Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Błąd 318 to niskie ciśnienie w układzie czyli nieszczelność. Jedz gdzieś niech Ci sprawdzą azotem gdzie ubywa czynnika. Jak nie to niech nabija czynnik z kontrastem i później niech szukają wycieku w świetle UV.

Edytowane przez pietrek_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś opisać na czym polega praca tego wentylatora? Jak działaja jego dwa biegi, kiedy się włączają itp, i jak sprawdzić czy działa na pewno dobrze? Gdzie pod kierownicą znajduje się ten bezpiecznik 40a i jaki ma nr? Pytam się tak o wszystko bo musze na szybko wymienić wentylator, klima nabita działa, ale nie chce mieć niespodzianek po wymianie i wtedy chodzić i szukać, wolę sie dowiedzieć wcześniej co i jak :) przepraszam za choatyczny opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mogę sobie poradzić ze swoim problemem z klimą więc jeżeli możecie to podajcie mi lokalizacje ewentualnie jakiś schemat z obiegiem klimatyzacji i poszczególnymi czujnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Błąd 318 to niskie ciśnienie w układzie czyli nieszczelność. Jedz gdzieś niech Ci sprawdzą azotem gdzie ubywa czynnika. Jak nie to niech nabija czynnik z kontrastem i później niech szukają wycieku w świetle UV.

 

test szczelnosci zrobiony byl azotem i nic nie wyszlo ze gdzies jest nieszczelnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nabijaniu czynnika z kontrastem, skasuj błędy vagiem i zobaczysz. Przy tym błędzie kompresor nie załączyć się. Od takie zabezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nabijał klimatyzacje i wie jakie były ciśnienia podczas pracy w tej temperaturze jak teraz czyli ok 30 stopni? I ile powinno wiać z kratek przy tym upale, u mnie na klimatroniku na 2 kreseczce nawiewu 7 stopni minimum było, niżej nie chciał zejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 stopni to i tak dobrze. Sprężarka juz nie daje takiego ciśnienia jak powinna, ale jeszcze działa. Z tego co pamiętam, to przy takich temperaturach to normalnie powinno byc w przedziale 11-15 bar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciśnienie to mam większe bo jak jest powyżej 15bar to wiatrak klimatyzacji pracuje na drugim biegu cały czas, a u mnie tak własnie jest. Tylko chcę jechać do nabijacza i sprawdzić ile przekracza, bo nie schodzi z drugiego biegu wentylatora jak już się załączy.

Edytowane przez lejak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie może dochodzić nawet do 18 Bar. Wiec skoro sprężarka daje ci 15, to z nią raczej jest wszystko OK. Pozostaje filterek w przewodzie i osuszacz ewentualnie do wymiany - jeśli chcesz jeszcze zimniej mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sprawnym układzie powinno zejść do pierwszego biegu wentylatora przy temperaturze 30 stopni na zewnątrz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 30 stopniach? Nie wiem. Aż tak to nie obczajam, jak to jest sterowane. Ale sądzę, ze raczej nie powinno. To tylko moja własna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie musze podmienić rezystor wentylatora klimy tkz opornica! Wie ktoś gdzie szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda.

Byłem na monometrach i mechanik mówi że jest ok. Temperatura zewnetrzna 25,5 stopnia

LP 2 bar HP powoli rosło do 16 bar właczył się drugi bieg wentylatora zbił do 15,2 i tak już pozostał. Z 10 minut chodził i ciśnienie nie wzrosło ani nie spadło. Przy dodaniu gazu przez 30 sekund na 2500 obr LP bez zmian HP do 18 bar, po zejściu z obrotów na wolnych wracał do 15,5. Wiatrak chodził na 2 biegu już cały czas. Podczas jazdy drugi bieg nie chodzi to myślę że jest wszystko ok. Gdzieś czytałem że do jedynki żeby wrócił to ciśnienie musi zejść do 11 albo 13 bar, czy ktoś mógłby to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co szukaja małych nieszczelnosci i nie mogą ich zlokalizować - sprawdzcie czujnik cisnienia przy skraplaczu, mnie lecialo przez piny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a są jakieś zestawy do regeneracji samodzielnie sprężarki? Gdzie takie coś dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej niedostaepne. Tak jak z westgate do turbinek. Jesli juz to jakas chinszczyzna ale mimo to czarno to widze.

Za ok 600zl dostaniesz regenerowana sprezarke z gwarancja na 6 miesiecy

Edytowane przez szymin89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro za 350 zł po regeneracji i z gwarancją 6 m-cy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze lepiej. Zadna samodzielna regeneracja nie wchodzi w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem będę szukał nowej sprężarki. Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w Passacie B5 przed liftem jest opornica od wentylatora klimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności