Skocz do zawartości
Leeo

PlastiDip - ktoś próbował??

Rekomendowane odpowiedzi

pisze jak jest... sam zaluje ze nie wymyslilem zeby na PL tego plastidipa wproawdzic bo to fajny produkt brak konkurencji itd... wiec idzie cos na tym zarobic a nie lampy po 1000zl sprzedawac z zarobkiem 30zl

 

ale dobra wrocmy do tematu... tak tylko napisalem co czuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz jeżeli ktoś patrzy i działa krótkoterminowo to takie podejście jakie opisałeś jest jak najbardziej OK. Oczywiste jest to że wszyscy teraz czeszą bo korzystają z tego że to nowość. Tak jest z każdym nowym produktem. Natomiast tych tekstów o cłach, łapówkach i całej reszcie nie kupuję bo po pierwsze kupując hurtowo u producenta ma się dużo niższe ceny, a i koszt transportu rozkłada się na większą ilość. IMO na dzisiaj przebitka na tym jest min 50-60%. Natomiast godziwa marża handlowa to 27-30%.

Nieważne.

 

Masz szary mat w sprayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat sprayami nie handluje

 

no to widzisz a ja kupuje w USA to wiem ile zachodu i problemu z tym wiec jak to mi mowili jak cos chcialem z usa w PL kupic ze jak cena nie pasi prosze sobei samemu z usa sciagac bylem na rozmowie z warsztatem co usa auta naprawia to oni jak nie maja narzutu 80% to nie biora sie za sprowadzanie czesci .... wiec mysle co chcesz ja tam rozumiem narzut i jak sie sprzedaje cos to po co obnizac cene i nie mowi tu o dzialaniu krotkoterminowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to by było takie proste to wszyscy mieliby własne działalności! Intercars itp wala sobie po 200, 300 procent narzutu i jest git i cala masa ludzi tam kupuje a tu problem o pare zł... najpierw trzeba zarobic na zusy podatki i cala mase innych wydatków w firmie a co dopiero do kieszeni...

ehh stała spiewka - czyli wszędzie dobrze gdzie nas niema....

Pozdrawiam i konie OT ;)

 

apropo plastidipa to jest juz podrobka: http://plastilak.pl/index.html ciekawe jak z jakoscia??

 

aha jaki pistolet elektryczny do plastidipa najlepiej nabyc ??

Edytowane przez andy_czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieze troche temat. Jezeli chodzi o felgi to starcza 2 puszki po 400ml? 5-6 warstw w jakim odstepie czasowym nakladac? Ile czasu schnie, tzn. kiedy mozna kola na auto wrzucic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20130208549.jpgPiontek, mam prośbę podrzuciłbyś mi fotki z bliska znaczka z tyłu? Bo na tych fotkach wychodzi duża morka, wyrównuje się to? Ja na razie mam coś takiego. To wrapping jakby ktoś był zainteresowany. Wycinam również grafiki pzdr.

20130208550.jpg

20130208548.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piontek, mam prośbę podrzuciłbyś mi fotki z bliska znaczka z tyłu? Bo na tych fotkach wychodzi duża morka, wyrównuje się to?

 

Cześć

długo tu nie zaglądałem:) zdjęcia nie posiadam i teraz nie jestem w stanie zrobić bo niema mnie w PL.

jak wrócę to ogarnę;)

PlastDip zostawia delikatną teksturę i równe nie jest ale trzeba się dobrze przyjrzeć żeby to zobaczyć.

Jeżdżę z tym wynalazkiem na atrapie i znaczku z tyłu już prawie rok i jeszcze nie odpadło:)

wytrzymało zimę więc chyba da radę dłużej:)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest już o połowę tańszy odpowiednik... Plastic Lac. Firma znajduje się we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie plastilak tanszy pryskałem nim i jest git zdał egzamin na 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Polsce jest już o połowę tańszy odpowiednik... Plastic Lac. Firma znajduje się we Wrocławiu.

Jakieś bliższe namiary na tę firmę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś bliższe namiary na tę firmę?

 

http://plastilak.pl/index.html

 

Felgi pomalowane i narazie jest gites,koles mial produkty na allegro ale jak patrze to juz ich nie ma :(

 

1 miesiac i pieknie wsio wygląda :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Test zakończony

 

wynik można było przewidzieć przed testem ...

ciekawe jaki był by wynik gdyby taki test zrobił przedstawiciel plasti dipa ;)

 

nie potrafię tylko zrozumieć dlaczego zmywaliście plasti dipa benzyną :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no smieszny ten test i zmywanie benyna? haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może chłopaki przesadzili z przygotowaniem podłoża :). Kupiłem w końcu w USA kilka puszek i się będę bawił w malowanie grila. Wolę jednak sam poeksperymentować i przekonać się co to za cudo i jak jest z trwałością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie jestem w trakcie testow glila po malowalem na czarny mat proba zrywania juz byla schodzi pieknie teraz test bedzie na aucie jak to sprawdzi w moich warunkach atmosferycznychi wtedy wy powiem sie cos wiecej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie uwierzyć, że po dłuższym czasie usuwanie plastidipu może nie być takie różowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych smieszny dla innych nie.

 

Nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby przedstawiciele plastidip zrobili test. Z miłą checią bym zobaczył przebieg testu oraz aplikowanie i zrywanie folii :).

 

Mnie osobisice smieszą teskty, że plastidip to folia w sprayu i ze jest to alternatywa dla folii gdzie plasidip powinien byc alternatywa dla lakieru tak jak sie ma to z folią.

 

Poczytajcie do jakich zastosowań został wyprodukowany plastidip bo na pewno nie do malowania samochodów.

 

Myslicie, że nie próbowaliśmy zrywać dipa? Próbowaliśmy i się nie dało, więc użyliśmy benzyny, żeby się nie męczyć.

Druga sprawa jest taka, że od pomalowania do usuwania dipa minęlo trochę czasu (okolo 3 miesiące).

 

Zrywaliście dipa po okolo 3-4miesiącach? Pewnie nie, ale każdy ma prawo do swojego zdania.

Wszedzie tylko slychac jaki to dip jest super ekstra, zapewne tak jest, ale gdy stosujemy go na malych elementach i jak to on sie ladnie zrywa. Zrywa sie owszem ladnie, ale zaraz po pomalowaniu.

 

Zyczę powodzenia w "zrywaniu" dipa z całego auta.

Edytowane przez Classic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc dzisiaj zagościł w moim autku grill potraktowany plastidipem. Pierwsza uwaga jest taka - przy malowaniu sprayem trzeba koniecznie pilnować żeby dysza była czysta, bo może niespodziewanie "rzygnąć" i zrobić kleksa. Schnie błyskawicznie, wygląda super. Teraz zaczynam testować jak długo będzie ładny :). Jak nie wytrzyma to na tapetę wrzucę folię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności