Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy podłączaliście to Mio 358 tylko do gniazda zapalniczki czy może ktoś z was ma podpięte zasilanie przy górnym oświetleniu kabiny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam możliwość podłączenia do gniazda zapalniczki jak i również przy górnym oświetleniu kabiny, szczerze mówiąc nie ma różnicy w działaniu Mio 358. Ale wolę do gniazda zapalniczki bo wtedy nic mi nie wisi nad głową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam tak samo:sciana bateria nie trzyma prądu dluzej niz 1 min!Pozatym nie ma do czego sie zbytnio przyczepić ,no może procz moim zdaniem przesadzonej cenie!

Tez posiadam mio 358. misku79 u Ciebie tez bateria wcale nie trzyma jak sie odepnie od zasilania? w mio 338 tak nie mialem moglem bez ladowania pojezdzic ponad godzinke. Natomiast w mio 358 jest lipa, maksymalnie minuta i zero baterii i to od nowości. Zastanawiałem się nawet to reklamować, ale nie chce mi sie... bo pewnie i tak nic to nie da.

 

---------- Dodano o 16:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:42 ----------

 

Czy podłączaliście to Mio 358 tylko do gniazda zapalniczki czy może ktoś z was ma podpięte zasilanie przy górnym oświetleniu kabiny?

 

raczej do zapalniczki podłacza sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seogeorge

Kurczę 1 min to stanowczo za krótko, normą jest minimum 30 minut.

dokładnie mam tak samo:sciana bateria nie trzyma prądu dluzej niz 1 min!Pozatym nie ma do czego sie zbytnio przyczepić ,no może procz moim zdaniem przesadzonej cenie!

 

---------- Dodano o 16:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:42 ----------

 

 

A używa ktoś rejestratora trasy z gps, przydatna rzecz czy zbędna zabawka?

raczej do zapalniczki podłacza sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie rzecz biorąc to jest to kamera samochodowa i małe wymiary kosztem słabej baterii trzeba jakoś wybaczyc.Poza tym kamerka jest świetna i doskonale rejestruje całą trasę,szkoda ze sa jeszcze tak drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem rejestratora i mam pytanie ma ktoś może Rejestrator Opticam A4?

Proszę o opinie jak się to sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy możecie polecić jakiś model do trucka? Qmpel szuka, a MiVue 338 EEU podobno nie podchodzi o przedniej szyby :/ Cena ok 300-350pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledze myslę ze moge podzielic sie z wami opinią co do rejestratora. A wiec zacznijmy od początku , długo szukałem odpowiedniej kamerki do auta , sek w tym ze kamerka powinna umiec w miare dobry sposób odczytac w nocy tablice rej Mój wybór padł na MIVue 358 zaczne od wady niby drobna ale jakos uciązliwa jest to natomiast sposób zdejmowania kamerki z uchwytu tak ciezko idzie ze jakby miał peknac i jak na razie to jedyna wada tego po za cena 429 zł, Ale do rzeczy koledzy mam ja założona w pasku b4 jest malutka i powiem wam ze wykonałem próbe w nocy podczas deszczu i jestem mile zaskoczony wszystko pieknie widac na oswietlonych ulicach rej spokojnie do odczytania . Ponizej zamieszcze 5 min filmik z jazdy z synkiem po Pile mysle ze moze komus pomogłem w wyborze . Jezeli koledzy macie pytania smiało piszcie Dodam ze naprawde warunki były kiepskie bo w deszczu http://www.youtube.com/watch?v=m6MRIY10gyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcyz ? Jest w niej oocja wyłączenia wskazań daty i godziny ? Czy z automatu jest to włączone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narcyz ? Jest w niej oocja wyłączenia wskazań daty i godziny ? Czy z automatu jest to włączone ?

 

Tak kolego mozesz wyłaczyc hahorek dodam jeszcze ze w kamerce jest karta micro sd class 10

Edytowane przez narcyz365

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do detekcji ruchu, z jakim opóźnieniem rozpoczynany jest zapis, jeśli ma ktoś taką możliwość niech sprawdzi. Wyczytałem gdzieś że potrafią nawet 5 sekund przed ale czy to jest możliwe to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie co do detekcji ruchu, z jakim opóźnieniem rozpoczynany jest zapis, jeśli ma ktoś taką możliwość niech sprawdzi. Wyczytałem gdzieś że potrafią nawet 5 sekund przed ale czy to jest możliwe to nie wiem.

 

:hmm 5 sekund przed czym? ruchem? to chyba jakieś czary, ja też taką chce ale lepiej jakby to było na 5 minut przed. żebym zdążył obejrzeć to co ma się nagrać w realu..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to żaden problem aby zgrywało przed ruchem - nagranie jest przez cały czas wrzucane do pamięci urządzenia i zapisywane na karcie z wykorzystaniem bufora czasowego (np 5 sek przed) jeżeli wykryje ruch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wogóle warto wyposażyć się w taką kamerkę ? przydała się komuś z Was ? Ja zastanawiam się nad zakupem takiej kamerki, ale nie mam pojęcia czy jest sens inwestować w taki sprzęt, może ktoś poradzić coś w tej sprawie?

 

____________________

Drożyznę wykopano http://wszystkooremontach.blox.pl/html zostało to co lubisz!

Edytowane przez Bobby89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wogóle warto wyposażyć się w taką kamerkę ? przydała się komuś z Was ? Ja zastanawiam się nad zakupem takiej kamerki, ale nie mam pojęcia czy jest sens inwestować w taki sprzęt, może ktoś poradzić coś w tej sprawie?

 

mi się przydała poszedłem z dostawą i mi baran zaparkował ciężarówke na masce

po moim powrocie do vana nie przyznał się choć tam był ja nic niezauważyłem i poprostu odjechałem

uszkodzenia dopiero zobaczyłem po kilku godzinach naszczęście była kamera :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=4r3s2YZPkV4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecicie jakąś kamerke ~250 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ci polecić co na 100% będziesz zadowolony ...

 

Kosztuje 210€ / ale ma wszystko co potrzeba, łacznie z ochroną parkingową...

Mio MiVue 568 In-Car Camera Accident Recorder GPS Tracking 1080P 2.5" Screen

 

$_57.jpg

 

Co do ochrony parkingowej to konieczne jest jeszcze to maleństwo ... 80€

Lukas LK-530-12V(3000mAh) LK530 External power battery

 

 

 

$_57.jpg

 

I po tym już cie krzywda nie spotka.

 

Pozdrawiam Lukasz

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam prestigio roadrunner 519, małe wymiary, da sie go spokojnie schować za lusterkiem wstecznym, jakośc nagrań bardzo dobra, nic nie klatkuje przy odczycie na komputerze, jak sie zrobi pauzę to widać dobrze nawet numety samochodów nadjezdzających z naprzeciwka.

Kolejna zaleta kameki jest czarny kolor obudowy, dzieki temu praktycznie jest niewidoczna na tle lusterka wstecznego, model 520 jest jasny i strasznie rzuca się w oczy...a ciagłe zdejmowanie kamerki z szyby to mało wygodne rozwiązanie.

Przestrzegam przed wynalazkami nie full HD, z takiej kamerki odczytacie numery jak praktycznie dopiero w kogoś wjedziecie...szkoda pieniedzy.

I jeszcze kwestia GPSu, dobra sprawa, ale jeżeli nagranie bedzie dowodem w jakiejś sprawie może się to obrócić przeciwko nam, jeżeli wyjdzie ,że jechaliśmy szybciej niz mozna, tak ,że warto to przemyśleć...

a przydać się zawsze może,bo w Polskim prawie aktualnie jest tak,że jak ktoś zgłosi wykroczenie drogowe bez żadnego dowodu, to Policaj wzywa, a jak się nie pzrzyznacie to sprawa trafia do Sądu, a Sąd wiadomo, raczej umorzy bez dowodów ale być może róznie...

Mam własnie taką sytuacje,że idiota ścigający sie na drodze praktycznie zepchnął mnie do rowu, a potem jak mu powiedziałem na światłąch co o tym mysle to pojechał na Policję i zgłosił,że ja mu zajechałem drogę i on musiał hamować...moje wyjasnienia na nic się zdały, Policja wyznaje zasadę ,że kto pierwszy to lepszy...podkreślam,ze gość nie ma żadnych dowodów, nic się nie nikomu nie stało,ani z żadnym samochodem, słowo przeciwko słowu...polska paranoja

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności