Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy w Passacie występuje offset osi kolumny kierowniczej względem osi fotela ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na oko to nie :-)

b15ee8aafed99c801f0e23809c0c80bc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałem tylko Samsungową łądowarkę, ale tutaj wręcz przeciwnie, ciężko wchodzi, ale jak już wejdzie to ciasno siedzi :P

 

Potwierdzam. Też na samsungu ćwiczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam. Też na samsungu ćwiczone.

 

Ładowarka od Ipada wchodzi dosyć ciasno, nie wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy tak ma być , ale myślę że coś z moim B8 1,4 TSI jest nie tak, a mianowicie podczas gdy dodaję trochę więcej gazu i ruszam z jedynki to słyszę dziwny odgłos jakby jakieś przeskakiwanie (klekot w przegubie,chrobot- taki lekki),gdy ruszam delikatnie bez obciążenia na asfalcie to jest cicho , ale gdy wyjeżdżam na skręconych kołach to coś takiego słyszę ,autko ma dopiero 100 km przebiegu!!!A może te typy tak mają???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po odbiorze samochodu nasuwa mi się jedna uwaga.. Nie wiem czy to złudzenie czy nie ale wydaje mi się, że pełnowymiarowe koło zapasowe 18" pomniejsza dosyć istotnie pojemność (głębokość) bagażnika. W salonie ten bagażnik wydawał się istotnie głębszy w porównaniu do tego co mam w moim egzemplarzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem byl opisywany juz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w Waszych passatach wyposażonych w gniazdo 230V włączona ładowarka do gniazda jest na tyle luzna, że co chwile przestaje ładować telefon (standardowa ładowarka do iPhona)?

 

Po prostu mocno wciśnij - nowe gniazdka są strasznie ciasne i nie każdy wkłada ładowarkę do końca, tylko lekko zahacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wy też tak macie ze jak włączycie przycisk max na szybę przednia to wentylator swiszczy?

Normalne jest ze wtedy pracuje z maksymalną prędkością tylko wg mnie mój jakoś nieprzyjemnie swiszczy

 

Też to zauważyłem. Tak jakby powietrze napotykało opór.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie, czy w Passacie występuje offset osi kolumny kierowniczej względem osi fotela ?

 

Może to konsola jest delikatnie zwrócona w stronę kierowcy i daje to takie wrażenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu mocno wciśnij - nowe gniazdka są strasznie ciasne i nie każdy wkłada ładowarkę do końca, tylko lekko zahacza.

 

Dzieki, faktycznie tak jest. A juz mialem czarne mysli o spotkaniu z serwisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamowione szyby przyszly, montaz za tydzien w piatek. Grubosc szyby przedniej to 5 mm, tylnej 4,2 mm tak ze minimalnie wiecej niz fabrycznych.

zmierzylem telefonem glosnosc przy 120km/h na wysokosci glowy kierowcy ale przy samej szybie bocznej, wyszlo 63,5 dB

 

 

Nie mogę już doczekać się piątku, gdy poinformujesz nas o efektach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Czy dla wersji DM tak jak i dla DP należy ściągnąć tylko część 3 i 8 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam całe 21GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk! Też idzie u mnie pełną parą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko. Czy dla wersji DM tak jak i dla DP należy ściągnąć tylko część 3 i 8 ? :)

 

Tomek, jeśli chcesz tylko część map zaktualizować to albo 3 albo 8, w zależności od tego czy chcesz Europę środkową czy np bałkany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam do Was jeszcze jedno pytanie. Czy z poziomu DP jesteście w stanie usuwać foldery z karty SD włożonej do slotu? Lub kopiować pliki z karty na dysk DP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek, jeśli chcesz tylko część map zaktualizować to albo 3 albo 8, w zależności od tego czy chcesz Europę środkową czy np bałkany

 

A tam.... ściągam wszystko :) :) Generalnie nie robiłem jeszcze aktualizacji.. Polega to na tym, że wypakowujemy ściągnięte dane i przenosimy na wcześniej sformatowaną kartę SD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mam do Was jeszcze jedno pytanie. Czy z poziomu DP jesteście w stanie usuwać foldery z karty SD włożonej do slotu? Lub kopiować pliki z karty na dysk DP?

Kopiować pliki z karty SD na dysk DP jak najbardziej się da, usuwać je również, z folderami jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności