Skocz do zawartości
Morsart27

Na co chrapka po Passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

paska b6 w benzynie ale to już znowu mało nie pali (chyba) i nici z tego by za bardzo nie odczuwac auto?

 

chodzi mi o eksploatacje i tankowanie...

 

Masz do wyboru w roczniku jaki podajesz

2.0 FSI - 150 KM

2.0 TFSI - 200 KM

 

Lepiej szukac 2.0 TFSI bo mocniejszy a pali to samo co FSI (i nie piszę tak że taki silnik posiadam)

 

Jesli chcesz zakładać instalkę LPG to wydasz na nia o wiele więcej niż do zwykłego 1.6 MPI w skodzie.

 

Po mieście musisz liczyć spalanie w okolicy 10L / 100 km normalna dynamiczna jazda.

jak ciśniesz to spali ile chce :D

 

Trasa ostatnio jak leciałem 100-120 km/h spalił (sprawdzone pod dystrybutorem) 6,72 L/100km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne autko ... to Lexus IS 250 , po 2006 roku . Perfekcja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jezdzilem bmw kupilem paska i powiem Wam ze jakos wykonania jest duzo gorsza komfort duzo mniejszy... mialem e39 kombi i bezporownania passat moze mniej sie psuje;p;p hehe pojezdza troche aby gaz sie zwrocicl do konca i wracam do bmw tym razem chodzi mi po glowie e46 touring 3.0d po lifcie aby 184km bo te 204km ponoc juz nie sa takie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt Bmw 3 z 2000 rocznika wzwyz tzw. po lifcie jest dosc pospolitym juz autkiem. Czy jakosc wykonania jest lepsza w bmw? Moim skromnym zdaniem to i b5 i 3 po lifcie wnetrze ma nudne, deska jest mieksza i przyjemniejsza w dotyku.

 

JUrski z tylniego napedu na przedni, czujesz nadsterownosc passata?

Skad taka zmiana z tylniej oski na przednia?

 

A4 b6 prawdopodobnie w kombi, a jak nie to nie wiem. Moglby miec wiecej jak te 150 KM albo quattro w dieslu bo ponoc dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po przesiadce z B6 2.0 TDI 140 PS na F11 2.0d 184 PS.

Piątka jest jakby mniejsza:

- mniejszy bagażnik - w rowerku dziecka muszę odkręcić boczne kółko żeby wszedł do 5

- z przodu 5 bardziej zabudowana, fotel mam cofnięty na maxa, a butelki z wodą muszę leżeć na fotelu obok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba bedzie to golf plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem w A4 B7 Avant, no jak wiemy wszyscy jakość wykonania jest lepsza niż w VW. Autkiem jeździ się naprawdę dobrze, jeszcze udało mi się trafić naprawdę zadbany egzemplarz, od momentu zakupu wymieniłem tylko olej i filtry. Jest mniejsza od Passka, w zeszłym roku na urlop jechaliśmy w dwójkę i niektóre rzeczy wylądowały na tylnej kanapie, a w Passku wszystko było w kufrze mimo że jechały 3 osoby i bagażu było ciut więcej. Troszkę twardsza jest Audi od Passka B6.

Myślę o zamianie auta, chodzi mi po głowie znowu Passat, chociaż powiedziałem sobie jak kupiłem A4, że do Passata już nie wrócę. Może uda się wyrwać jakieś ładne B7 lub B6 na maxa wypasione w dobrym roczniku. Nie ukrywam, że najchętniej kupiłbym A4 B8, ale wszystko zależy od tego za ile pójdzie Aczwórka :) Auto mam pewne i godnie wyposażone, nie chce mało w porównaniu do cen handlarzy, ale myślę że znajdzie się ktoś kumaty i nie wierzący w brednie... Jeśli nie sprzedam, to płakać nie będę. :)

Myślałem też o 320d E90, ale złych rzeczy naczytałem się o tym motorze... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem też o 320d E90, ale złych rzeczy naczytałem się o tym motorze... :/

 

 

Weź 330d :) Wywal klapki z kolektora... i lataj :) Spalanie nie wiele większe w porównaniu z 320d a osiągi caaaałkiem inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najchętniej kupiłbym A4 B8, ale wszystko zależy od tego za ile pójdzie Aczwórka :)

 

Dołożysz 20 i kupisz A4 B8 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmw w dieslu tylko 3.0d i to 184km to najlepsza jednostka ktora bardzo dobrze toleruje chip. co przemawia za e39 3.0d a passatem b5fl 1.8t?

hamulce, przypieszenie, komfort, ekonomia mowa tu akurat tylko o spalaniu i ogolnie prowadzenie, teraz chce e46 bo jest troche soldniejsze od serii 5 z tego okresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołożysz 20 i kupisz A4 B8

 

Nie szukam auta z niskim przebiegiem, nie boje się 200 na blacie (prawdziwych dwustu!), kupuje z reguły auto na max. rok :) Za 10000 euro też znajdę ciekawe B8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem też o 320d E90, ale złych rzeczy naczytałem się o tym motorze... :/

te złe rzeczy to prawda niestety ;/ ciekawe czy w nowszych modelach poprawili te cholerne 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te złe rzeczy to prawda niestety ;/ ciekawe czy w nowszych modelach poprawili te cholerne 2.0

 

Chyba jest jak jest... Nie stać mnie na E90, które będzie miało mniej niż 100 na blacie, a podobno między 180 a 200 w tych silnikach są największe jaja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy jezdzi e92 2.0d w automacie juz chyba 3 lata, tylko ze on wzial nowke wiec oczywiscie nic sie nie dzieje ale zawiecha juz padla po 20tys... on ma dwie sztuki bmw x6 i wlasnie e92 odczucia moje sa takie ze wlasnie trojka ze slabszym mototrem lepiej przyszpiesza. czy sie psuje powiem Wam za kilka lat;p;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam auta z niskim przebiegiem, nie boje się 200 na blacie (prawdziwych dwustu!), kupuje z reguły auto na max. rok :) Za 10000 euro też znajdę ciekawe B8

 

W Toronto (W Toruniu) Stoi A4 czarna, kombi w automacie, czy jak to się tam nazywa - 2.7TDI za 59 kafli. 2010 rok, 15000 (piętnaście - nie sto pięćdziesiąt) przebiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Toronto (W Toruniu) Stoi A4 czarna, kombi w automacie, czy jak to się tam nazywa - 2.7TDI za 59 kafli. 2010 rok, 15000 (piętnaście - nie sto pięćdziesiąt) przebiegu.

 

... że niby pewniaczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi chodzi po łysej głowie mazda 6 po 2008r ale nie wiem czy to dobry wybór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz mc. jak szukam autka i im dłużej tym bardziej nie wiem czego chce :kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja choruję na Audi A8 D2 4.2l Quatro roczniki 1994-1999. W stanie zadowalającym trzeba szukać tak min. od 15 tyś. za roczniki 94-96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po passacie - Mercedes Benz w211 320 CDI polift, albo BMW e60 520 177KM koło 2008 rocznika :chytrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności