Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chwilę mi zeszło ale to przez brak czasu, tak więc wpiąłem hdd playerka bezpośrednio pod adapter i wciąż startuje jako czarno-biały i skacze (NTSC):( lecz ruszyłem kabelkiem i kolor nieśmiało się pojawiał i znikał, obejżałem kabelek i chyba ten "chińczyk" do wymiany

http://images50.fotosik.pl/205/2572bb1f000ab1acmed.jpg

Jak zdobędę nowy dam znać czy to to bo już brak mi sił:636:

No i tak zwana dup... :(

Wymieniłem całego HDD Playera (trochę inny nawet lepszy,czyta rmvb, wejście usb i karty pamięci) lecz problem ten sam: obraz czarno-biały i co 3 sek. skacze, player uruchamia się w Pal-u (poprzedniego musiałem przestawiać) Przyglądałem się rozpisce pinów na navi i wtyczce od adaptera ( ta którą wpina się do navi) i może tam brakuje jakiegoś przewodu (dużo pinów z symbolem masy jest pustych- brak kabelków we wtyczce). Kiedyś znajomy mówił mi że (w całkiem innym urządzeniu) konwerter nie dawał "pełnej masy" i też mu coś fiksowało.

We wtyczce od adaptera są przewody na pinach (cały dół) czyli: R in, G in, B in, NORM, CSYNC, masa, AR-IN, AL-IN oraz u góry VSWITCH .

Może macie jakieś pomysły bo ja już nie mam sił.

piny: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4c1a12a1bb8fb8e.html

wtyk: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b63118897690987.html

Edytowane przez jasiek_1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po problemie:) Podciągnąłem pod playera oddzielne zasilanie z pod bezpieczników (a miałem podpięte pod navi) i wszystko pięknie śmiga:cwaniak:

Naprawdę WIELKIE dzięki koledzy za podpowiedzi:padam: Pozdrawiam.:super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

mam taki player, chce podlaczyc kamerke i player aby i to i to dzialalo. Jak to kolego podlaczyles? w adapterze jest tylko jedno wejscie video?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce podlaczyc kamerke i player aby i to i to dzialalo. Jak to kolego podlaczyles

 

wroc do postu 119

 

Tak sobie to wydumałem: (...)

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam tez w pasacie navi MFD i jes włączona opcja ze jak przyspieszam to radio sie zgłasnia a jak zwalniam to sie zcisza jak to wyłączyc i jeszcze jedno pytanie bo kiedys miałem w tym passacie radio nawigacjon system MCD i była tam jeszcze taka czerwona kostka co wyswietlała tytuły piosenek abo stacje radiowe na komputerze pokładowym a MFD nie ma miejsca zeby mozna było wepiąc te kostke da sie to jakos podłaczyc jest jakas przejsciowka na to????

Edytowane przez kasper88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez w pasacie navi MFD i jes włączona opzja ze jak przyspieszam to radio sie zgłasnia a jak zwalniam to sie zcisza jak to wyłączyc

 

trzeba odłączyć kabelek od GALI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki adamsjutro to zobacze a co do tego drugiego pytania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał kasper88

tez w pasacie navi MFD i jes włączona opzja ze jak przyspieszam to radio sie zgłasnia a jak zwalniam to sie zcisza jak to wyłączyc

 

trzeba odłączyć kabelek od GALI

 

prosciej i lepiej dla dzialania nawigacji wylaczyc to w menu (MFD ma opcje poziomu reakcji regulacji glosnosci na szybkosc jazdy, ustawiasz poziom na zero i masz wylaczona funkcje Gala dla audio) Navigacja do poprawnego dzialania potrzebuje tego sygnalu

 

co do drugiego pytania to sygnaly do wyswietlacza w licznikach MFD ma na zlaczu mini-ISO zielonym, jednak wczesniej sprawdz czy licznik masz kompatybilny z Twoja wersja MFD - a otym jest juz wiele tematow.

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie jak podłączyc dvd? pod wejscie AUX ale to wtedy głosu nie bedzie kupiłem adapter ale to musze zmieniarkr odłączyc?? nie moze działas i ti i to??

 

dvd podlaczasz przez adapter video (wejscie AUX w MFD ma wejscie video RGB i naturalnie audio) zmieniarka ma calkiem inne wejscie wiec dzialaja obydwa urzadzenia niezaleznie od siebie

 

PS: wejscie AUX musi byc w menu ustawione audio+video

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak ty piszesz to wszystko jest niby takie proste a ktorym przyciskiem sie wchodzi w takie szczegułowe menu bo ja nie moge znalezc tego zeby sie nie złłasniało co do szybkosci i tego wideo+audio tez nie widze

nie podłaczasz przypadkiem po pracy takich navi w wojewodztwie sląskim hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem adapter DVD podłaczyłem go do nawigacj <w miejsce zmieniarki>do adaptera podłączyłem DVD na AUX ustawiłem audio+wideo i nic na nawi wyswietla si eczarny obraz i ani dzwieku ani obrazu;/????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem adapter DVD podłaczyłem go do nawigacj <w miejsce zmieniarki>do adaptera podłączyłem DVD na AUX ustawiłem audio+wideo i nic na nawi wyswietla si eczarny obraz i ani dzwieku ani obrazu;/????

 

dzial humor jest gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam MFD +taki adapter http://www.allegro.pl/item847403132_vw_audi_multimedia_adapter_nawigacji_nawigacja_mfd.html

mozemi tkos napisac co mam zrobic zeby działało dvd jak włącze na radiu aux to nic sie nie dzieje czrny obraz w ustawieniach mam audio + wideo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze masz taki adapter to nie znaczy ze bedzie dzialac.Potrzebujesz jeszcze czytnik dvd.

Ja tez mam w ustawieniach A+V

Wtyczke z adaptora podlacz do nawigacji z tylu masz tylko jedno okragle gniazdo( wiec nie masz prawa zle podlaczyc>>> do adaptora musisz podpiac 3 cincze Biala,Zolta i Czerwona Mam nadzieje ze czaisz!!! Adpator podlacz do pradu masz w nim trzy przewody Dwa plusy(zolty i czerwony) jeden minus (brazowy,albo czarny) Zlaecam podlaczenie jakiego stalego wylacznika pradu bo po paru nocach ten wlasnie adaptorek z dvd rozniosa akumulator i nie bedziesz wiedzial co jest tego powodem.

Wlacz dvd wsadz plytke i zobacz czy dziala!!!!!!!!!!aha oczywiscie wczesniej musisz wlaczyc navi i ustawic ja na aux!!!!!

Mam nadzieje ze czaisz bo jasniej sie nie da!!!!!!!!!

Powodzenia

Edytowane przez Omni81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrozumiałem ale jak to tak podłącze to musi to działac czy jeszcze jest jakas opcja ze na tym akurat modelu mfd to nie bedzie działac czy musii to działac sprawdze to w piatek i sie odezwie pozdro dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałem ale jak to tak podłącze to musi to działac

Musi dzialc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem.. milem podpieta kamerke cofania popzed adapter i w momencie wlanczania ladnie wskakiwal mi obraz na MFD... teraz kumpel mechnik robil mi jakies testy programem diagnostycznym w tym test radia .. i teraz od tego wydaje sie czase nie wlancza sie automatycznie kamerka :( musze klikac na opcje i AUX wybeirac to mam obraz dopiero.. moze ktos pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem usunalem :)

 

wyjalem bezpiecznik radia na minute i juz dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. pod gniazdo AUX podpialem tel( kupilem adapter do tel) i moge sluchac muzyki, a czy mozna podpiac cos aby ogladac filmiki itd?? w jakim formacie filmy bedzie odtwarzac???

mam naviagaotor system mdf 2001r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności