Skocz do zawartości
eltom

[B5] Lusterka składane z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jeszcze jedno. Czy obudowy lusterek pasują zamienie? Tzn czy jeśli kupie lustro od toledo II, superb lub inne to bede mógł założyć obudowe ze swojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem, nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z tematem lusterek, już założyłem i działają. Na moje szczęście po odkręceniu lusterek okazało się że miałem te mocowanie do switcha i dziurkę do tego kołka. Całe zamieszanie zrobiłem przez to że miałem w szafie mocowanie lusterka od paska i w nim nie było miejsca żeby założyć switch tak jak z fabryki. Jak widać loteria co wkładali. Jako że się odgrażałem że da się przymocować switch usiadłem i go przymocowałem, może się komuś przyda. Do takiego dostosowania trójkąta potrzebne są wiertła 1,5, 2,5, 5, gwintownik m2, śrubki m2 (m2 bo dziurki w switchu są tak małe że większe nie wejdą). Niestety dokładnych wymiarów nie robiłem musicie zadowolić się tylko zdjęciami.

Najpierw przymiarka switcha i wiercenie 2 dziurek 1,5mm i gwintowanie m2

2013-01-16 08.18.47.jpg

Ja zrobiłem tak że przed wywierceniem dziury pod kołek odznaczyłem sobie na mocowaniu koniec switcha i od tego gdzie ma być dziurka pod kołek. Jak jest ok to wiercimy w wyznaczonym miejscu dziurkę wiertłem 2,5mm, koniecznie musimy zrobić fazke żeby stopka tego kołka była równo z mocowanie bo inaczej switch będzie cały czas wciśnięty.

2013-01-16 08.20.27.jpg

Po poskładaniu wszystkiego do kupy switch działa tak jak w originale (switch jest jedynie przesunięty ok 4mm od oryginalnego miejsca)

Sory trochę za chaos ale pisane na szybko, mam nadzieje że komuś sie przyda

2013-01-16 08.18.35.jpg

2013-01-16 08.18.57.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, szkoda, że lusterka trzeba jeszcze pomalować w kolor :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowy przekładasz że swoich starych, interesuje Cie mechanizm i wiązka od składanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od którego modelu jest najmniej roboty z przełożeniem ? i gdzie najłatwiej je dostać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmniej roboty będziesz miał z lusterkami od paska europejczyka. Zdejmij swoje lusterka zerknij czy masz mocowanie switcha jak w poście 73 jak masz to jakiekolwiek z wymienionych w tym temacie, przekładasz mechanizm wiązkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał tylko szukajac po Alledrogo i innych serwisach tych od pasak nie mogę znaleść są od Superb-a. Ale dzięki za Podpowiedz i miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro musisz szukać lusterek co widać na zdjęciu, wtyczka musi być min 8 kabli. Większość ludzi sprzedających nie wie co sprzedaje i trzeba zwracać uwagę na ilość kabli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przegladajc własnie zauważyłem że są do kupienia zamienniki tylko czy to się opłaca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, żartujesz? To mody się opłacały kiedyś? Oczywiście że się nie opłaca ;)

Robisz to dla satysfakcji. Wszystko masz w pierwszych postach. Szukaj po ilości przewodów, tak jak radzą koledzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eltom :) dokładnie, nigdy za mody Ci się kasa nie zwróci :) ale radocha jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytanie ze zrozumieniem się kłania...kolega pyta, czy opłaca się pchać w zamienniki lusterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie skladania luster z pilota,otoz mam skladane lustra ori od srodka czyli przekrece przelacznik i sie skladaja.da rade zrobic te skladanie z pilota w taki sposob zeby zamkniecie centralnego podczas jadzy nie skladalo lusterek prosze o ewentualne wskazowki schematy i wszystkiego co pomoze mi w montazu tego gadzetu ; z gory dzieki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega pyta, czy opłaca się pchać w zamienniki lusterek.

Zwał jak zwał. Żadne się nie opłaca. A jak koledze się nie chce szukać (bo o to się tak naprawdę rozchodzi) to może kupić zamienniki i oczywiście przepłacić - suma sumarum się nie opłaca.

mam pytanie odnosnie skladania luster z pilota,otoz mam skladane lustra ori od srodka czyli przekrece przelacznik i sie skladaja.da rade zrobic te skladanie z pilota w taki sposob zeby zamkniecie centralnego podczas jadzy nie skladalo lusterek

O matko, czy Ty myślisz, że my jeździmy ze złożonymi lusterkami? :haha

Czytaj pierwszy post ;) Albo przeczytaj chociaż tytuł wątku - już będziesz miał odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle mnie zrozumiales kolego chodzi mi o porade w podlaczeniu w taki sposob zeby zamykanie od srodka centralnego zamka pod czas jazdy nie skladalo luster.chodzi tu o bezpieczenstwo jazdy z dziecmi .czytaj uwaznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale one się nie złożą jak zamkniesz sobie drzwi od wewnątrz :) Składają się tylko po załączeniu alarmu.

 

P.S.:

z dziećmi czy bez, lusterka są jednakowo niezbędne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ,to chcialem wiedziec czy sie zloza czy nie i dzieki za obszerne wskazowki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja zaś nie wiem jakie lustra wybrać bo są tanie od toledo ale pisze 7 + 4 piny. To w końcu ile ma być tych pinów przy lusterkach???? i czy różnią się kolory kabelków w tych lustrach???? najtaniej wychodzą seaty albo golf mk4 bo reszta to kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności