Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam prośbę o ocenę PRESTIGIO GEOVISION 5850 (5"), wydaje się z opisu że oprócz nawigacji ma możliwość nagrywania przebiegu drogi (wideo rejestrator), czy warto zainwestować w ten sprzęt, bo moja oryginalna nawigacja już się nie doczeka aktualizacji, a będę miał także rejestrator trasy.

Proszę o poważne oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słysze temat kamerek w aucie to mi sie od razu nóż otwiera. Jezeli ktoś to traktuje jako czarna skrzynka na wypadek gdyby coś mu się stało i chce mieć dowód podczas zdarzenia drogowego to rozumiem i popieram. Niestety często gęsto ludziom odwala na tym punkcie i chcą się w szeryfów bawić i wysyłają filmiki na policję jak nagrają wykroczenie. wqr... mnie bierze jak ludzie narzekają że policja wlepia mandaty i że to pały psy itp. a sami bawią się w konfidentów i wysyłają filmy żeby się poskarżyć że ktoś ich na podwójnej wyprzedził. żeby była jasność nie jestem policjantem i nikt mnie nie nagrał. Mam prośbę Panowie kamerek używajmy jako czarna skrzynka a nie sposób na donosicielstwo bo kazdy z nas łamie przepisy i hipokryzją jest wysyłanie filmików na komendę.

Koniec wywodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kamerek używajmy jako czarna skrzynka a nie sposób na donosicielstwo bo kazdy z nas łamie przepisy i hipokryzją jest wysyłanie filmików na komendę.

Koniec wywodu.

 

Wszyscy kradną, więc też ukradnę....a jak ktoś mówi że nie kradnie to jest hipokrytą....

 

Nie rozumiem takich ludzi co wszystkich oceniają względem siebie, moim zdaniem wysyłanie filmów do policji jest jak najbardziej ok (i nie ma to nic wspólnego z donosicielstwem, jak to próbujesz przedstawić) debili na drodze jest za dużo i jak taki jednen z drugim dostaną mandacik od policji to może się zastanowi, że ktoś go następnym razem też może go nagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że Ty nigdy głupstwa na drodze nie zrobiłeś a jak zrobiles to pojechałeś na komende i sie przyznałeś ze jestes pirat. Widzisz mi sie zdarza czasem nieswiadomie nawet zrobic cos głupiego na drodze jak wszystkim ale piratem nie jestem. Życze CI kolego za takie podejście żeby ktos nagrał jak na podwojnej wyprzedzasz i jeszcze przejscie dla pieszych i dostaniesz 20 pkt i zobaczysz jak miło. takie sytuacje sie czasem trafiaja i to mega dobrym kierowcom. Pan idealny który nie łamie przepisów. ręce opadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że Ty nigdy głupstwa na drodze nie zrobiłeś a jak zrobiles to pojechałeś na komende i sie przyznałeś ze jestes pirat. Widzisz mi sie zdarza czasem nieswiadomie nawet zrobic cos głupiego na drodze jak wszystkim ale piratem nie jestem. Życze CI kolego za takie podejście żeby ktos nagrał jak na podwojnej wyprzedzasz i jeszcze przejscie dla pieszych i dostaniesz 20 pkt i zobaczysz jak miło. takie sytuacje sie czasem trafiaja i to mega dobrym kierowcom. Pan idealny który nie łamie przepisów. ręce opadaja.

 

A mi ręce opadły czytając taki komentarz...

Jeżeli zdażyło Ci się wyprzedzać na podwójnej ciągłej na przejściu dla pieszych, to czym jest mandat wraz z punktami, jeżeli na tym przejściu mogłeś potrącić matkę z dzieckiem? Może dzięki temu mandatowi nie popełnisz tego samego błędu?

I nie pytam tylko w stylu misiowego: "A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było...".

 

Niedawno miał miejsce przypadek, kiedy żałowałem, że nie mam rejestratora i nie mogę się podzielić nagraniem z policją, bo mogło naprawdę dojść do nieszczęścia: na zakorkowanej dwupasmowej jezdni z podwójną ciągłą w terenie zabudowanym gówniarze w odrapanym bi-em-dablju wyprzedzali przed przejściem dla pieszych. Kiedy we wstecznym zobaczyłem wyprzedzający samochód, a na przejściu przede mną widziałem kobietę z małym dzieckiem i wózkiem zbliżającą sie do osi, zatrąbiłem, i wrzuciłem lewy kierunek licząc na to, że osioł zwolni. Jego reakcja to ręka na klakson, i dzięki temu kobieta na przejściu zawahała się i debil przejechał nie robiąc nikomu krzywdy. Ale do tej pory, jak myślę o tym, co mogło się stać, to mnie telepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy. wbijcie sobie to do głowy matoły..

 

sądzisz wszystkich swoją miarą mądralo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i nikt mnie nie nagrał.

 

Coś mi się nie chce wierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak tak sie sklada że nie nagrał. tylko jak widze tych domorosłych szeryfow to mi słabo. kupcie jeszcze koguty na dach i bedzie full wyposażenie.

moze juz skonczmy ta dyskusje bo tylko sie nakrecamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że Ty nigdy głupstwa na drodze nie zrobiłeś.

 

zrobiłem i to nie raz

 

na podwojnej wyprzedzasz i jeszcze przejscie dla pieszych i dostaniesz 20 pkt i zobaczysz jak miło. takie sytuacje sie czasem trafiaja i to mega dobrym kierowcom.

 

i takich właśnie nazywam debilami, jak tak jeździsz to życzę zabrania dokumentów abyś nikogo nie zabił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie jako pierwszego :)

i Jeszcze jdeno do tych co czytać nie umieją. nie napisałem że tak jeżdzę tylko życze Panom donosicielom żeby ich na takim wykroczeniu złapano.

tak jak napisałem każdemu zdarzają się głupstwa na drodze i jak chcemy na innych donosić sami sie rozliczmy ze swoich wykroczeń przed funkcjonariuszem.

Edytowane przez freeman67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w tym temacie,- a przypomnę że chodzi tu o "kamera-rejestrator", wiele opinii jest nie na temat, z osądami moralnymi proszę przenieść się do "off topic" i raz jeszcze proszę o opinię na temat Prestigio GeoVision 5850. jest to rejestrator z nawigacją, chodzi mi generalnie o jakość nagrań, jego zalety i wady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić rejestrator G1WH. Według mnie świetny stosunek jakości do ceny :)

 

Tak czy inaczej, bez względu na wybór warto przed zakupem przede wszystkim przejrzeć pare filmików jeśli chodzi o testy "w terenie" danego modelu, zarówno tych w dzień jak i w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jednak tak sie sklada że nie nagrał. tylko jak widze tych domorosłych szeryfow to mi słabo. kupcie jeszcze koguty na dach i bedzie full wyposażenie.

moze juz skonczmy ta dyskusje bo tylko sie nakrecamy.

 

 

jak widze takich debili co na przejsciu ...... to żałuje ze nie jestem jak strażnik teksasu

a dyskusie nie na temat sam kolego rozpocząłeś

 

jestem jak najbardzie za takimi co dokumentuja poczynania idiotów na drodze , a policja za małe wykroczenie ( na pewno nie bedzie cie ścigać) dobieraja sie tylko do tych poważnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.youtube.com/watch?v=cxFBTG6lthE&sns=em

 

normalnie zalamka , po to trzeba wlasnie miec videorejestrator

 

chodz w tym przybadku nie byl potrzebny bo debil sam siebie nagrał a policja podobno juz ich namierzyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi wiesz jak dalej sprawa się potoczyła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuczi wiesz jak dalej sprawa się potoczyła ?

 

Akcja miała miejsce na początku listopada a filmik trafił do sieci kilka dni temu. Z tego co wiem to Policja działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że cwaniak beknie za wyłudzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usiłowanie wyłudzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności