Skocz do zawartości
norbert2205

Akcja serwisowa 23H9 - Wymia pompowtryskiwaczy piezoelektrycznych Siemens (zamknięta z końcem 2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje pomocy, dzisiaj byłem na wymianie tych pompek i wymienili mi tylko 1 bo na drugiej były starte numery (sam tego na włase oczy nie widziałem) a kolejne 2 miałem wymieniane w tamtym roku ,,akcja dobrej woli". Powiedzcie co teraz z tą jedną zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie potrzebuje pomocy, dzisiaj byłem na wymianie tych pompek i wymienili mi tylko 1 bo na drugiej były starte numery (sam tego na włase oczy nie widziałem) a kolejne 2 miałem wymieniane w tamtym roku ,,akcja dobrej woli". Powiedzcie co teraz z tą jedną zrobić?

Najlepiej samemu sprawdzić, czy nr jest rzeczywiście starty, czy tylko słabo widoczny. Jeśli jeszcze nie odebrałeś samochodu z ASO, to niech przy Tobie rozkręcają i uważniej się przyglądną.

Gdyby się rzeczywiście okazało, że nr jest niewidoczny, to chyba tylko pismo do centrali jest tu w stanie coś pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedż, tak też myśle zrobić żeby samemu zobaczyć i sprawdżić. Pismo do centrali w Poznaniu czy DE?? Trzeba wyciągać wtrysk żeby zobaczyć numer?? Czy samo odkręcenie dekla wystarczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to pokrywę wystarczy, ale jak nr jest słabo widoczny, to może się okazać, że pod "szczególnym" kątem trzeba będzie go oglądać i może być problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a przy takiej akcji serwisowej przysługuje auto zastępcza na te 2 - 3 godziny ich robocizny?? oczywiście nie odpłatnie tylko paliwko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 zł brutto sobie wołają za auto zastepcze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99 pln za polo ;) Hasło: Auto zastępcze w cenie taksówki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy takiej akcji serwisowej przysługuje auto zastępcze?

W Tarnowie do 4h i do 100 km - 60 zł brutto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie zaproponowali a powiem WAm wiecej mialem telefon odnosnie obslugi serwisu :) i to pytanie padlo czy zaoferowano mi auto zastepcze :D stanowcze NIE odparlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem nowego Tiguana 24h limit 250km jakoś 90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dali za 10zl netto caddego na 2 dni(miał być na jeden, ale wyszło jak wyszło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, jutro będę miał auto to sprawdzę te "bąki" z rury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam, walić te bąki z rury :) Trasa 230km, średnio 100-120 i zwalnianie w miastach, bo korki przy cmentarzach i takie spalanie to coś czego się za często nie ogląda :) Mogę wreszcie napisać, że po dłuższej trasie nic nie szarpie, pięknie się zbiera i mało pali ;) Jechać na wymianę, tylko wcześniej dokładnie przyjrzyjcie się Waszym pasztetom :D

Taaaa, wiem, że zakurzony, ale nie było kiedy podpicować ;)

img3313tg.jpg

 

img3309bd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie toś ty chyba z górki jechał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przegonilem paska na A2 chcialem sprawdzic jak sie zbiera, przy 200km ciagle ciagnal w gore, balem sie szybciej jechac bo wialo z bokowca. Na starych pompkach dostawal zadyszki przy 180km. Co do spalania potwierdzam spokojnie mozna zejsc poniej 5l jesli sie nie przekracza 120km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4,7l/100km to nie możliwe. Mnie również wymieniali 4 pompki ale takiego spalania nie osiągnąłem. 5,5l/100km to miałem najmniej i to z bardzo delikatną nogą. Jutro mam umówioną wizytę w serwisie - sprawdzanie pompek po wymianie. Zobaczymy co powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam umówioną wizytę w serwisie - sprawdzanie pompek po wymianie.

A coś Ci się dzieje, czy to tylko taka prewencyjno-serwisowa wizyta? A jeśli prewencja, to z czyjej inicjatywy? ASO Cię zaprosiło, czy sam im sie wpraszasz?

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4,7l/100km to nie możliwe. Mnie również wymieniali 4 pompki ale takiego spalania nie osiągnąłem. 5,5l/100km to miałem najmniej i to z bardzo delikatną nogą. Jutro mam umówioną wizytę w serwisie - sprawdzanie pompek po wymianie. Zobaczymy co powiedzą.

 

Kolego jezdzisz BMR 170km, pali ciut wiecej niz BKP 140km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o akcji ale ... na stronie VW po wpisaniu mojego VIN-u magicznych 23H9 nie zauważyłem - mówi się trudno jednak ostatnio stoję na światłach i ...silnik zgasł. Po kilku próbach odpaliłem i pojechałem do domu. Po 2 dniach wsiadam w paszteta, odpalam zrobiłem 3 km i potem 3 razy zdechł na odcinku 500 m. Mówię sobie jak nic pompka padła bo rumak nie zamierza miło zamruczeć a paliwo wlewa się ochoczo do filtra paliwa. Po dojechaniu (dowiezieniu) do serwisu Warszawa VW Gajewska gdzie już wcześniej gościłem 3 razy z innymi tematami przedstawiam problem krótko - rumak nie pali. Pada pytanie "czy którąś z pompek była już wymieniona ?" Nie padło pytanie czy w ASO czy tez gdzieś indziej a jedna już była wymieniana ale nie w ASO. Po sprawdzeniu historii auta miły Pan stwierdza że nie podlegam akcji 23H9 bo by to mu się wyświetliło ale mówi że tą padniętą wymienia mi w ramach akcji. Mówię sobie że jest dobrze. I pada drugie pytanie czy samochód nie pochodzi z Niemiec ? Odpowiadam że pochodzi. Na to Miły Pan oświadcza że dzwoni do Poznania i przepisują serwis na Polskę wtedy wymienią mi wszystkie pompki na raz bo auto wskoczy na akcję serwisową. Z uwagi na weekend sprawdzam jeszcze raz i okazuje się że po sprawdzeniu VIN-u już widzę magiczne 23H9. Z uwagi na inne dolegliwości auta poproszono mnie bym pozostawił je jeszcze jeden dzień w serwisie. Odebrałem z wymienionym kompletem nowych pompeczek a mój rumaczek mruczy aż miło. Autko w trasie prowadzi się jakoś łagodniej, bez szarpania, jest dynamiczniejsze czyli OK. Wcześniej przy uruchamianiu tak nim rzucalo jak by silnik miał wyskoczyć z pod klapy.

 

:bry2

Edytowane przez zulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności