Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy może mi ktoś wytłumaczyć do czego służy gniazdo anteny wielokierunkowej?

schowek01h.jpg

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość delires

Witam, borykam sie z tym tematem co wielu tu osób mianowicie dotyczacy podłączenie sygnału audio i wideo do VW passat MFD2.

Nie potrafił bym saomodzielnie zbudować wcześniej pokazanych układów, wcześniej jakiś skromny wzmacniacz udało mi sie zrobić, nawet do dziś działa, lecz na codzień w tym nie siedze z braku czasu. Chciałbym wkońcu uruchomić owe wejscia w samochodzie.

Zastanawiam sie czy zaprezentowane urządzenie dobrze sie spisze w moim autku. Być może ktoś moze mi cos innego polecic?

 

http://www.tme.eu/pl/details/mm-mfd2/adaptery-do-nawigacji-samochodowej/#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem. Kupilem tuner dvb-t, zrobilem kabel scart-10 din generalnie wszystko zrobilem tak jak nalezy. Problem jest tego typu, ze jak chce wybrac zrodlo to cd oraz tv/video sa takie szarawe i nie moge ich wybrac. Czytalem cos ze musze wlaczyc te wejscia w ustawieniach MFD ale u mnie takiego czegos nie ma. Czy potrzebuje zrobic aktualizacje softu? Jak w ogóle sprawdzić jaki mam soft? Nie mogę nigdzie znalezc co zrobic, by wywolac taki ekran jak na obrazku ponizej. Mam nawi w wersji C

38_1211822098.jpg

Edytowane przez bajor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem a mianowicie kupiłem używany adapter i dvd od kolegi z forum podłączyłem wszystko plus, masa i remówke tylko ją podłączyłem pod remówke od wzmacniacza no nic włączam navi przez około 10 sekund wyświetlacz działa a potem robi się czarny włączam dvd to obraz jest czarno-biały i skacze co może być nie tak mam passata z 97r i navi dokupiłem

 

p1000483h.jpg

p1000483h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a zamontował ktoś już może DVB-t do autka i jechał może w trasę z tym TV. Chodzi mi o to jak zachowują się antenki w czasie poruszania się samochodu. Znalazłem coś takiego na allegro: http://allegro.pl/dekoder-dvb-t-mpeg-4-hd-quer-12v-turystyczny-i3018770547.html

 

I jeszcze jedno pytanie czy pod ten konwerter można podłączyć jednocześnie kamerkę i np. dvd czy tuner dvb-t z usb??? Jeśli tak to jakby można było bardziej wytłumaczyć jak to będzie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale do czego chcesz podłączyć ten konwerter do mfd a masz chociażby adapter bo jak chcesz się wpiąć do mfd przez złącze euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec bardzo ciekawy sposob i chyba samemu do wykonania dzieki lebaw za link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takiemu podłączeniu powinno obsługiwać karty, mini jacka, usb, hdmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przemek to tylko zyczyc ci powodzenia i cierpliwosci:-)

Fajnie ze ten temat ruszasz bo obcja jest bardzo fajna i za malą kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tuner już zamówion

A co kupiłeś?

Ja zamierzałem kupić Cabeltecha (bardzo małe piloty) ale w wersji mini jest tylko pod SD, i wybór padł na "Canva DVB 111"-w miarę ergonomiczny pilot i odbiera programy HD.

Potem tylko przetwornica (Allegro) lub jakiś zasilacz 5V 1,5 do 2 Amper.

Mi do kompletu wystarczy jeszcze przewód RCA i takie cosik

2998854843

a Tobie wtyk MFD

Potem tylko wszystko scalić w jedną obudowę jeszcze ze dwie antenki i powinno jakieś TV w aucie złapac.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się za to wziąłem tylko Ja idę całkiem po kosztach jak się

 

1. wtyczka, obszedłem całe miasto i nic nigdzie nie ma i nie ściągną jedynie sklepy internetowe dlatego Ja postanowiłem sam zrobić wtyczkę, można kupić bolce w sklepie elektrycznym, jak zrobię dam zdjęcia i opis.

 

2. tuner WIWA HD-50 na allegro około 100+ przesyłka ja znalazłem w sklepie AGDeuroRTV że kosztuje 109zł przy odbiorze w sklepie wynosi 90zł

 

3. przetwornica 12 na 5v w avt 19zł ale myślę dać ładowarkę samochodową mam z jakiejś tam nawigacji cena 10zł z wysyłką

 

Więc myślę zaoszczędzić na tunerze 19zł, kablu 40zł, na przetwornicy 9zł więc w sumie 68zł to dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cienX

Witam,

 

Zarejestrowałem się na tym forum bo od kilku dni męczę się z prostą sprawą - kamerą cofania.

Mam Skodę Superb 2007 w środku MFD DX wersja 1U0 035 191 B.

Dzięki waszym postom udało mi się wszystko podłączyć ale nie mogę poradzić sobie z jedną rzeczą - automatycznym przejściem MFD w tryb AUX po wrzuceniu wstecznego. Podanie 12V na pin 7 nic nie daje. W ustawieniach mam AUX na video+audio.

Już nie mam pomysłu. *******. Przeczytalem forum w te i z powrotem. Nikt nie ma z tym problemu... chyba.

 

ps. podłączone mam wszystko 'najprostszym' sposobem bez adapterów - w czarno białym. Kamerka śmiga pięknie ale ręczne przełącznie na AUX mija się trochę z celem...

 

Dzięki za pomoc... (i za wiedzę już tu umieszczoną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po przylutowaniu mieliście problemy czy po podłączeniu odrazy wam zadziałało?

 

Mi się pojawia ekran ale taki strasznie ciemny i charczy dźwięk czym to może być spowodowane?

 

dsc00125ny.jpg

Edytowane przez dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś musiałeś źle przylutować mi zadziałało za pierwszy razem kolega PILICZ+ może ci pomóc bo on mi wszystko robił

masz foto jak to hula u mnie

 

 

 

p1000610o.jpg

p1000599xl.jpg

p1000610o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie zawitał dekoder dvb-t Quer - 12V

 

Dekoder DVBT (6).jpg

Dekoder DVBT (2).jpg

Dekoder DVBT (4).jpg

Dekoder DVBT (5).jpg

Dekoder DVBT (9).jpg

Dekoder DVBT (8).jpg

Dekoder DVBT (7).jpg

Edytowane przez kerad73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie zawitał dekoder dvb-t

 

dobra sprawa ten dvb-t, video mp3 i tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra sprawa ten dvb-t, video mp3 i tanio

 

Bardzo dobra dobrze że nie wziąłem tego dvd od ciebie:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no w sumie jesli chodzi o jakosc obrazu nie ma zadnej zmiany i na dvd i dvb-t jest taki sam:-) ale adapter i dvd zawsze wieksza opcja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności