada obrotow na biegu jałowym a on musiał chyba miec około 3tys, ale dał rade i tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja swojego passata jestem 2 właścicielem w Niemczech i żadne pismo do zmiany oprogramowania nie przyszło mi, ostatnio w lutym robiłem TUV i nic sie nie czepiali spalin jedynie ze jest elektroniczna blokada obrotow na biegu jałowym a on musiał chyba miec około 3tys, ale dał rade i tak

 

Składnia, gramatyka i interpunkcja na najwyższym poziomie :wstyd

Ales gut :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem w serwisie po rachunek za montaż RNS510 z zeszłego roku i pytałem czy ta akcja bedzie obowiązkowa,powiedział mi koleś że tak ,mam już pismo informujące że będę wzywany ale to sie dowiem w innym terminie ,tak że w Niemczech będzie każdego czekało zaproszenie ,ja już sie martwię bo mam po wirusie auto czy mi go nie-odwirusują :-(

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Składnia, gramatyka i interpunkcja na najwyższym poziomie :wstyd

Ales gut :P

 

ja w Niemczech mieszkam i doslalem powiadomienie, alles gut piszemy przez 2xl panie nauczycielu gramatyki, :) pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkupia i co dalej? w kontenerach do azji pojada? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy żeby dali te 5000 USD :)

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odkupia i co dalej? w kontenerach do azji pojada?

 

do PL pojadą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedł list 2tyg.temu że pracują w pocie czoła i za jakiś czas po informują co jak i kiedy ,raczej trzeci kwartał jest dla silników 1,6L zarezerwowany,wystarczająco by zmienić soft na oryginalny i założyć DPF?

 

Gesendet von meinem E6853 mit Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności