Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DP wybierasz Media, potem Ustawienia i Zarządzaj Juke Box. Możesz importować pliki/foldery z USB, karty itp. na dysk oraz usuwać z dysku. Usuwać z USB/SD z poziomu DP chyba się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już koledzy po aktualizacji map. Poza zmianą numerka nic nie widzę. Miałem cichą nadzieję, że pokażą już obwodnicę Raszyna od warszawskiej S2, niestety jest pole :)

Czy ktoś dostrzegł jakieś zmiany w swoim rejonie?

20151120_130020.jpg

20151120_090710.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie update zakończony niepowodzeniem.

Po 35 minutach na 94% wywaliło komunikat że jest błąd.

Jutro spróbuję znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z pobieraniem aktualizacji?. W samochodzie z Discovery Pro z tygodnia 34 mam mapy takie jaki są wskazane na stronie niemieckiego VW(http://webspecial.volkswagen.de/infotainment/de/de/manuals.html?d1=discoverpro) tzn: V03.959.800.QM ECE 2015/16. Dzisiaj sprawdzałem na tej samej stronie ale dalej są te same mapy co były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz są mapy ECE 2016, skorzystaj z linka który wrzuciłem wcześniej, ściągnij 21GB wypakuj na min. 32GB kartę SD, włóż do czytnika w samochodzie i wybierz w ustawieniach DP - Aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas aktualizacji ok 4 godz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło 30-40minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ok gdzieś czytałem że to ok 4 godz. (chyba na tej stronie z plikami) pobrałem to na pendriva ale nie aktualizuję bo 4 godz to średnio mam czas. 0,5h to jeszcze się da.

tylko czy musi to być na SD czy z pendriva też da radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer mapy (cyfrowy) jest taki sam jak był poprzednio (V03.959.800.QM ECE). Zmiana jest taka ze jest QN zamiast QM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamowione szyby przyszly, montaz za tydzien w piatek. Grubosc szyby przedniej to 5 mm, tylnej 4,2 mm tak ze minimalnie wiecej niz fabrycznych.

zmierzylem telefonem glosnosc przy 120km/h na wysokosci glowy kierowcy ale przy samej szybie bocznej, wyszlo 63,5 dB

 

Cześć, czy dobrze zrozumiałem że wymieniałeś przednie szyby na grubsze, akustyczne? Do tej pory słyszałem że nie ma takiej opcji...

 

Dopiero później przeczytałem wczesniejsze posty i już wiem, ze wszyscy czekają na relację :-)

Edytowane przez Rafo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka karta SD i 40 minut trwa aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po aktualizacji widzę zmianę na DTŚ na granicy Gliwic i Zabrza, do tej pory na mapie droga na mapie była przesunięta minimalnie na południe w stosunku do stanu faktycznego i DP pokazywało jazdę offroad. Podobna sytuacja ale na odcinku ok. 30 km była na A4 między Tarnowem a Dębicą. Jestem ciekaw czy to też się zmieniło.

 

Czy ktoś wie czy można dokupić w serwisie moduł do DAP+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie czy można dokupić w serwisie moduł do DAP+?

 

NIestety u nas nic na ten temat nie wiedzą bo pytałem... w konfiguratorze niemieckim jest możliwość dokupienia a czy u nas można będzie później dołożyć to nikt nie wie. Trzeba będzie pytać w punktach car audio. Podobno w B7 był tylko moduł do dołożenia. Na allegro sprzedają nawet DAB+ z TV za ok 1 tys złotych tylko nie wiem czy sama podmiana wystarczy czy jest potrzebna jakaś dodatkowa antena no i okablowanie..

http://allegro.pl/vw-passat-b8-odtwarzacz-tuner-dvb-dtv-8v0919191a-i5696109302.html#thumb/2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał obejrzeć reflektror Top od środka polecam

 

Nawet się je naprawia - w dodatku młotkiem :) wybija plastiki zastępowane później klapką z zestawu naprawczego.

 

@Radek - reflektory daje się też mechanicznie regulować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by ktoś chciał obejrzeć reflektror Top od środka polecam

 

Nawet się je naprawia - w dodatku młotkiem :) wybija plastiki zastępowane później klapką z zestawu naprawczego.

 

@Radek - reflektory daje się też mechanicznie regulować

 

Z młotkiem na reflektor :-) Rewelacyjny film. Poziom skomplikowania współczesnych lamp powala jednak na ziemię.

 

To są jakieś szkoleniowe filmy dla ASO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Poprosiłem żone, żeby jechała moim za mną i ewidentnie świeci za wysoko. Opuszcze go troche imbusem, ale i tak pojade do nich, żeby to dobrze ustawili.

 

PS.

Jakie macie spalanie na biegu jałowym, wyłączone odbiorniki, ciecz rozgrzana do 90?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 190 KM TDI na jałowym jest 0,5 l/h (ale przy odbiornikach włączonych), przy umiarkowanych temperaturach na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót po banie spowodowanym przez obrażenie naszej gwiazdy " niewienikt " - zdania o nim nie zmieniłem, a tutaj cenzor lepszy od naszego obecnego Ministra Kultury ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności