Skocz do zawartości
norbert2205

Akcja serwisowa 23H9 - Wymia pompowtryskiwaczy piezoelektrycznych Siemens (zamknięta z końcem 2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie kwalifikuje się na akcje. Ten błąd nie musi wskazywać błędu pompki, może to być np słaba kompresja (moje domysły).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc drodzy forumowicze mnie też dziś spotkała ta przykra niespodzianka.Podczas jazdy silnik gaśnie,zapala sie kontrolka świec żarowych............Auto jedzie na lawecie do salonu VW w Kielcach.I tu ogromna niespodzianka.Serwisanci widzą w systemie że w 2009 roku wymieniano 1 pompke.Informują mnie,że wymienią 3 pozostałe bo VW ZMIENIŁ DECYZJE-TERAZ NIE WYMIENIAJA TYLKO USZKODZONEGO ALE I WSZYSTKIE POZOSTAŁE!!!!Normalnie zamurowało mnie.Po prostu nie wierzyłem w to co słysze.Po 2 godz auto zrobione za freee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przecież połowa tego wątku jest o tym, że to akcja serwisowa już, a nie akcja dobrej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega ma CR z 2006... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre :D też chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak miałem jakieś regenerowane wtryski wymienia czy to już nie podlega wymianie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jak miałem jakieś regenerowane wtryski wymienia czy to już nie podlega wymianie?

 

No co ty, jak mają ślady ingerencji to ci nie wymienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby pozostałe były dobre? To tych dobrych nie wymienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniają już wszystkie łącznie z regerowanymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniają już wszystkie łącznie z regerowanymi

 

Nie wprowadzaj w błąd, skąd masz takie informacje? Regeneracja może być wyłącznie fabryczna przez VW tzw. pompki z "X". "Hand made" regeneracja z klejeniem obudowy cewki z allegro - nie ma mowy na wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba w wątku pisał, że i zregenerowane mu wymienili - bo niby jak poznają że były regenerowane, wystarczy żeby numery ich podlegały wymianie. Generalnie rzecz biorąc, to akcja serwisowa jest dwustopniowa. Jak auto podlega pod akcję, to najpierw sprawdzają czy wtryski podlegają wymianie (numery), jeśli tak to dopiero je wymieniają. Jeśli się okaże, że żaden wtrysk nie podlega wymianie to oddają auto i też się nic nie płaci, a w systemie odnotowują że auto było na akcji serwisowej i więcej pod nią podlegać nie będzie. Zatem jak nie jesteś pewien, to i tak warto pojechać, najwyżej Ci nie wymienią, a jest duża szansa że wymienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś chyba w wątku pisał, że i zregenerowane mu wymienili - bo niby jak poznają że były regenerowane, wystarczy żeby numery ich podlegały wymianie. Generalnie rzecz biorąc, to akcja serwisowa jest dwustopniowa. Jak auto podlega pod akcję, to najpierw sprawdzają czy wtryski podlegają wymianie (numery), jeśli tak to dopiero je wymieniają. Jeśli się okaże, że żaden wtrysk nie podlega wymianie to oddają auto i też się nic nie płaci, a w systemie odnotowują że auto było na akcji serwisowej i więcej pod nią podlegać nie będzie. Zatem jak nie jesteś pewien, to i tak warto pojechać, najwyżej Ci nie wymienią, a jest duża szansa że wymienią.

 

Tia może trafi się mechanik który nie zauważy kleju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez Nuttie

Ktoś chyba w wątku pisał, że i zregenerowane mu wymienili - bo niby jak poznają że były regenerowane, wystarczy żeby numery ich podlegały wymianie. Generalnie rzecz biorąc, to akcja serwisowa jest dwustopniowa. Jak auto podlega pod akcję, to najpierw sprawdzają czy wtryski podlegają wymianie (numery), jeśli tak to dopiero je wymieniają. Jeśli się okaże, że żaden wtrysk nie podlega wymianie to oddają auto i też się nic nie płaci, a w systemie odnotowują że auto było na akcji serwisowej i więcej pod nią podlegać nie będzie. Zatem jak nie jesteś pewien, to i tak warto pojechać, najwyżej Ci nie wymienią, a jest duża szansa że wymienią.

Tia może trafi się mechanik który nie zauważy kleju

 

W moim pasku miałem regenerowany jeden wtrysk, wymienili i nic nie mówili ze coś nie tak , może nie zauważyli, nie wiem. Ja nic nie wspominałem że, pompka jest regenerowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No co ty, jak mają ślady ingerencji to ci nie wymienią.
Nie wprowadzaj w błąd, skąd masz takie informacje? Regeneracja może być wyłącznie fabryczna przez VW tzw. pompki z "X". "Hand made" regeneracja z klejeniem obudowy cewki z allegro - nie ma mowy na wymianę.
Tia może trafi się mechanik który nie zauważy kleju

 

No i dlaczego wprowadzasz użytkowników w błąd. Nawet nie raczyłeś w ASO zapytać, tylko z góry założyłeś, że jest tak jak Tobie się wydaje. Otóż źle Ci się wydaje!

Przeczytaj sobie TEN POST i na drugi raz zweryfikuj swoje domysły. Wszyscy będziemy Ci wdzięczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. A serwis na Śląsku jest jakiś co wymieni te regenerowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki. A serwis na Śląsku jest jakiś co wymieni te regenerowane?

Magro Swietochłowice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wam mówie że wymieniają wszystkie nawet poklejone.Informacja 100% pewna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i dlaczego wprowadzasz użytkowników w błąd. Nawet nie raczyłeś w ASO zapytać, tylko z góry założyłeś, że jest tak jak Tobie się wydaje. Otóż źle Ci się wydaje!

Przeczytaj sobie TEN POST i na drugi raz zweryfikuj swoje domysły. Wszyscy będziemy Ci wdzięczni.

 

Kolego nie będę z tobą polemizował, żałosny jesteś tak jak twoje regenerowane pompki z allegro.

 

Jednak muszę skomentować - pompki "grzebane" są wymieniane wg. indywidualnej oceny serwisu, czasami po konsultacji z VW, tylko dlatego niektóre mogą przechodzić.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie będę z tobą polemizował, żałosny jesteś tak jak twoje regenerowane pompki z allegro.

 

Jednak muszę skomentować - pompki "grzebane" są wymieniane wg. indywidualnej oceny serwisu, czasami po konsultacji z VW, tylko dlatego niektóre mogą przechodzić.

Przydałaby ci się lekcja dobrego wychowania i czytania ze zrozumieniem, bo widzę że jednego i drugiego ci brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności