Skocz do zawartości
wozny83

Jaki macie przebieg w swoich B6 +dotychczasowe naprawy

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę spytać kiedy wymienialiście tarcze przód/tył, jeśli jest ktoś kto ma pasiora b6 od nowości?

 

 

Ja mam auto od nowości i obecnie po dwóch latach mam ok 50 tyś km. Tarcze nie wyglądają jakoś szczególnie na zużyte. Jednak skoro Twój pasek jeździł we flocie to nawet pomimo małego przebiegu może mieć szybcej zużyte części eksploatacyjne - jest to raczej typowe przy autach służbowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert1

Witam was wszystkich,jestem na razie szczęśliwym użytkownikiem paska od 04.01.2013

Przebieg 127750 km przed zakupem sprawdzony w aso bardzo dokładnie (przepisany na rynek polski i od razu akcja na miejscu -wymiana jakiejś rury od intercolera -gratis)

Jeżdzi się super były właściciel przy 120000km -zestaw naprawczy stacyjki

przy 80000 km wymiana komputera skrzyni dsg

Ja za niedługo rozrząd ,serwis dsg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dobijam do 90 tysięcy. Passat od nowości w moich rękach (od 2007r.). Zaro awarii. Wymieniłem tylko ten nieszczęsny przycisk od hamulca. Teraz świeci mi się kontrolka od poduszki, ale to któraś z wtyczek daje D i trzeba ją poprawić. Jakiś czas temu przyszedł SMS, że zapraszają na wymianę wtryskiwaczy, w piątek wizyta w ASO. Przy okazji jazda testowa bo niebawem przesiadka na CC 2.0 TSi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swojego z Niemiec w 2010 z przebiegiem 134tys. Teraz mam najechane 145tys.:)

Napraw żadnych nie było, ostatnio mam drobny problem z ogrzewaniem:(

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don Sulco co tak mało jeździsz, ja tez kupiłem w sierpień 2010 przebieg 95tys km i do dziś nalatałem 47 tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pękło 55tyś mil, pompa nie ruszana (jeszcze?), wymieniane wtryski na akcji serwisowej przy 46tyś i regenerowany silniczek nastawczy 'ręcznego' w lewym tylnim kole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

210 tys obecnie .Kupiłem w tamtym roku z przebiegiem 192 tys jako Auto flotowe .Oprócz przeglądu to żadnej awarii.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

94 tys. :D Dostalismy auto od tesciow ktorzy mieli je od nowosci. Oprocz podstawowych wymian, zadnej awari.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem juz 3 sztuki wszytkie sport 2.0 silnik tdi co 1,5 roku zmieniam i sprzedawalem z 240tys mil 220tys mil i teraz juz mam w 3 189tys kupuje wszytkie z przebiegiem kolo 110-120 tys mil

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiony z przebiegiem 91tyś mil teraz ma 96tyś mil,w czwartek service wymiana płynów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140tys. Wczoraj wymiana 4 pompek w serwisie. Jak do tej pory bez problemow. Ato mam od roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 234276 i cały czas rośnie, 200km temu wymienione 4 pompki w akcji serwisowej i po za tym nic. No indywidualnie sam wymieniłem zabierak 10tyś temu. Oby tak dalej ;-)SNC00297.jpg

Edytowane przez Dany_2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

278tys i własnie padł mechanizm napędu pompy olejowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

337,000 km.

Eksplatuję swój samochód na taksówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony '09r-145tkm

obecnie 214tkm

przy 195tkm padła głowica( wałek i szklanki)

wycięty DPF i hula aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie pisze

 

Jeśli już to jest napisane.

 

To fakt książkę serwisową można bardzo łatwo podrobić. Mój ojciec ma B6 z '09 i ma już 415 tyś. km. przejechane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salon 01/2008 - przebieg 105tyś.

Przy 100tyś. Wymiana wtrysków - akcja serwisowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

128tys zrobiona pompa z walkami magiel pompki glowica rozrzad i jeszcze masa innych rzeczy od poczatku do konca wszystko w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj listopad 2008 CR mam go ponad dwa lata przebieg ok 155 tys. i lista wymienionych rzeczy bardzo dluga. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B6 2007r 148tys i wymieniony dwumas, silniczek klapy nadmuchu, nowa klapa bagaznika i tylne prawe drzwi- wszystko w ramach gwarancji. W B7 2012r 19tys i....jutro proba wylaczenia funkcji start-stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności