Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma euro więc może być problem no chyba przez gniazdo cvbs

 

Właśnie o tym gnieździe myślałem. Chciałbym połączyć z tym Playerem MFD+ dwa ekrany zamontowane w zagłówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś maleńkiego co będzie łatwo schować. Ma tylko USB ale w sumie to mi wystarczy. Jest tylko zasadnicze pytanie czy będzie to działało z moim zestawem?

 

http://olx.pl/oferta/odtwarzacz-multimedialny-CID99-IDbPTIJ.html#21f5d9d718

ew jescze Asus

http://olx.pl/oferta/asus-oplay-odtwarzacz-multimedialny-CID99-IDaPzVD.html#5b6a9c7fb8

Edytowane przez bipop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udalo mi sie odpalic video na MFD. Wszystko ladnie dziala oprócz jednej rzeczy. Mianowicie mam ma samej górze taki zniekształcony pasek ok 5mm. Na monitorkach w zagłówkach tego nie ma. Szukac przyczyny w polaczeniach? Kupic jakies markowe przewody? 20151008_082650.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w trakcie zmiany autka na rodzinne, raczej B5FL może B6.

 

Szukam także odpowiedzi na....

Mam pytanie czy ktoś wykonał poza navikiem ten konwerter samemu według jego schematu ?

.......

No i 2 najważniejsze pytania o co chodzi w komponencie L1 FERRIT to ma być zwykła cewka rozumiem nie ważne jaka pojemność ?

Oraz co oznacza skrót "n.m." przy niektórych komponentach np przy "R14 n.m."

....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj udalo mi sie odpalic video na MFD. Wszystko ladnie dziala oprócz jednej rzeczy. Mianowicie mam ma samej górze taki zniekształcony pasek ok 5mm. Na monitorkach w zagłówkach tego nie ma. Szukac przyczyny w polaczeniach? Kupic jakies markowe przewody? [ATTACH=CONFIG]137154[/ATTACH]

 

Po próbach podłączania na rożne sposoby doszedłem do wniosku ze jest spadek sygnału AV i dlatego ten górny pasek drży.

W momencie odłączenia ekranów w zagłówkach obraz jest znakomity. Po podłączeniu znów pogorszenie obrazu.

Myślałem nad zamontowaniem jakiegoś aktywnego wzmacniacza sygnału tylko nie wiem czy to przyniesie jakiś efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Da się podłączyć jakiś odtwarzacz do MFD żeby nie trzeba było adaptera? Jakiś odtwarzacz który ma na wyjściu RGB + vsync?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie. Da się podłączyć jakiś odtwarzacz do MFD żeby nie trzeba było adaptera? Jakiś odtwarzacz który ma na wyjściu RGB + vsync?

 

Cytat z innego tematu

"Uzyskasz kolorowy obraz pod warunkiem że, DVD które zastosujesz, będzie miało na wyjściu RGB + csync, a większość ma.

Co do 'przetwornic', można wykonać przetwornice DC-DC do DVD, ale to się troszke komplikuje bo DVD ma troche więcej napięc zasilania 3.3V, 5V 12V 33V do VFD itp

Raczej nie odpalisz DVD z trafem / ani przetwornicą z 12V chyba że dvd na coś takiego pozwala, ale jeszcze nie widziałem przetwornicy która chodziła by od 12 do 230V "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z tego wynika, że ciężko będzie takie dvd zasilić z instalacji samochodu... MFD jest już leciwą nawigacją i nie za bardzo chce inwestować tyle pieniędzy w adapter+odtwarzacz.

EDIT: Ok, poszperałem i okazuje się, że do moich potrzeb wystarczy mi zwykły tuner DVB-t i przetwornica i wszystko będzie latać jak należy.

Edytowane przez dartroom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MFD jest już leciwą nawigacją i nie za bardzo chce inwestować tyle pieniędzy w adapter+odtwarzacz.

Adapter kosztował mnie 160 z wysyłką + odtwarzacz Asus Oplay mini 85 z wysyłką. Wcale nie tak dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adapter kosztował mnie 160 z wysyłką

Gdzie taki tani adapter kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie taki tani adapter kupiłeś?

olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób posiadających w swojej MFD Tuner dvb-t.

 

Czy ten zestaw będzie pasował plug&play do MFD ver.D?

http://allegro.pl/audi-navi-plus-rns-d-vw-mfd-komplet-tv-dvb-t-usb-i5869138465.html

Rozumiem ze do cieszenia są w pełni odbiorem TV wystarczy dokupić jedynie antenę?

Tuner nie koliduje ze zmieniarką Yatour?

 

Pozdrawiam:)

Edytowane przez Misior1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie działać bez problemów i nie będzie kolidować ze zmieniarką.

A co do plug&play to tak wtyczka w radio druga w zapalniczkę, w radiu wystarczy aktywować wyjście wideo i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak będzie działać bez problemów i nie będzie kolidować ze zmieniarką.

A co do plug&play to tak wtyczka w radio druga w zapalniczkę, w radiu wystarczy aktywować wyjście wideo i tyle.

 

Dzieki wielkie!

Zasilanie przerobie żeby było na stałe całość schowam do schowka i powinno być miodzio!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak aby załączane było dopiero po włączeniu radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrób tak aby załączane było dopiero po włączeniu radia.

gdzie najlepiej się wpiąć z zasilaniem? mam teraz podłączonego Playera tak ze startuje po stacyjce. Wiec na postoju musi być stacyjka chociaż w pozycje 1. A wolałbym zrobić tak ze włącza i wyłącza razem z radiem bez kluczyka w stacyjce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do osób posiadających w swojej MFD Tuner dvb-t.

 

Czy ten zestaw będzie pasował plug&play do MFD ver.D?

http://allegro.pl/audi-navi-plus-rns-d-vw-mfd-komplet-tv-dvb-t-usb-i5869138465.html

Rozumiem ze do cieszenia są w pełni odbiorem TV wystarczy dokupić jedynie antenę?

Tuner nie koliduje ze zmieniarką Yatour?

 

Pozdrawiam:)

 

Cena z kosmosu. Kup kabelek z wtyczką mini ISO za 30 kilka złotych, wtyczkę żeńską scart i sam sobie zrobisz adapter za niecałe 50pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po stacyjce łatwiej bo wpinasz i już, jeśli z radia to troszkę trudniej trzeba zastosować przekaźnik lub tranzystory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odgrzewam kotleta.

Przeczytałem prawie cały temat i odpowiedzi nie znalazłem albo mi się literki zmieszały.

Ktoś pisał że aux w radiu dostępny jest zawsze. U mnie sie nie podświetla

Kupiłem takie kabelki

http://www.tme.eu/pl/details/mfd-jack/wejscia-sygnalowe-aux/4carmedia/

 

http://www.tme.eu/pl/details/mfd-2xrca_gn/wejscia-sygnalowe-aux/4carmedia/

W obu przypadkach po podłączeniu wtyczki minidin nic się nie dzieje.

Po podłączeniu żółtego kabelka do 12v wyświetlacz robi się szary i nic.

Prosze o info gdzie szukać rozwiązania.

20160425_170645[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności