Skocz do zawartości
eltom

[B5] Lusterka składane z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Walczę od wczoraj z montażem składanych lusterek cały problem problem jest w tym ze nie mogę znaleźć sygnału masy po zamknięciu samochodu. Całość robie na przekaźniku 361 przekaźnik sprawny, po dotknięciu masy na krótko wszystko działa. Brak błędów na centralnym/komforcie wszystkie drzwi lampki działają prawidłowo. Wszystkie przewody od modułu do zamka „prześwietlone”. Miał ktoś kiedyś takie problemy ewentualnie jakiś pomysł jak to ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle szukasz. Bo to nie masa je składa. Generalnie to lusterka powinny się złożyć po podaniu +12, a rozłożyć przy braku zasilania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem zrozladowywujacym się akumulatorem . Lusterka działają wszystko ok tylko przekaźniki w stanie spoczynku pobierają 0.40 mAh ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z lusterkami, instalacja zrobiona wg opisu z tego tematu, na jednym przekazniku. Lusterka się złożyły i nie chcą się rozłożyć, podmiana przekaznika czy rozpięcie kostki lusterka nie daje żadnego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz zasilanie na kostce? Może pokrętło wyzionęło ducha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokrętło od ustawiania lusterek? Nic przy nim nie grzebałem generalnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic grzebać, żeby zdechło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mkpol napisał:

Nie trzeba nic grzebać, żeby zdechło.

Generalnie jeżeli robił na przekaźniku to pokrętło nie ma żadnego znaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem winowajcę, brak masy idącej na pin SE z zamka drzwi. Czyli pewnie zamek do wymiany, czy da się go jakoś zreanimować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kubasan napisał:

zamek do wymiany, czy da się go jakoś zreanimować?

Wszystko zależy od tego jak lubisz dłubać i co jest uszkodzone. Ale idzie wszystko zrobić. U siebie nawet ścieżki uszkodzone naprawiałem i wszystko śmiga od 7 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności