Skocz do zawartości

Buniek85

  • Liczba zawartości

    232
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Buniek85

  • Urodziny 03/29/1985

Informacje osobiste

  • Imię
    Mariusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Vic(Barcelona) Hiszpania,Gorzów

Samochód

  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2005
  1. witam zamierzak zakupic oponki nowe w rozmiarze 205/50/17 mam pytanie ktore sa lepsze i czym sie roznia Toyo PROXES T1 Sport Toyo PROXES T1-R a co sadzice o tych Uniroyal RainSport 2
  2. Buniek85

    Prośba ;) vag-com

    poproslibym tez............. muze pogrzebac w pompie wtryskowej bo jak silnik cieply to ciezko pali (ibiza gt afn)
  3. dzieki za podpowiedzi teraz mam takie pytanko czy iplusa i pley moge wziac na jakis czas na probe ?
  4. a co z cyfrowym polsatem uzywa to ktos??
  5. witam potrzebuje internet mobilny do lapka dla rodzicow, na osiedlu gdzie rodzice mieszkaja jest mozliwosc dostepu tylko i wylacznie do internetu radiowego za 59 zl 512kb/s chodzi bardzo wolno kazda szybkosc powyzej tego bedzie rewelacja cos powyzej 1mb/s bedzie super wiadomo im szybciej tym lepiej dlatego mysle nad internetem mobilnym era,plus,orange,play, cyfrowy polsat. moze znajdzie sie ktos obeznany w tym temacie gdyz jest to dla mnie bardzo wazne,internet bedzie wykorzystywany do przegladania www, komunikatora gg oraz do rozmow video na skype raz kiedys cos bedzie sciagane ale to naprawde bardzo rzadko. prosze o pomoc
  6. czytalem opinie i sie zdecydowalem na nia zobaczymy jak bedzie sie spisywala w moich warunkach(drogi gladkie jak stoł) na chwile obecna jestem zadowolony wczoraj akurat padalo wiec testowalem odrazu na mokrym i bylo rewelacyjnie
  7. witam po no wiec dzis ok 19 jade wymienic oponki ktore zakupilem razem z autem (roadstone n3000 kaszana na maxa slizgie i wibruja itd) zdecydowalem sie na Michelin energy saver ma ktos doswiadczenia z ta oponka ??
  8. a a co mozesz powiedziec na temat Continental PremiumContact 2 ??? sa tez Continental PremiumContact 2 E czym sie roznia?? i co mozna powiedziec o Uniroyal Rainsport jutro planuje zakup wiec bede wdzieczny za pomoc
  9. ile juz na nich przejechales?? jak ze scieralnoscia?? niema z nimi zadnych problemow na mokrej drodze i w zakretach ciasnych ?? ---------- Post added at 17:21 ---------- Previous post was at 16:10 ---------- jak wyglada glosnosc tych oponek ?? zalezy mi na ciszy i super przyczepnoscia na mokrej nawierzchni
  10. witam zamierzam kupic nowe oponki 205/55/r16. interesuja mnie oponki dobrze klejace na suchym i mokrym oraz ciche, styl jazdy dynamiczny prosze o porade Goodyear EXCELLENCE 205/55 R16 Goodyear OPTIGRIP 205/55 R16 Goodyear EFFICIENTGRIP 205/55 R16 Goodyear EAGLE F1 GSD3 205/55 R16 Kleber DYNAXER HP3 205/55 R16 Hankook K110 205/55 R16 a moze jakies inne ??
  11. sory za ot a gdzie sa te swieczki mozesz mi pstryknac fote.....bo moj cos dlugo sie nagrzewa
  12. moze pamietasz mniejwiecej jakiej dlugosci blachy do montarzu dawales ?/
  13. wykonałem instalacje elektryczna pod spryskiwacze reflektorów(montaż sprysk ów od octavii za tydzień) teraz pracuje nad dodatkowym zbiornikiem (z seata ibizy) kleje jakies mocowania itd
  14. używam ten odkurzacz ponad 8 miesiecy i jestem zadowolony, duza ilosc koncowek umozliwia dojscie w kazdy zakamarek auta, ssanie ma wystarczajace,bardzo dlugi kabel ulatwia odkurzanie. wykonany z dobrego plastiku, torba do przechowywania jest bardzo uzyteczna. zdecydowanie polecam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności