Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podłączone pod oświetlenie w podsufitce i jak otworze auto z pilota to zaczyna nagrywać a jak nie włączę zapłonu ,nie odpale silnika to się wyłącza po ok 7 minutach bo bateria nie jest ładowana. A podłączenie pod światła może i jest możliwe ale pewnie bardziej skomplikowane. A po co tak sobie utrudniać życie

 

ok, a w podsufitce masz na stałe prąd, podczas jazdy, mimo wyłącznego światełka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko musiałem zastosować przekaznik bo się rejestrator nie wyłączał po zamknięciu auta z pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomysł, podaj szczegóły jaki przekaźnik itp. Pomysł nie do końca mnie satysfakcjonuje. Co do świateł prawdopodobnie będę musiał wczepić się w kabel wychodzący ( z prądem w sobie po przekręceniu) z włącznika świateł aby zapodał prąd do kamerki. Do tego jakiś bezpiecznik i wszystko estetycznie poprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem zwykłego przekaźnika takiego jak ten eBay http://www.ebay.co.uk/itm/262493922961. Na forum jest opis jak podłączyć rejestrator pod oświetlenie. Dodatkowy plus tego że nie trzeba kilometra kabli.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=129163

Edytowane przez hubcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem posiadaczem G1WHT i zastanawiam się jaką do niej dokupić kartę. Niestety informacje, jakie można znaleźć są sprzeczne - jedne źródła mówią, że 64GB, inne że 32GB. Czy ćwiczył ktoś 64GB na tej kamerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poprzedni model G1WH i miałem z nim sporo przepraw.

Kupiłem kartę 32Gb Kingson ,która padła (brak możliwości formatu i skasowania danych.Oczywiście błąd zapisu.

Podobno była wadliwa seria, potem Adata i to samo.3 Razy w serwisie na zmianę softu.

Nic nie dało.Dwie karty zareklamowałem.Trzecia została.

Po zmianie na 16GB wszystko wróciło do normy.

Twoja ma innego procka ,więc może nie będzie taka problematyczna jak moja.

Fakt faktem że szukałem w necie (rok temu) i niestety były problemy z ubijaniem kart SD powyżej 16Gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, po co tak duża karta ? Ja mam w jakiejś biedronkowej kamerce kartę 2Gb. Kamera nagrywa w pętlę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam G1WH z kartą 32gb GoodRam i wszytko działa ok. 64ki nie testowałem - jak kupowałem kamerkę to się nie opłacało 64gb kupować.

 

Duża karta przydaje się, żeby więcej materiału się nagrało, np 5 godzinna trasa.

Na 2gb będzie tylko kilkanaście/kilkadziesiąt minut w 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co powiecie ciekawego o G1WH? Mocno zastanawiam się nad jej kupnem. Polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kamerką ( rejestratorem ) do samochodu.

Dobre są podobno kamerki Dod LS ale czytałem że słabe mocowania maja.

Zastanawiam się nad Mio Mivue 538, jest w przystępnej cenie.

Może coś godnego polecicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co powiecie ciekawego o G1WH? Mocno zastanawiam się nad jej kupnem. Polecacie?
Używam od kilku lat, koszt zakupu z wysyłką z Singapuru ~180 zł. Jak sam potestowałem, to później kupowałem jeszcze kilka szt. dla ojca, teścia i znajomych.

Także polecam!

Tak z ciekawości, po co tak duża karta ? Ja mam w jakiejś biedronkowej kamerce kartę 2Gb. Kamera nagrywa w pętlę.
Jak lecisz w kilkugodzinną trasę i nagrasz jakiś ciekawy moment, który chciałbyś zachować, to większe szanse, że nie zostanie nadpisany masz przy większej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wybór kamery do auta,to polecam zapoznanie się z tematem:

http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=6292

 

Co do G1WH, to też jak najbardziej polecam. Temat z przydatnymi informacjami o kamerce:

http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=5690

 

Jedyne do czego mogę się przyczepić w G1WH, to uchwyt, a raczej mocowanie kamery do uchwytu - jest mało stabilne - kamera nie trzyma się na sztywno, tylko potrafi się trochę "telepać" i trzeba kombinować, żeby ciaśniej się trzymało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyne do czego mogę się przyczepić w G1WH, to uchwyt, a raczej mocowanie kamery do uchwytu - jest mało stabilne - kamera nie trzyma się na sztywno, tylko potrafi się trochę "telepać" i trzeba kombinować, żeby ciaśniej się trzymało.
U mnie w żadnym egzemplarzu tak nie było - nawet bardzo ciasno wchodzi w uchwyt, tak że ciężko ją zdemontować.

Mnie za to drażni skokowe ustawianie kąta obrotu w pionowej osi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lecisz w kilkugodzinną trasę i nagrasz jakiś ciekawy moment, który chciałbyś zachować, to większe szanse, że nie zostanie nadpisany masz przy większej karcie.

 

Większość kamerek ma przycisk który przyciskasz jak coś sie wydarzy i minuta filmu (30 sekund przed i 30 sekund po nacisnieciu) zostaje przerzucona do oddzielnego folderu i nie zostanie nadpisana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość kamerek ma przycisk który przyciskasz jak coś sie wydarzy i minuta filmu (30 sekund przed i 30 sekund po nacisnieciu) zostaje przerzucona do oddzielnego folderu i nie zostanie nadpisana.

 

Własnie miałem to napisać tylko gdzieś mi wątek umknął. Aż z ciekawości przejrzę swoją kartę i zobaczę ile tam jest materiału. Wczoraj miałem podróż 6 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość kamerek ma przycisk który przyciskasz jak coś sie wydarzy i minuta filmu (30 sekund przed i 30 sekund po nacisnieciu)
Tylko, że jak coś się dzieje na drodze, to nie rozpraszam się jakimiś przyciskami (nawet nie wiem czy G1WH ma taką opcję)- wolę w domu, na spokojnie, przejrzeć nagrany materiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale dla mnie to ma byc fotorejestrator który ma byc tam w razie czego, zony zostal zamontowany i pierwszy filmik wpadl po roku.

 

Jak jest cos powaznego to g-sensor sam uruchomi awaryjne nagrywanie, a jak blachostka to nie jest wielki problem wcisnac jeden przycisk, no ale jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym się zdecydować na rejestrator to kupiłbym Navitel DVR600---ze względu na gabaryty i montaż. Baza zostaje na miejscu a wypinamy tylko samą kamerkę. Bardzo ładnie chowa się za lusterkiem i nic nie zasłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość kamerek, które są teraz sprzedawane jako G1WH to tak naprawde G1WHT. G1WH wyszło już z produkcji jakiś czas temu. Tak właśnie kupiłem swoją ponad rok temu, miała być G1WH, a okazało się G1WHT. Można sprawdzić w informacji o sofcie. Te kamerki mają opcję blokady, wystarczy wcisnąć przycisk MODE, jeżeli ekran jest wygaszony to trzeba to zrobić dwa razy, wtedy pojawia się ikonka kłódki na ekranie i cały film zostaje zablokowany. Przykładowo, u siebie mam ustawione nagrywanie w pętli po 5min, to ten kawałek zostaje zablokowany.

 

W swojej kamerze mam kartę 64GB Sandisk Ultra i nie ma żadnego problemu z działaniem.

Edytowane przez ekks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności