Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli masz oryginalną ksiazke od radia to na pierwszej stronie w górnym lewym rogu mam nalepke z nr radia i niżej kod 4 cyfrowy (tez wersja angielska radio gamma )ale jak odłącze aku i podłącze ponownie to odpala mi go moduł komfortu ale kod na 100% 4 cyfry :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłączę sie do tematu. Czy jest możliwe żeby radio było z 1998 roku a samochód z 2001?? Czy raczej radio mam nie od tego auta?? A i jeszcze jedno czy numer seryjny radia powinien byc taki sam jak pojazdu??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z ciekawości sprawdziłem w ksiazce i nr radia i nr vin oba sa różne to na 100% a to czy rocznik pojazdu i radia to szczerze nie wiem ale obstawiałbym że radio było wymienione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby instrukcje do radia mam ale karteczka z kodem wyrwana:( Jutro spróbuje włozyć radio, odłączę akumulator i zobaczę czy samo sie rozkoduje. Bo jeszcze tak nie próbowałem. Heh pojechałbym do serwisu, może za darmo rozkodują, ale jak radio było mieniane, a jak nie daj Boże jakieś kradzione to mi je zawiną i bede miał problemy tylko.

Tak to jest jak kupuje sie używane auto i nie zna przeszłosci na przykład takich dupereli.

 

A jeszcze sie zapytam, czy na wlepie w bagazniku nie ma jakiegoś kodu, z którego odczytałbym jakie radio mialem fabrycznie zamontowane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z nalepki sprawdzisz zaraz zobacze,a co do kodu jedz do serwisu vw zapytaj sie o kod do twojego radia cos mi sie wydaje ze był na forum temat i w serwisie vw powinni Ci podać kod chyba nawet za darmo uzyj wyszukiwarki poczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i przewertowałem tematy tego radia dość dokladnie. Najbardziej ciekawi mnie to ze radio jest z 98 a samochód z 2001. Dobrze chciaz ze nie odwrotnie bo wtedy napewno byłoby mieniane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe po rusku:) Odczytałem po kodzie i moje fabryczne radio to gamma wiec raczej mam orginalne. Jutro spróbuje odłaczyć akumulator, moze samo sie rozkoduje a jak nie to na tygodniu do ASO i niech za darmo mi podają. Dzieki Marek za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszczedze Tobie czas :kod 8AB radio alpha/kod 8AC radio beta/kod 8AD radio gamma/kod 8AE radio delta /8AF gamma +CD/ :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 8AR i jest to gamma V ze zdejmowanym cyferblatem. A ja mam gamme 4 wiec kicha. Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlawekS, ktos wsadził tańszy model, 8AR na allegro są droższa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzialem i Gamma V jest fajniejsza. No ale cóż, takie życie, ważne że Gamma IV ma wyjscie na zmieniarke. Niedługo w jej miejsce mp3 bedzie grało. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy możecie podać mi kod do radyjka Gamma V Nie zdejmowany panel. mam tylko nr.radia VWZ3Z3A7686469 w książce serwisowej mam akurat wydarta kartkę:602: co powinien być kod.

Mój passata rocznik 2001/2002 3BG 1,9TDI.

Pozdrawiam wszystkich.

 

 

Niestety nikt tutaj na forum nie jest wróżką , jeżeli masz oryginalne radjo które było zamontowane od nowości to jedź do serwisu i tam za opłatą dostaniesz ten kod . Taniej go uzyskasz w jakimś serwisie caraudjo gdzie naprawiają radyjka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość venom 132
Niestety nikt tutaj na forum nie jest wróżką , jeżeli masz oryginalne radjo które było zamontowane od nowości to jedź do serwisu i tam za opłatą dostaniesz ten kod . Taniej go uzyskasz w jakimś serwisie caraudjo gdzie naprawiają radyjka .

 

 

Chyba będę musiał zaprowadzić do jakiegoś magika i może on naprawi:D.

dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackoski

Mam problem z moim radiem BETA z Paska 2000 rok.Moze ktos zna kogos w Legnicy lub okolice (do 100km)kto pomaga w rozwiazywaniu podobnych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel_B5

Jesli ktos ma kalkulator to prosze o pomoc: Gamma IV by Philipsa z Paska 98'

 

VWZ6Z3V1447342

 

(sa tez inne numery, ale chyba nie sa potrzebne)

http://img134.imageshack.us/img134/6285/44214028vw8.jpg

Fotka radia oraz instrukcji z wyrwanym kodem.

 

Odpowiedz moze byc na PM

 

Nie muszę chyba przypominać, że kalkulatory takie są tematem tabu na tym forum.

Czemu one służą? ..........no właśnie.

Takie sprawy poza forum.

Nie rozumiem dlaczego niby to jest temat tabu. Komu chcecie utrudnic zycie zlodziejom i paserom czy zwyklym ludziom? :rolleyes:

O czym my zreszta mowimy? Przeciez tu w 99% przypadkow sa ludzie ktorym sie zablokowalo oryginalne/ legalne radio z Passata (kod zgubili, albo wcale go nie dostali od poprzedniego wlasciciela) Dlaczego mamy tracic dodatkowe 50zl u "magika" albo 100 w ASO?

(Poza tym zlodzieje i paserzy zapewne sami sobie zdejmuja blokady i nie musza szukac tego na forach) :668:

 

 

Pietnowane powinno byc KUPOWANIE UZYWANYCH CZESCI NA ALLEGRO I NA SZROTACH! :669:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czytam Wasze wypowiedzi i... nie macie kontaktu do jakiegoś sprytnego elektronika z okolic Bielska lub Żywca? Jestem "swierzym" forumowiczem i posiadaczem Paska. Próbuje odkodować radio ale mi się nie udaje (zastosowałem wszystkie w/w metody-te które odpowiadały klawiszom na moim radyjku- ale bez powodzenia). Mam kod, ale obawiam się że nie jest on oryginalny. Nie wiem ile razy można powtarzać ponowne kodowanie po godzinnej jezdzie(uruchomione radio i kluczyk w stacyjce)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sikor

 

no fajnie ale jak wprowadzić cyfrę zero. Posiadam kod do radyjka i własnie zaczyna się on od cyfry "0"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie umówiłem się na poniedziałek w serwisie VW w Leeds na odzyskanie kodu. Niestety powiedzieli mi 16 funtów (69PLN). Ja im powiedziałem, że w Polsce robią to za darmo ale niestety tutaj jest Anglia :654:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności