Skocz do zawartości
Leeo

PlastiDip - ktoś próbował??

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz malowal całe auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziesz malowal całe auto?

 

Tak w Czarny Mat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gronus zamieścisz mam nadzieję fotorelacje z tej operacji ;) jestem ciekaw efektu ;) jak możesz zrób najpierw maske sama i wrzuć taką fotkę potem reszte. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o tym żeby zrobić fl kombi w czarny mat dipem. Możesz dokładniej opisac czemu dip lepszy od lak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę o tym żeby zrobić fl kombi w czarny mat dipem. Możesz dokładniej opisac czemu dip lepszy od lak?

 

Wiadomo Lak jest o połowę tańszy i zauważyłem w tej cenie gigantyczną różnicę między innymi DIpa położyłem 3 warstwy i drapałem mocno paznokciami i nic się nie stało a laka położyłem 5 warstw i wystarczyło lekko przejechać paznokciem i zrobił się zadzior do blachy. Również pod odpryskami na laku zostają ślady jak z pistoletu dmuchałem kamykami. Lepiej wydać więcej i mieć dobrze. Jak mam być szczery to nawet jak by mi mieli dać za darmo na całe auto to bym wolał go sprzedać. Takie jest moje zdanie, Dip jest o wiele wytrzymalszy, podpalałem go zapalniczka i nic. Polecam tylko dipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo Lak jest o połowę tańszy i zauważyłem w tej cenie gigantyczną różnicę między innymi DIpa położyłem 3 warstwy i drapałem mocno paznokciami i nic się nie stało a laka położyłem 5 warstw i wystarczyło lekko przejechać paznokciem i zrobił się zadzior do blachy. Również pod odpryskami na laku zostają ślady jak z pistoletu dmuchałem kamykami. Lepiej wydać więcej i mieć dobrze. Jak mam być szczery to nawet jak by mi mieli dać za darmo na całe auto to bym wolał go sprzedać. Takie jest moje zdanie, Dip jest o wiele wytrzymalszy, podpalałem go zapalniczka i nic. Polecam tylko dipa

 

a tak z ciekawości .. nie jesteś jakimś dystrybutorem albo pracownikiem co pracuje na DIPie tylko :D ? tak to brzmi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawości .. nie jesteś jakimś dystrybutorem albo pracownikiem co pracuje na DIPie tylko :D ? tak to brzmi :D

 

Jestem zwykłą osobą, zajmuję się lakiernictwem w własnym zakresie:) na same testy i próby dip czy lak wydałem kolo 300zl i polecam tylko dipa ale będę się starać sprowadzać z usa bo mam 100% pewność co do tego lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b5 pomalowana. jutro zrobię zdjęcia jak wyschnie całość i wrzuce. 5litrów poszło bo dachu nie malowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soray ze nie wrzuciłem ale nie miałem czasu jutro będę do południa w garażu to zrobię i od razu wrzucę :)ale wyszło fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje zdjęcia b5 pomalowanym plasti dipem :) jak się podoba??

 

hp135_Zdjecie0564.jpgqd274_Zdjecie0565.jpgmz995_Zdjecie0566.jpghx802_Zdjecie0567.jpgoa787_Zdjecie0568.jpg

Edytowane przez Gronus
zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten pomarańcz i chrom wkoło szyb trochę gryzie się z całością...

Ogólnie fajnie wyszło :ok:

Popraw jeszcze przedni zderzak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wypatrywał na drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm ten pomarańcz i chrom wkoło szyb trochę gryzie się z całością...

Ogólnie fajnie wyszło :ok:

Popraw jeszcze przedni zderzak ;)

 

Wiem. Dziś będą zerwane chromy. a zderzak będzie niedługo nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo fajnie, felgi fajnie pasują i chrom też tylko lusterka nie bardzo. Co myślicie o fl kombi w takim kolorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile warstw ? ile litrów ? jaki koszt :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile warstw ? ile litrów ? jaki koszt :D ?

 

5litrów po 4 dobre warstwy koszt lakier 725zl+taśmy folie do oklejenia i rozcieńczalnik do odtłuszczenia 50zl = 775 wszystko oprócz pistoletu

 

---------- Dodano o 16:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:23 ----------

 

Wyszlo fajnie, felgi fajnie pasują i chrom też tylko lusterka nie bardzo. Co myślicie o fl kombi w takim kolorze?

 

no na pewno fajnie by wyglądało.

 

 

Moim zdaniem warto zainwestować w plasti dipa jest to lepsza alternatywa w malowanie auta pod względem ceny i wytrzymałości wiadomo nie będzie to trzymać całe życie jak lakier ale zróbcie małe porównanie ktoś na parkingu zrobi wam rysę? dipa zrywasz z elementu i 1h masz na nowo zrobione, lakierowanie na nowo dużo czasu i kasy( matowanie, szpachlowanie, podkład, baza, klar i polerka)

Edytowane przez Gronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbował ktoś plasti lak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę !

Pierwszy raz o czymś takim słyszę ! :mniam Szczerze, jeżeli nawet ma wystarczyć na 3-6 miesięcy to jeżeli chcemy na sezon zmienić sobie kolor felg to możemy to zrobić nie dużym kosztem :fajny

A czy malował ktoś tym elementy deski rozdzielczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności