Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ale z nimi to bym uważał (poza estetyka - pal sześć) gdy masz Easy Open. Na zdjęciach przednie nakładki mają otwór na czujnik, a tylne nie. W moim B7 wszystkie klamki mają czujniki EasyOpen nie wiem jak w B8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla odmiany w B8 Easy Open jest w tylnej klapie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam, moze nie wiem jak się to nazywa, ale i tak wiesz o co mi chodziło :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego było to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum Skody, powiedział że ostatnio odblokował sobie taką funkcjonalność, że przyciskiem w kabinie służącym do otwierania bagażnika, może go również zamykać. Przydatne gdy chce się udostępnić komuś dostęp do bagażnika bez wysiadania z auta jednocześnie zamykając go samemu. Dotyczy to tylko aut wyposażonych w Easy Open.

Nie raz zdarzało mi sie, ze po włożeniu czegoś do bagażnika i wciśnięciu przycisku zamykania, przechodziłem tak blisko auta, że wykryło moja stopę pod zderzakiem i zatrzymywało zamykanie klapy, jak tego nie zauważałem i chciałem wycofywać to orientowałem się dopiero jak wsteczna kamera pokazywała mi niebo :D

Takie domykanie bagażnika z kabiny byłoby fajne.

 

Czy ktoś już tego próbował?

http://www.briskoda.net/forums/topic/299252-enabling-boot-closing-from-keyfob-and-interior-button-using-vcds/?p=3564679

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega z forum Skody, powiedział że ostatnio odblokował sobie taką funkcjonalność, że przyciskiem w kabinie służącym do otwierania bagażnika, może go również zamykać. Przydatne gdy chce się udostępnić komuś dostęp do bagażnika bez wysiadania z auta jednocześnie zamykając go samemu. Dotyczy to tylko aut wyposażonych w Easy Open

 

U mnie tak to działa: przyciskiem w drzwiach mogę zarówno otwierać, jak i zamykać klapę. Podobnie przyciskiem na kluczyku. Nic nie dłubałem, tak jest od nowości. MY17, highline z Easy Open (i Easy Close).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, Variant czy Sedan? Bo u mnie w Sedanie nie działa.

Ciekawe też czy to kwestia MY2017 czy może tego Easy Close. Czy mając Easy Close masz jeden czy dwa przyciski na klapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm, Variant czy Sedan? Bo u mnie w Sedanie nie działa.

Ciekawe też czy to kwestia MY2017 czy może tego Easy Close. Czy mając Easy Close masz jeden czy dwa przyciski na klapie?

 

Variant.

 

Mam podwójny przycisk do zamykania na klapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pojedynczy przycisk na klapie, produkcja 2016, easy open,variant, moge zamykac i otwierac guzikiem w drzwiach kierowcy.

Nic nie zmienialem.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha u mnie też działa a gościu w aso mówił zdecydowanie, że tylko się będzie otwierać. No to odkryłem nową użyteczną opcję :D Dzięki

Produkcja początek 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha u mnie też działa a gościu w aso mówił zdecydowanie, że tylko się będzie otwierać. No to odkryłem nową użyteczną opcję

 

Niestety potwierdza się reguła, że "gościu z aso" wie mniej od uczestników tego forum. Smutne to :smutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj MY 2016 sedan tez dziala zamykanie klapy z guzika w drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to że MY2015 nie ma zamykania klapy z z guzika w środku (w standardzie) :) Ciekawe czy tylko sedan czy variant też...

Ale pewnie się da zakodować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam niby MY2016 a u mnie to nie działa. Produkcja 21 tydzien 2016, sedan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam niby MY2016 a u mnie to nie działa. Produkcja 21 tydzien 2016, sedan.

 

masz 21 tydzień 2016 czy 2015?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też fabrycznie jest otwieranie i zamykanie klapy przełącznikiem na przednich drzwiach. MY2016, prod. kwiecień, Variant z Easy Open (bez Easy Close).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okiemserca, przecież napisałem że 21 tydzień 2016. Pod koniec maja się produkował. Tego roku. A jest to MY2016, bo nie mogłem jeszcze brać ambient plus, ani szyb dźwiękoszczelnych.

 

@jot, tak żeby się upewnić - ten przycisk ciągniesz do siebie, tak samo jak przy otwieraniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pociągnięcie otwiera i drugie pociągnięcie zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie nie działa. Podszedłem do zamkniętego samochodu, otworzyłem, ale nie włączałem zapłonu. Tylko otworzyłem bagażnik. Niestety nie reagował na kolejne pociągnięcia. Z zapłonem nie sprawdzałem jeszcze. Sprawdzę potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi byc zaplon wlaczony zeby zamknac guzikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności