Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy Panowie nie znacie innych słów jak gwarancja i homologacja? Bo w każdym temacie to samo. Zrobił sobie kolega, podoba mu się to niech ma. Po co te wykłady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociażby po to, by uświadomić innych, bo nie wszyscy mają tę wiedzę. Temat wątku jest - co można zmienić, a kontekst dyskusji jest taki, że tego nie wolno zrobić bez łamania przepisów. W "uwaga pirat" w TVN też był kilka przypadków, jak gościom zabrali dowód za nadmiernie przyciemnione szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiadomo, że przednie boczne szyby są przyciemnione fabrycznie i jakakolwiek folia nie jest dopuszczalna i zgodna z przepisami z powodu zbyt małej przepuszczalności światła, ale czy mandat płaci ten co ma zrobione szyby czy całe forum się na niego składa? Bo niektórzy przeżywają jakby mieli udział w mandacie. Skoro komuś podobają się wszystkie szyby przyciemnione to niech sobie tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vahu: nasze motywy są dwojakie.

 

Z jednej strony chcemy być po prostu dobrymi ludźmi i pomóc innym udzielając takiej informacji bo może ktoś nie był tego świadomy... I z drugiej strony - przyciemnianie przednich szyb jest zabronione przepisami nie bez powodu i lepiej zmniejszyć szanse na wystąpienie kolizji lub wypadku z udziałem takiej osoby.

 

No ale to tylko forum internetowe. Każdy może napisać co chce i nikt nie musi tego czytać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank wszyscy zdejmują folie z przednich szyb bocznych. Już to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat przykład "Uwaga Pirat" nie za dobry [emoji23] spowodował wypadek bo miał za ciemno w aucie i stopniowo tracił wzrok [emoji43] nie filozofujcie z ta poprawa bezpieczeństwa...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś może podstopnicę ? Lub ma opis/instrukcję ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione. Nic wielkiego :) Raczej łopatologicznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba tam odkręcać tego boczka - gdzie jest dźwignia otwierania maski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odkręciłem boczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jako, że to moja pierwsza wizyta na forum to jeszcze raz "dzień dobry" wszystkim.

Zwracam się do Was z pytaniem - mianowicie czy da się "wymienić" (w serwisie) normalne zegary na AID - w aucie już gotowym do jazdy, nie miałem możliwości wyboru - DEMO z salonu i niestety ma standardowe zegary.

Będę wdzięczny za informację jeżeli ktoś już do tematu podchodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety sie nie da:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety sie nie da:(

 

Potwierdzałeś gdzieś ? Mi odpowiedziano, że jeżeli nie ma w katalogu z akcesoriami to nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzałeś gdzieś ? Mi odpowiedziano, że jeżeli nie ma w katalogu z akcesoriami to nie ...

 

W katalogu z akcesoriami nie ma też szyb dźwiękoszczelnych - a można wymienić w serwisie zwykłe na dźwiękoszczelne, tak samo mozna auto doposażyć w wiele elementów, których nie ma w katalogu.

Rzecz w tym, że dla ASO to często jest nowość i czasami nie chce im się badać tematu, żeby zweryfkować czy doposażenie auta jest możliwe i które konkretnie elementy trzeba wymienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje czekać, aż ktoś to ogarnie i nie będzie z tym większego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej da się wymienić, ale na AID z wersji MY2015 ten z szybką, bo on ma częściowo analogowe wejścia. Najlepiej porównaj na allegro jak z tyłu wygląda jeden i drugi licznik.

Mi ostatnio to wytłumaczyli w serwisie jak chciałem wymienić AID z MY2015 na AID z MY2017, ale nie da się.

Złóż też zapytanie w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/licznik-zegary-instalacja-3g0920798a-passat-b8-15r-i6324227415.html

tu zobacz, jest tak samo jeśli chodzi o kostkę. W ASO zrobią to pewnie bardzo tanio (to parę minut roboty), tak samo przekodują kilometraż - to mi już potwierdzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore ASO w Warszawie Szymon chce robic takie rzeczy? Dawniej wzbraniali sie rekami i nogami bie mowiac juz o korekcji licznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/licznik-zegary-instalacja-3g0920798a-passat-b8-15r-i6324227415.html

tu zobacz, jest tak samo jeśli chodzi o kostkę. W ASO zrobią to pewnie bardzo tanio (to parę minut roboty), tak samo przekodują kilometraż - to mi już potwierdzili.

 

A te 2 światłowody to gdzie chcecie podłączyć, gdy w aucie jest instalacja dla zegarów analogowych?

 

8.jpg?screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności