Skocz do zawartości
norbert2205

Akcja serwisowa 23H9 - Wymia pompowtryskiwaczy piezoelektrycznych Siemens (zamknięta z końcem 2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie - jeżeli akcja dotyczy konkretnego numeru VIN to rocznik nie ma żadnego znaczenia. Przynajmniej logicznie rzecz biorąc tak powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może akcja ma jakiś związek z pochodzeniem auta. Moje jest z Holandii i niestety nie jest objęte akcją (tak przynajmniej wynika ze strony VW).

Ale zadzwoniłem do serwisu, powiedziałem że już jedną miał wymienianą z dobrej woli i mają się jeszcze odezwać.

W każdym razie duży krok do przodu ze strony VW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, a może akcja ma jakiś związek z pochodzeniem auta. Moje jest z Holandii i niestety nie jest objęte akcją (tak przynajmniej wynika ze strony VW).

Moje jest z Belgii i tez nie jest objęte , ale czy czy ktoś na "wyspach" sprawdzał jakie auto miało pochodzenie , wazne zeby było zarejestrowane w kraju w którym była "akcja"

Czy w aucie z Belgii lub Holandii sa inne "pompki" siemensa niz w aucie z Polski czy Niemiec . Mysle że to nie ma zadnego związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprwdzcie czy nie mieliscie wymieniane jeszcze przed kupnem auta,u mnie 3 sypnely sie Niemcowi przy 106,108 i 120kkm i dlatego moze na chwile obecna nie jestesmy objeci ta akcja.Mam nadzieje,ze w niedalekiej przyszlosci VW ukłoni sie ku napedowi pompy oleju,to tez jest ,,atrakcja,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje jest z francji i też nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już jedną wymienioną a się kwalifikuje :)

Auto grudzień 2005, pierwsza rejestracja kwiecień 2006

Edytowane przez ziomek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje z Francji - nie łapię się :(

Mozliwe, ze narazie tylko Niemcy sie łapią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak moje to jaja sobie robia czy jak?:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam kupionego w PL,

mialem wymienione w ASO wszystkie 4 najpierw jeden miesiac temu trzy kolejne i niby się łapię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i pojechałem do ASO. Wpierw oczywiście sprawdziłem czy sie łapie. Wyszło, że tak. Rzeczywiście jest taka akcja, trwa aż do odwołania przez Niemców. Sprawdzają po VIN-ie, rocznik auta nie ma znaczenia. Mój to salon PL. Jestem umówiony na poniedziałek. Wymienią trzy sztuki bo jeden był wymieniany miesiąc temu. Mowa o ASO Plichta w Gdańsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BMR z Niemiec, wymiana była przy 108 kkm w Niemczech i się nie łapie, informacja prosimy o kontakt i przegląd w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek byłem w ASO Świdnica na kodowanie nowego kluczyka, bo kupiłem z jednym. A dzisiaj gość zadzwonił do mnie i powiedział , że mój samochód jest objety tą akcją. No to umówiłem się na wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiem Wam ciekawostke .Dzwonilem do ASO Besmarex w Zabrzu zapytać czy wiedzą dlaczego wszystkie samochody z PD nie są objęte akcja serwisową , niestety nie otrzymalem odpowiedzi. W zwiazku z tym że ja nie jestem objęty zapytałem czy jak mi siedzie "pompka" czy wymienią ją w "akcji dobrej woli" ? Odpowiedz byla że jezeli rozpoczeła sie akcja serwisowa na PD to akcji dobrej woli już nie ma . Zastanawiam się czy samochody które nie zostały objete i ich kierowcy nie zostali wyruch***?

Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto z PL i moje się łapie, tylko nie wiem jak to jest w przypadku gdy auto mogło miec już wymieniane wtryski / w linku który dałem parę stron wcześniej jest opisane jakie (konkretne numery) pompki podlegają wymienie, jeżeli nie mają takich oznaczeń, to tych się nie wymienia.

 

Ktoś z Warszawy był w którymś ASO na akcji dobrej woli i mu wymieniali "bez partaczenia", bo nie wiem na które się zdecydować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff tez jestem objęty :) Passat z pl. Najlepsze było jak zadzwoniłem do VW w Brodnicy, nic o akcji serwisowej nie wiedzieli i Pan przekonywał mnie, że owszem jest akcja dobrej woli ale serwisowej nie ma. Ale grzecznie powiedział że jak się czegoś dowie to oddzwoni. ASO Palmowski Olsztyn bez problemu robi wtryski z wiązką w 2,5 godz. Umówiony już na poniedziałek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumujące powyższe posty można pokusić się o stwierdzenie, że akcją są objęte auta zakupione w polskich salonach. Załapał sie ktoś z autem zza granicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z ASO, wymienili 3szt na nowki Continentale, umyli auto nawet w srodku lacznie z dywanikami - niby glupota ale mile :-).

Wszystko zajelo 2 godziny, jest wlepa o akcji we wnece kola zapasowego i wpis w ksiazce. Auto przestalo szarpac przy przyspieszaniu i jesli wierzyc komputerowi pali 0,2l mniej ale to dopiero sie okaze po dluzszej trasie. Kultura pracy silnika jest zupelnie inna pracuje rownomiernie i nie podrzuca autem jak stoje na swiatlach. No to teraz moge jechac w trase nie myslac ze znow gdzies stane na poboczu. Auto kupione w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiązkę też wymieniali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiazka tez, zapytalem o aktualizacje sterownika silnika ale tego nie maja w rozpisce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załapałem się. Polski salon. Jedna sztuka już była wymieniana. Muszę się umówić na wizytę w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności