Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ja głównie radia słucham i komunikat wyskakuje z gongiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... no to teraz wyczaić dlaczego czasem (jak dzisiaj rano) jest bez gonga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli temp spada nagle(czyli np po wyjeździe z garażu) goga nie ma bo samochod nie traktuje tego jako zagrzożenie, natomiast jeżeli wolno w czasie jazdy gong jest bo jest to strzeżenie przed oblodzeniem nawierzchni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, to chyba nie to. Przecież po wyjeździe z garażu nie jest tak, ze nagle spada poniżej 4C. To chwilę trwa i u mnie zawsze gong jest po wyjeździe z garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internetach piszo, że można wyłączyć vcds'em, w innych internetach piszo, że po wyłączeniu ostrzeżenia o niezapiętych pasach od razu wyłącza się też to o niskiej temperaturze.

 

Tobol, Ty czasem nie miałeś tego OBDEleven? Da się to tam wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie Discover Media i połączenia telefonu (iPhone) za pomocą Bluetooth.

Jeszcze 2 dni temu miałem możliwość odpalenia listy na DM i widniały tam utwory, które sa na iPhonie, teraz ta funkcja jest niedostępna - nie wiedzieć czemu.

Druga sprawa czy to wina DM czy iPhone, że nie moge suwakiem na DM przesuwać/przewijać utworu? Obecnie działa to tylko za pomocą strzałek na kierownicy/menu.

 

I trzecia sprawa, jeżeli w specyfikacji nie mam opcji "Przygotowanie pod telefon USB/AUX" to ten USB co mam w podłokietniku służy tylko za ładowarke? Jak tak to troche skandal, żeby w aucie z 2016 jeszcze ograniczac celowo działanie USB...

Miałem auto z 2008 i puszczanie muzyki/ładowanie działało bezproblemowo pomimo braku tak rozbudowanej centrali inforozrwyki.

 

Pytanie czy ten rozbudowany montaż pod telefon/komendy głosowe itd są fizycznie nie możliwe do uruchomienia czy zablokowane w kompuetrze i np Wagen byłby w stanie coś na to zaradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Discover Pro i też jestem rozczarowany bo nie mam 100% widoku telefonu na ekranie bo wszystko poblokowane więc szkoda pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy myjecie samochód 2 razy w tygodniu w zimie? Mam wrażenie że by wypadało, żeby czujniki nie świrowały... aktualnie kilka dni po myjce już zaczynają piszczeć przy byle manewrowaniu (i na ekranie czerwone kreski, że niby już prawie dotykam czegoś), mimo że nie ma żadnych przeszkód w pobliżu.

 

Przemywam czasem czujniki myjką do szyb na stacji, ale to taka durna czynność i do tego zostają brzydkie, czyste "wysepki" na karoserii.

 

To standard, czy po prostu moje czujniki nadają się do wymiany?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma problemu, niezależnie od tego czy jest czysty czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam passata, ale nie myłem auta ani razu przez zimę. Czujniki mi działają normalnie tak jak czyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tobol, Ty czasem nie miałeś tego OBDEleven? Da się to tam wyłączyć?
Nie próbowałem i nie chcę. Wolę mieć te ostrzeżenia. Jedno piknięcie przy starcie auta, a jednak przypomina o tym, że może być ślisko. Gdzieś czytałem, że info o pasach można wyłączyć ale nie pamiętam gdzie i jak.

 

Co do myia auta to nie mam problemów z czujnikami dopóki auto faktycznie nie jest wyraźnie ośnieżone w odpowiednich miejscach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

googie nie myje często samochodu i żadnych problemów nie mam z czujnikami , ostatnio były tak uwalone i działały OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie przepraszam ale jestem w trasie przede mną jeszcze ponad tysiąc kilometrów jazdy. Muszę wymienić bezpiecznik od zasilania do zapalniczki. Gdzie jest ta skrzynka z bezpiecznikami? Proszę o szybką odpowiedź. Przy zegarach po lewej stronie z boku otwierając pokrywę przy otwartych drzwiach nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nad pedelami musisz odkrecic plastik i tam sa bezpieczniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie przepraszam ale jestem w trasie przede mną jeszcze ponad tysiąc kilometrów jazdy. Muszę wymienić bezpiecznik od zasilania do zapalniczki. Gdzie jest ta skrzynka z bezpiecznikami? Proszę o szybką odpowiedź. Przy zegarach po lewej stronie z boku otwierając pokrywę przy otwartych drzwiach nie ma.

 

no uważaj bo możesz stracić gwarancje :P jedź do ASO !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi pls - ile kosztowała dopłata do ACC 210km/h. mam pomyłke w specyfikacji i mogę coś wybrać co VW zamówi mi z akcesoriów w tej cenie. btw - opony i felgi na zimę mam. co byście wzięli:-) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 2000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jakos kolo 1/3 ceny mojej 1 felgi, VERONA 19:), takze nie poszalesz., a tak na powaznie zalezalo od pakietu i wersji, ale max 300 euro, a przy pakietach okolo 200 euro

Edytowane przez paolokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak działa wykrywanie zmęczenia - w zasadzie tylko podczas jednej podróży mi gadał komputer - wyjazd o 3 rano, po 2-3 godzinach jazdy rzeczywiście trochę przysypiałem, byłem taki niemrawy to mi pikało

 

trochę odkopę....z tą funkcją mieliśmy niezły ubaw z żoną bo w trasie włączyło się w momencie gdy daliśmy sobie buziaka na światłach :)

"czas na kawkie" hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności