Skocz do zawartości
pyza99

Prośba ;) vag-com

Rekomendowane odpowiedzi

witam. w miarę możliwości proszę o wysłanie na priv jakieś pełnej działającej wersji vaga :D

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:cool Jak ktoś był by taki miły i miał możliwość to i ja mym prosił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poproslibym tez............. muze pogrzebac w pompie wtryskowej bo jak silnik cieply to ciezko pali (ibiza gt afn)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do prośby, bo już chyba z 10 wersjii przeinstalowałem i w żadnej, po wpisaniu kluczas aktywacyjnego nie wyskakuje, że jest aktywowane :dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołączam się do prośby, bo już chyba z 10 wersjii przeinstalowałem i w żadnej, po wpisaniu kluczas aktywacyjnego nie wyskakuje, że jest aktywowane :dodupy

 

Obawiam się że wina leży po stronie systemu operacyjnego a nie samego VC:dolamam

Sam mam zainstalowany VC 311-2 na pendrive i aktywowany na laptopie ,jesli przepnę pamięć do kompa

to VC uruchomi sie ale w wersji nie zarejestrowanej,a jesli znów uruchomię go w laptopie mam pełna wersję.

VCDS-Lite przy aktywacji tworzy plik VCA File który to zapamiętuje numer aktywacji inne dane,z którego to pźniej np. po resinstalacji systemu odczytuje informacje o wersji pełnej ,aktywowanej.Niestety starsze wersje VC tego nie posiadają i takiego pliku nie tworza,wiec dlatego mniemam że częć danych zostaje umieszcona w systemie operacyjnym.

Jak masz możliwość to sprawdź aktywacje na innym kompie.

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak mogę sprawdzic ustawienie rozrzadu i jego synchronizacje na vagu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzic ustawienie poczatku wtrysku pompy wtryskowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie, potrzebuje pomocy od kogoś z warszawy. Natomiast, nie mogę uruchomić VAGa na lapie. poprostu nie wiem jak, ale próbowałem. Czy jest ktoś chętny do pomocy?

 

podjade do kogoś kto by mi pomógł

 

z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, czy i udało sie wam dostac program? Potrzebowałbym VCDS, czy jestescie w stanie pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jeśli będę chciał podłączyć pod inny samochód trzeba od nowa aktywować

Nie, jeśli masz na myśli auta z grupy VAG. Pozostałe marki raczej tym nie zdiagnozujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat3o

Tak tak chodzi mi o VW LT lub braciaka samochód też z grupy VAG. To nic nie trzeba robić tylko podpiąć i diagnozować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW Crafter trzeba już VCDS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy i ja się podepnę do prośby

testowałem już xxx wersji 311 i niby się witaminizuje a ja chcę sprawdzić kąt wtrysku to woła że muszę mieć pełną wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak wejdziesz w About masz tak jak na załączniku?

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy i ja się podepnę do prośby

testowałem już xxx wersji 311 i niby się witaminizuje a ja chcę sprawdzić kąt wtrysku to woła że muszę mieć pełną wersję...

 

W tym wątku jest info o vcds-lite 1.2.

podobno działa full na wszystkich systemach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jest ktoś może z okolic Wadowic lub Krakowa ze sprawnym vcds ? potrzebuje sprawdzić wtryski bo mi się wydaje że coś jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności