Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Klucze można kupić na Allegro po ok 6zł tu masz linka
Dzieki. Juz zamowilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te kluczyki miales na wyposazeniu, czy specjalnie kupowales?? Po ile?

 

Kluczyki mam od Clariona które teraz juz mam założone, ale wiem że pasują też od innych modeli np LG (w sobotę sprawdzałem). Jedyne co to trzeba patrzeć czy jak się je wciśnie w te dziury to czy potem wyjdą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o to moja przygoda z radiem mfd2 :)Jeżeli jest ktoś z okolic Nowego Sącza to zdecydowanie odradzam tych magików myślą ze z każdy jest głupkiem a ceny maja kosmiczne podjechałem do nich z radyjkiem mfd2 dvd żeby mi rozkodowali radyjko bo potrzebowałem kodu PIN. O to co mi zaproponowali :

-auto na pół dnia do nich bo pewnie by się na moim aucie dopiero uczyli

-pan z tego warsztatu za zdjęcie kodu pin zaproponował mi cenę 150 zł gdzie w serwisie Volkswagena zapłaciłem 98 zł

-a po trzecie pan z tego warsztatu zaczął się ze mną kłócić ze zęby wyciągnąć to radio z tego samochodu to potrzeba co najmniej pół godziny i ze wyciąga się go za pomocą wyjmaków jak starsze mfd gdy już mu wytłumaczyłem ze gdy zdejmie się odbudowę to trzeba tylko odkręcić 4 śrubki i radio wychodzi.

Ogólnie nie polecam myślą ze wszyscy to głupcy którzy na niczym się nie znają !!!!i podejrzewam ze na moim aucie by się dopiero uczyli !!!!

a o to strona internetowa tych magików http://www.alarm-professional.pl/ firma znajduje się na ulicy Wincentego Pola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego ja jestem z nowego sącza:P przynajmniej wiadomo kogo unikac :D

 

a swoja drogą do serwisu VW. jak ja byłem ze swoją gamma to 120zł jeśli wchodzisz przez główne drzwi, 100zł jeśli wchodzisz bezpośrednio na serwis i 50 złotych po rozmowie prywatnej z elektrykiem. Takei opcje zostały mi zaproponowane przez 5 minut :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie tak :) i mi tez jeden pan zaproponował prywatnie polski język i unlock w nawigacji za 500 zł gdy mu powiedziałem ze mam taka płytkę z tym to pan się mnie grzecznie zapytał ile zapłaciłem:) gdy mu powiedziałem ze wszystko jest w necie za free to się bardzo zdziwił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja poruszyłem tą sprawę i napisałem skargę do VW :D zgłosiłem na stronie VW ale odpisali ze nie są w stanie mi powiedzieć czy za darmo mi się to należy. ale przysłali formularz żeby napisać do "Kulczyk VW". Oni mi już przysłali do domu pismo w którym mówią że punkty ASO są osobnymi firmami i mogą sobie dyktować ceny jakie chcą i jak chcą mogą to zrobić za darmo a jeśli nie to mogą pobierać opłaty...

 

Dla mnie osobiście ŻENADA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola78

Witam, czy Ktoś mi może pomóc w odblokowaniu radia gamma. Problem polega na tym, że mam nr seryjny i nawet kod, ale kolejna próba wpisania go kończy się Safe2. Czy możliwe jest to, żeby ktoś zmienił kod, może jest jakiś zamiennik, radio na pewno jest z tym nr seryjnym, bo go specjalnie wymontowałam, zeby to sprawdzić. NR SERYJNY W KSIĄŻCE I NA RADIU JEST VWZ3Z3B7826703 A KOD 1126.Instrukcja do radia jest z 1999r., a mój passat 1997

Edytowane przez mariola78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem.Sprzedałem swojego PASKA ale zostało mi po nim radio GAMMA IV.Niestety nie mam kodu i radio chcę sprzedać a wiadomo że zakodowane bez kodu to każdy z góry zdaje sobie sprawę że to dodatkowe koszta.Pytałem w ASO NOMA 2 w Katowicach i mi powiedzieli 150 zł!!!!Masakra przecież to radio nie jest nawet tyle warte.Czy ktoś wie gdzie w okolicach Jaworzna,Mysłowic,Sosnowca można to tanio zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pacjent B5, radio Gamma, po odłączeniu akumulatora radio przez około 30 sekund pokazuje na wyświetlaczu "SAFE" po czym samoczynnie się włącza.

 

Moje pytanie: Czy Radio posiada kod, czy jest tak tylko w moim samochodzie, a jak sprzedam radio do innego auta, to będzie cały czas zabezpieczone?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmylił mnie ten twój B4 z opisu.

 

Tak, ori radio jest rozpoznawane przez samochód (albo odwrotnie). W innym aucie radio zażąda ręcznego wprowadzenia kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze mozna sprzedac z kodem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko Jestem zainteresowany kupnem tranmitera Pozyczylem od kumpla zeby zobaczyc jak to dziala Posiadam passata z orginalnym radyjkiem i wszytko super tylko wylacza mi sie muza po paru minutach i pisze NO TP W czym jest problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach RDSu. poszukaj kolego na forum instrukcji i chyba musisz właśnie to tp wyłączyc przyciskiem na radiu:) bo nie wiem czy nie jest tak że radio sobie szuka wiadomości dorogowych (traffic program)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! mam problem z radyjkiem gamma. Wprowadzalem kilka kodow podanych od forumowiczow i we wlasnym zakresie wygenerowanych, oczywiscie po 2 i pozniej sie blokuje radio na godzine. Natomiast teraz mam taki objaw ,ze zniknelo calkowicie na wyswietlaczu napis "sejfe 2" i nie pojawil sie napis 1000 po godzinnym wlanczonym radiu. Sprawdzalem kable ,bezpieczniki wszystko ok ,czy moze spotkal sie ktos z podobnym problemem?

Musialem wymienic licznik a wczesniejszy wlasciciel nie dal mi kodu do radia i z tad ten problem.

 

Co sadzicie o tym ? czy mam szukac nowego grajka, nie oplacalna naprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej podjechac do speca od radyjek i gdzies za 50 zl sciagnie ci kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Radio uszkodzone ,naprawa nie oplacalna. Musialem kupic nowego grajka, muzyka z pendrive,a zamiast plyt cd.Polecam swietna sprawa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Założyłem radio BETA 5 blaupunkt ale jak go podłączam to się nic nie wyświetla. Jak wciskam przycisk as to się zapala NAPIS safe a potem 1000 ale nie mogę wpisać kodu.Kod posiadam.Proszę o pomoc na email [email protected] lub gg 18205982 . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nacisnąć równocześnie i przytrzymać przyciski TP i TA tak długo, aż na wyświetlaczu radia pojawi się wskazanie 1000. Zwolnić przyciski

korzystając z przycisków numerycznych wyboru programowanych stacji radiowych od 1 do 4, wprowadzić uprzednio odczytując z karty radia numer kodu. Zapomocą przycisku 1 wprowadzić pierwszą pozycję numeru kodu, zapomocą przycisku 2 drugą pozycję itd...

na zakończenie ponownie równocześnie nacisnąć przyciski TP i TA tak długo, aż pojawi się na wskaźniku częstotliwości stacjiradiowych napis SAFE. Zwolnić przyciski. Zaraz po tym zostanie automatycznie wskazana częstotliwość odbieranej stacji radiowej.

 

jeśli tak się nie da to do zatwierdzenia kodu musisz przytrzymac przycisk ''>>'' dluzej niz 2sek

 

 

a jeśli nie masz przycisku TA to rzytrzymujesz strzałkę w lewo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chris ale w moim radyjku nie ma przycisku ,ta' jest tylko przycisk tp okrągły.

Edytowane przez mir3001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności