pietrek_g Zgłoś #1581 Napisano 23 Lipca 2015 (edytowane) Błąd 318 to niskie ciśnienie w układzie czyli nieszczelność. Jedz gdzieś niech Ci sprawdzą azotem gdzie ubywa czynnika. Jak nie to niech nabija czynnik z kontrastem i później niech szukają wycieku w świetle UV. Edytowane 23 Lipca 2015 przez pietrek_g Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Zamix Zgłoś #1582 Napisano 23 Lipca 2015 Może mi ktoś opisać na czym polega praca tego wentylatora? Jak działaja jego dwa biegi, kiedy się włączają itp, i jak sprawdzić czy działa na pewno dobrze? Gdzie pod kierownicą znajduje się ten bezpiecznik 40a i jaki ma nr? Pytam się tak o wszystko bo musze na szybko wymienić wentylator, klima nabita działa, ale nie chce mieć niespodzianek po wymianie i wtedy chodzić i szukać, wolę sie dowiedzieć wcześniej co i jak przepraszam za choatyczny opis Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
yogicc Zgłoś #1583 Napisano 23 Lipca 2015 Panowie nie mogę sobie poradzić ze swoim problemem z klimą więc jeżeli możecie to podajcie mi lokalizacje ewentualnie jakiś schemat z obiegiem klimatyzacji i poszczególnymi czujnikami. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
christopherek Zgłoś #1584 Napisano 23 Lipca 2015 Błąd 318 to niskie ciśnienie w układzie czyli nieszczelność. Jedz gdzieś niech Ci sprawdzą azotem gdzie ubywa czynnika. Jak nie to niech nabija czynnik z kontrastem i później niech szukają wycieku w świetle UV. test szczelnosci zrobiony byl azotem i nic nie wyszlo ze gdzies jest nieszczelnosc Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pietrek_g Zgłoś #1585 Napisano 24 Lipca 2015 To nabijaniu czynnika z kontrastem, skasuj błędy vagiem i zobaczysz. Przy tym błędzie kompresor nie załączyć się. Od takie zabezpieczenie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lejak Zgłoś #1586 Napisano 24 Lipca 2015 Czy ktoś nabijał klimatyzacje i wie jakie były ciśnienia podczas pracy w tej temperaturze jak teraz czyli ok 30 stopni? I ile powinno wiać z kratek przy tym upale, u mnie na klimatroniku na 2 kreseczce nawiewu 7 stopni minimum było, niżej nie chciał zejść? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Danek75 Zgłoś #1587 Napisano 24 Lipca 2015 7 stopni to i tak dobrze. Sprężarka juz nie daje takiego ciśnienia jak powinna, ale jeszcze działa. Z tego co pamiętam, to przy takich temperaturach to normalnie powinno byc w przedziale 11-15 bar. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lejak Zgłoś #1588 Napisano 24 Lipca 2015 (edytowane) ciśnienie to mam większe bo jak jest powyżej 15bar to wiatrak klimatyzacji pracuje na drugim biegu cały czas, a u mnie tak własnie jest. Tylko chcę jechać do nabijacza i sprawdzić ile przekracza, bo nie schodzi z drugiego biegu wentylatora jak już się załączy. Edytowane 24 Lipca 2015 przez lejak Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Danek75 Zgłoś #1589 Napisano 24 Lipca 2015 Ciśnienie może dochodzić nawet do 18 Bar. Wiec skoro sprężarka daje ci 15, to z nią raczej jest wszystko OK. Pozostaje filterek w przewodzie i osuszacz ewentualnie do wymiany - jeśli chcesz jeszcze zimniej mieć. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lejak Zgłoś #1590 Napisano 24 Lipca 2015 A w sprawnym układzie powinno zejść do pierwszego biegu wentylatora przy temperaturze 30 stopni na zewnątrz?? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Danek75 Zgłoś #1591 Napisano 24 Lipca 2015 Przy 30 stopniach? Nie wiem. Aż tak to nie obczajam, jak to jest sterowane. Ale sądzę, ze raczej nie powinno. To tylko moja własna opinia. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
swirus84 Zgłoś #1592 Napisano 24 Lipca 2015 Panowie musze podmienić rezystor wentylatora klimy tkz opornica! Wie ktoś gdzie szukać? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lejak Zgłoś #1593 Napisano 24 Lipca 2015 Może komuś się przyda. Byłem na monometrach i mechanik mówi że jest ok. Temperatura zewnetrzna 25,5 stopnia LP 2 bar HP powoli rosło do 16 bar właczył się drugi bieg wentylatora zbił do 15,2 i tak już pozostał. Z 10 minut chodził i ciśnienie nie wzrosło ani nie spadło. Przy dodaniu gazu przez 30 sekund na 2500 obr LP bez zmian HP do 18 bar, po zejściu z obrotów na wolnych wracał do 15,5. Wiatrak chodził na 2 biegu już cały czas. Podczas jazdy drugi bieg nie chodzi to myślę że jest wszystko ok. Gdzieś czytałem że do jedynki żeby wrócił to ciśnienie musi zejść do 11 albo 13 bar, czy ktoś mógłby to potwierdzić? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
motomouse Zgłoś #1594 Napisano 25 Lipca 2015 Dla tych co szukaja małych nieszczelnosci i nie mogą ich zlokalizować - sprawdzcie czujnik cisnienia przy skraplaczu, mnie lecialo przez piny. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PersoN Zgłoś #1595 Napisano 26 Lipca 2015 Panowie a są jakieś zestawy do regeneracji samodzielnie sprężarki? Gdzie takie coś dostać? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szymin89 Zgłoś #1596 Napisano 26 Lipca 2015 (edytowane) Raczej niedostaepne. Tak jak z westgate do turbinek. Jesli juz to jakas chinszczyzna ale mimo to czarno to widze. Za ok 600zl dostaniesz regenerowana sprezarke z gwarancja na 6 miesiecy Edytowane 26 Lipca 2015 przez szymin89 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pietrek_g Zgłoś #1597 Napisano 27 Lipca 2015 Ja kupiłem na allegro za 350 zł po regeneracji i z gwarancją 6 m-cy. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szymin89 Zgłoś #1598 Napisano 27 Lipca 2015 To jeszcze lepiej. Zadna samodzielna regeneracja nie wchodzi w gre. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PersoN Zgłoś #1599 Napisano 28 Lipca 2015 Rozumiem będę szukał nowej sprężarki. Dzięki za info Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
yogicc Zgłoś #1600 Napisano 29 Lipca 2015 Panowie czy w Passacie B5 przed liftem jest opornica od wentylatora klimy? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach