Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

I to są efekty dobrze wyciszonego auta. Co drugi teraz słyszy, że mu coś skrzypi, brzęczy czy drga. Podkręcić głośniej radio i wszystko samo się "naprawi" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to pierdziele - jutro z tym brzeczeniem jade do aso, niech szukają az znajdą bo to nie jest normalny objaw w nowym aucie...zauważyłem ze to sie pojawia przy ok 2.5 tys obrotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to są efekty dobrze wyciszonego auta.

Dodam, że wracając w niedziele rano z zakupów, siatkę miałem zawieszoną na haczyku na zakupy w bagażniku. Passat jest tak dobrze wyciszony, że słyszałem pracującą sprężynkę z tego haczyka, gdy reklamówka się bujała... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Variancie Highline są otwory w dachu do zamontowania siatki oddzielającej czesc bagazowa od osobowej? Samochod zamowiony bez opcjonalnej siatki oddzielającej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zamówiłeś siatki to nie będziesz miał. Przerabiałem temat sam bo jak składałem zamówienie to nie było siatki w cenniku. Pojawiła się koło kwietnia wraz z podgrzewaną kierownica i wtedy domówiłem bo nie chciałem się później bawić w dokładnie z cięciem podsufitki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziala wam line assist ponizej 60 km/h? Ja zauwazylem ze jak jest wylaczone acc to przestaje widziec linie ponizej tej predkosci i dlatego sadze ze aktualne pakiety drogowe nie maja jedna jam assist. Jutro jeszcze posprawdzam na lepszej drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niezdecydowanych, nowy konfigurator widoczny na stronie vw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jam assist i emergency assist wyglada tak ze pakiet drogowy ich nie zawiera, pakiet drogowy plus je ma. Roznica polega na tym ze w pakiecie plus line assist dziala od zera a w zwyklym od 60km/h. Ciekawe tylko czy roznica jest tylko w kodowaniu czy czyms sie jeszcze roznia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo mnie to interesuje, szczególnie, że w pakeicie plus, jest też obserwacja pojazdów za autem - przygotowywuje auto przed najechaniem na Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie za 100 punktów. Czy macie orientację lub słyszeliście, czy jest możliwość wyposażenie auta, które ma funkcję easy open, w funkcję easy close? Zastanawia mnie to, bo easy open całkiem często mi się przydaje, ale easy close też by było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przygotowywuje auto przed najechaniem na Ciebie

Pytanie w jaki sposób. Czy to oznacza napięcie pasów bezpieczeństwa, domknięcie okien itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj starałem się opuścić podłogę w kombi, w instrukcji nie wytłumaczone dobrze. Wg niej siatkę mocujemy do zaczepów które są za bagażnikiem ;) Domyśliłem się że trzeba wyjąć zaślepki w szynach, ale podłoga nie wchodzi, blokuje się. Trzeba wyjąć narzędzia? Koło zapasowe też będzie chyba przeszkadzać. Czy roleta ma jakieś miejsce by ją schować? Są jakieś dziwne uchwyty pod podłogą, ale tylko po prawej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo i narzędzia blokują :( Więc nie zjedziesz podłogą niżej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj starałem się opuścić podłogę w kombi, w instrukcji nie wytłumaczone dobrze. Wg niej siatkę mocujemy do zaczepów które są za bagażnikiem ;) Domyśliłem się że trzeba wyjąć zaślepki w szynach, ale podłoga nie wchodzi, blokuje się. Trzeba wyjąć narzędzia? Koło zapasowe też będzie chyba przeszkadzać. Czy roleta ma jakieś miejsce by ją schować? Są jakieś dziwne uchwyty pod podłogą, ale tylko po prawej stronie.

 

Niestety tak jest!

Gdzieś czytałem, że wszystko zależy na jakich kołach zamówiłeś samochód.

A na jakich kółkach zjechał Twój Pastuch z taśmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem to w salonie. Nawet 17 uniemożliwia obniżenie podłogi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak jest!

Gdzieś czytałem, że wszystko zależy na jakich kołach zamówiłeś samochód.

A na jakich kółkach zjechał Twój Pastuch z taśmy?

 

18, ale szerokość kół niezależnie od średnicy felg będzie podobna, pewnie tylko dojazdówka zostaje.

Cała przestrzeń pod podłogą wydaję się nieprzemyślana, koło wystaje nad podłogę, narzędzia też. Wszystkie by się zmieściły w feldze.

Zastanawia mnie też sama podłoga wyjmowalna, na filmach które widziałem cała jest obita materiałem, u mnie z dołu jest gołe włókno szklane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w feldze nie jest umieszczany subwoofer przy dynaudio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, subwoofer jest w zapasowce, w feldze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma dynaudio to jest zmarnowana przestreń, dużo się jej marnuje w kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale trudno żeby robili inaczej dla samochodów z dynaudio, a inaczej dla tych bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności