Skocz do zawartości
Leeo

PlastiDip - ktoś próbował??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jaki powinien być pistolet pod plastidipa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile kosztuje pomalowanie auta np audi a8 D3? I jak z gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce do spraja ale do farby z puszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jaki powinien być pistolet pod plastidipa?

 

Ja malowałem elektrycznym

farbę z puszki trzeba rozcieńczyć bo jest za gęsta 60/40 lub 50/50

tylko nie kupuj rozcieńczalnika z plastidipa bo to zwykły rozcieńczalnik tylko o wiele droższy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja malowałem elektrycznym

farbę z puszki trzeba rozcieńczyć bo jest za gęsta 60/40 lub 50/50

tylko nie kupuj rozcieńczalnika z plastidipa bo to zwykły rozcieńczalnik tylko o wiele droższy .

 

Możesz podrzucić linkiem?? Bo my malowaliśmy auto czymś podobnym do plastikdipa i ze zwykłego pistoletu o dyszy 1.4 nie wychodziło to tak jak powinno. Podobno za dużo wiatru było w pistolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt audi a8 to ok 2000 zl w zaleznosci z jakiego koloru na jaki :) gwarancja jest ;) , co do lakieru rowniez jestem wstanie zalatwic ;) , maluje tylko elektrykami , a tak wyglada teraz moja ibiza :))

 

e84x35.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyj to auto a potem zapodaj zdjęcia bo wygląda jak niedomalowane na drzwiach i masce. Pomysł fajny kolorek szczerze mówiąc nie powala, ale to oczywiście kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucone pierwsze zdjecie po malowaniu i przejechaniu kawalka drogi , kolor Ci sie nie musi podobac :) wazne ze mi sie podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą całkowicie, to kwestia gustu. Ale jeśli autko jest czyste to w takim razie jest niedomalowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akuratnie tak zdjecie wyszlo :) wszystko jest tak jak ma byc , jak sie poprawi troche na zewnatrz to zrobie lepsze zdjecia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią obejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym to można usunąć z auta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlastDip usuwa się rączkami. Obierasz auto jak skórę po mocnej opaleniźnie.

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem auto które sporo jeździ MB S klasa zrobiony Plasti przez SNB czyli zakład z autoryzacją tego produktu. Po 2 miesiącach na aucie sladu nie ma jakiś oznak zużycia lakieru. Wyglada pięknie ale, że jest chropowaty to niestety łatwo przyjmuje brud. Ale wygląda pięknie. Trzeba tylko robić u fachowców. Ja sam bym tego nie robił chyba że na felgach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba tylko robić u fachowców.

 

Podobno zaletą plasti jest to , że praktycznie każdy to może zrobić ... jeżeli nie masz dwóch lewych rączek oczywiście.

Za mało nie nałożysz bo nakładasz 5-6 warstw za dużo też nie bo praktycznie zacieki się nie robią.

Jak masz jakiekolwiek pojęcie do tego możliwości to lepiej samemu się pobawić w to .. nic nie zniszczysz. Materiał na paska to koszt jakiś 600-1000 pln a w warsztacie zapłacisz 1500-2000. Takie jest moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale oni np uzywaja walkow m.in. do tego natrysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz podrzucić linkiem??

 

taki jak ten tylko mnie kosztował 7 funtów :D

dysza 0.6

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Electric-Paint-Spray-Gun-for-indoor-and-outdoor-painting-/111034502591?pt=Paint_Paint_Supplies&hash=item19da2c0dbf

 

 

a tak wyszło

mg17591024x979.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plastidip jest super. Ale ździerstwo naszych sprzedawców przekracza wszelkie granice :). Na amazonie z przesyłką przy zakupie 10 opakowań 400 ml wychodzi po 40 pln za sztukę (sam produkt 8-9 usd za szt). A przypuszczam, że można by znaleźć taniej. To są ceny detaliczne, w hurcie pewnie jest jeszcze taniej. U nas cena z przesyłką x2. Pistolet do sprayów w USA 5 usd u nas 25-30. Masakra jakaś. No ale my jesteśmy bogatym narodem nas stać, nie to co tych biednych amerykanów. Ja wiem, że podatki, że cła itd, ale i tak przebitka na tym jest kolosalna.

 

Mały OT u nas za wosk poorboys ex 375 ml trzeba zapłacić 70 złotych w usa za litr 90 złotych (w przeliczeniu). Mogę tak długo :)

 

to wez to zacznij sprowadzac na firme zalatwiaj papiery z clem, szkodliwoscia artykulow chemicznych, certyfikatami wez pod uwage uszkodzenia itp... sciagam na firme pneumatyczne akcesoria i to jest w PL droga przez meke wiec nie pisz mi ze zdzierstwo tylko niestety zeby cos zarobic trzeba sie nauzerac i conieco gdzieniegdzie zaplacic...

jest mozliwoesc to sie jakos zarabia a nei jak w tuningu sa marze 5% I kazdy jeszcze rabat chce.. jest szansa to sie cene wali wysoka i tyle... jak jest popyt i malo konkurencji to trzeba loic kase bo pozniej za rok moze nei byc rozowo np...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest mozliwoesc to sie jakos zarabia a nei jak w tuningu sa marze 5% I kazdy jeszcze rabat chce.. jest szansa to sie cene wali wysoka i tyle... jak jest popyt i malo konkurencji to trzeba loic kase bo pozniej za rok moze nei byc rozowo np...

Normalnie Łukasz jesteś mistrzem Marketingu :wmorde :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności