Skocz do zawartości
pyza99

Prośba ;) vag-com

Rekomendowane odpowiedzi

ale powiedz mi czy ten program z pod tego linku powinien być jakoś rejestrowany,

Nie

byłem przed chwilą w samochodzie i program zapytał mnie o licencje i kazał skontaktować się z autorem.

A to dziwne

 

Muszę go jakoś z crack-ować czy ignorować ten komunikat?

nic nie musisz robić .Jak go zainstalujesz i uruchomisz po praz drugi powinieneś miec juz full wersje .

Po uruchomieniu programu kliknij na About i powinieneś mieć napis Fully Registeret/Activated w kolorze zielonym./

Jesli tak jest to masz wersje full ,jeśli inny i na czerwono to niestety nie zrobisz nic wiecej .

Ale jest juz wersja vag com 311.2 działajaca pod win7 64bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 32 bitach idą wszystkie programy, a na 64 masz tu: http://chomikuj.pl/jacus_szym/vag+com+311(dzia*c5*82a+pod+win7+64bit podobno działa ;)

 

Odpala ale i tak jest problem z "wisienką " :P

Moja rada XP na wolnej partycji i problem z głowy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja rada XP na wolnej partycji i problem z głowy ;]

tak jest to rozwiązanie,ale instalując jak drugi starszy sysytem w tym przypadku xp ,uszkodzi nam sie bootloader win7 i trzeba go potem naprawiać,bo instalować sie powinno systemy od starszego do młodszego:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic nie musisz robić .Jak go zainstalujesz i uruchomisz po praz drugi powinieneś miec juz full wersje .

Po uruchomieniu programu kliknij na About i powinieneś mieć napis Fully Registeret/Activated w kolorze zielonym./

Jesli tak jest to masz wersje full ,jeśli inny i na czerwono to niestety nie zrobisz nic wiecej .

Ale jest juz wersja vag com 311.2 działajaca pod win7 64bit

 

Dzięki za odpowiedź. Jutro pójdę i sprawdzę, programik ściągłem z linku z wypowiedzi #28 więc sądzę że jest to wersja pełna. Chodź zastanawia mnie czy czasem niema tam jakiegoś haczyka bo VCDS od ADAKO nie chodzi z żadnymi innymi interfejsami jak tylko od nich. W sumie ten z linku jest od Ross Techa. Zobaczymy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodź zastanawia mnie czy czasem niema tam jakiegoś haczyka bo VCDS od ADAKO

To jest gotowa skrakowana instalka i u mnie działa jako full na win7 64bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest gotowa skrakowana instalka i u mnie działa jako full na win7 64bit

 

Skoro tak to u mnie też powinno... Jeszcze raz dzięki :)

 

Jeszcze jadna rzecz, czy nie skrakowany vag com uwala system? Coś ostatnio nie mogłem sobie poradzić z win7.

Edytowane przez Tomaszek704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jadna rzecz, czy nie skrakowany vag com uwala system? Coś ostatnio nie mogłem sobie poradzić z win7.

nie ma takiej opcji:D

Uwalić system może jeśli jakiś crack jest wirusem i instalując craka instalujesz wirusa a on sobie juz robi reszte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jadna rzecz, czy nie skrakowany vag com uwala system? Coś ostatnio nie mogłem sobie poradzić z win7.

oryginał niczego nie uwali ale krak jak najbardziej może,

wiele antywirusów wykrywa różnego rodzaju trojany w tych chińskich imitacjach oryginału

nigdy nie ma pewności co kraker dodał od siebie i co ma z tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oryginał niczego nie uwali ale krak jak najbardziej może,

wiele antywirusów wykrywa różnego rodzaju trojany w tych chińskich imitacjach oryginału

nigdy nie ma pewności co kraker dodał od siebie i co ma z tego :)

 

No i miałeś racje z tym VCDS-em po zrobieniu drugiego loga program sie zarejestrował, kody na zielono :) Dzięki.

Edytowane przez Tomaszek704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam do tej pory sam nie diagnozowałem swojego b6 i nie mam pojęcia co było by mi potrzebne- prosił bym o podpowiedź co nabyć żeby działało poprawnie, od paru dni mam problem z turbiną ostatnio zapaliła się kontrolka silnika i mechanik skasował błąd, stwierdził że jest zabrudzona turbina,(powiedział żeby podkręcać mu obroty do 5 sekund i odpuszczać że może sama się odblokuje i faktycznie po kilkunastu takich zabiegach i dwóch trybach awaryjnych zaczął normalnie chodzić) ale dziś znów to samo chyba go za długo przytrzymałem na gazie bo znów się zapalił pójdę z torbami jak tak dalej będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego VCDS. Na allegro nie szukaj bo nie ma. Możesz nabyć oryginał za ok 1700zł w ADAKO lub klona za kilka stówek, poczytaj działy o diagnostyce na różnych forach VAGowych wyciągnij wnioski i na pewno coś znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1700 = 25 wizyt na diagnostyce u mechanika dzięki za rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Czy ktoś podpowie jak aktywować vag com 311 ?

Robię to setki razy i nic . Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś podpowie jak aktywować vag com 311 ?

Może powiedz na jakim jesteś etapie? Co to za wersja 311? Jaki masz system na kompie? Będzie szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

prosiłbym o vag com 311.2 .eng bardzo bede wdzieczny i z góry dziekuje

[email protected]

 

---------- Dodano o 12:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:28 ----------

 

pełna wersja? jak ją aktywowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś potrzebował 311.2 piszcie na priv po wielu próbach w koncu udało się aktywować i podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności