Skocz do zawartości
Bimbasz

[Instrukcja] - Podłączenie oświetlenia przestrzeni na nogi Passat B6 / B7

Rekomendowane odpowiedzi

Cudów nie ma :). Jeśli kodowanie na 100% było takie same, BCM musiał odłączyć wcześniej obwód. Chyba że jest tak, że trzeba go zresetować żeby od nowa sprawdził wszystkie połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem. Odłączałem akumulator bo zmieniłem przy okazji obudowę akumulatora z plastikowej na szmacianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo. A czemu w tą stronę? Ja przy jakiejś okazji robiłem dokładnie odwrotną zamianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na wymiar pokrowiec i nareszcie plastik mnie nie drażni. Wiecznie odstawał i źle wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u siebie zakładałem podświetlenie nóg to też kodowanie robiłem według procedury z tego wątku a świetełka nie działały...dopiero po 3 czy 4 kodowaniu wszystko zaczelo dzialac. Wydaje mi się że wina leży po stronie klona VCDS jakiego posiadam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić tak, żeby można było włączać/wyłączać podświetlenie na nogi w menu podczas jazdy? Teraz mam tylko regulację jasności co 5% po otwarciu drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się zrobić tak, żeby można było włączać/wyłączać podświetlenie na nogi w menu podczas jazdy? Teraz mam tylko regulację jasności co 5% po otwarciu drzwi.

 

Da się ale w bcm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się ale w bcm

 

A jak jeśli można wiedzieć, skoro dostęp do ustawień podczas jazdy jest zablokowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak jeśli można wiedzieć, skoro dostęp do ustawień podczas jazdy jest zablokowany

 

Koledze chodzi o możliwość oświetlenia przestrzeni na nogi w czasie jazdy. nie o zmianę ustawień podczas jazdy

Edytowane przez truna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, źle to zinterpretowałem:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem lampki led, zaprogramowałem i po otwarciu ładnie wszystkie 4 się zapalają. Niestety nie mam ustawień w menu komputera (%), nic się nie pojawiło na liczniku. Licznik premium kolorowy. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zainstalowałem lampki led, zaprogramowałem i po otwarciu ładnie wszystkie 4 się zapalają. Niestety nie mam ustawień w menu komputera (%), nic się nie pojawiło na liczniku. Licznik premium kolorowy. Ktoś coś?

w 46 poszukał aktywacji tej funkcji. są dwie opcje z tego co pamiętam, aktywacja oświetlenia i aktywacja menu na MFA, dwa trzeba odchaczyć, u mnie się pojawiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 46 poszukał aktywacji tej funkcji. są dwie opcje z tego co pamiętam, aktywacja oświetlenia i aktywacja menu na MFA, dwa trzeba odchaczyć, u mnie się pojawiło

Ok dzięki za info. Jutro sprawdzę ��i dam znać.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

SPRAWDZONE I DZIAŁA :) Dzięki

Edytowane przez mark2121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc z tym bord ?? Instrukcja ma się nijak bo nie mam kostki B i nie wiem gdzie wpiac pin plus

 

2iucgk.jpg

 

6ce494c1aa1c1b54gen.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ktoś coś na szybko pomoże ?

Edytowane przez rodzyn889

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja jest jak najbardziej ok ale dotyczy B6 a nie B7. Dzwoń albo pisz do romeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież schemat do B7 podany tylko nie bardzo widzę jak on się przekłada na to co na zdjęciu

 

f30a902c3d3d0247med.jpg

 

 

A niestety użytkownik Romeo ostatnio był na forumie w 2016

Edytowane przez rodzyn889

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B to ta środkowa biała pin 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha czyli trzeba ją rozpołowić? Tego nikt nie powiedział :)

Zaraz się tam dostanę

 

Dziękuję działa :)

Edytowane przez rodzyn889

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest przecież schemat do B7 podany tylko nie bardzo widzę jak on się przekłada na to co na zdjęciu

 

f30a902c3d3d0247med.jpg

 

 

A niestety użytkownik Romeo ostatnio był na forumie w 2016

 

 

 

Był na forum jak już :D i chodzi o romeo9999:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam podłączenie ogarnięte, dla uścislenia wtyczka B52 pinowa to ta środkowa - biała na moim zdjęciu. pin 50 znajduje się po stronie wtyczki C kolor beżowy/trzeci od dołu, krawędź zewnętrzna tj. miejsca gdzie wtyczka schodzi łukiem w dół / i jest on opisany na zewnętrznej ściance wtyczki - opis widoczny po wyjęciu jej z zewnętrznej obudowy /tej zamykanej na klipsa/. masę wziąłem z mocowania deski w miejscu bezpieczników od strony kierowcy. mam nadzieję, że opis jest w miarę czytelny. Jeżeli ktoś będzie potrzebował wyjaśnień to służę pomocą.

 

Wysłane z mojego H60-L02 przy użyciu Tapatalka

 

Witaj,

 

Możesz mi napisać nr oem pinu jaki powinienem kupić aby pasował do wtyczki B52 w pinie 50 (BCM z B7)?

Edytowane przez gontash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności