Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie polecić jakąś apke do wrzucania fot na hosting / hostingi? czasem przydaje się coś wrzucić wprost z fona do sieci.
Zarejstruj sie na imageshack i pobierz ich apke z marketu. Ja uzywam i nie narzekam.

 

Krynio jaki model telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarejstruj sie na imageshack i pobierz ich apke z marketu. Ja uzywam i nie narzekam.

 

Krynio jaki model telefonu?

 

Htc evo 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze dorzucę coś do tematu.. Mam zainstalowaną AutoMapę w wersji trial, która sama co siedem dni się resetuje i znowu jest dostępna na 7 dni, więc wszystkie opcje zawsze dostępne, tak jakbym miał wykupioną licencję. Mapy można wrzucić jak to w AM, albo Pl albo EU. Mogę podrzucić linka do najnowszej wersji jak coś..

 

Qdlik jak możesz to weź podrzuć linka do tej AM na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Htc evo 3d

to przy takim telefonie przecież masz nieskończone możliwości.

albo programik z marketu który poleciliśmy masz też picasse masz g+ masz dostęp pewnie do jakiejś chmury z danymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje opinii o dwóch modelach telefonów :

HTC Desire S

HTC DESIRE HD

 

Czy ktoś z Was posiada takie modele i jest w stanie wyrazić swoją opinię na ich temat ?

 

Pozdrawiam

Mateusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze. Ja mam desire s. Tel jak dla mnie ok. Bateria 1 dzień. Jak na moje potrzeby wystarczająco dobry. Desire hd jest większy i na pewno szybszy niz ska... Mi podoba się esce kształt:-). I wazne, ma rame metalowa-pokrywkę baterii i aparatu plastik:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cze. Ja mam desire s. Tel jak dla mnie ok. Bateria 1 dzień. Jak na moje potrzeby wystarczająco dobry. Desire hd jest większy i na pewno szybszy niz ska... Mi podoba się esce kształt:-). I wazne, ma rame metalowa-pokrywkę baterii i aparatu plastik:-(

 

Dziękuję za opinię, właśnie HTC zawsze słynęło z porządnej obudowy, ale wiadomo model tańszy więc wykorzystali trochę plastiku.

Bateria jak na smartphona standardowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarejstruj sie na imageshack i pobierz ich apke z marketu. Ja uzywam i nie narzekam.

 

Krynio jaki model telefonu?

Mam konto na imageshack.us ale nie wiedziałem że mają apke. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za opinię, właśnie HTC zawsze słynęło z porządnej obudowy, ale wiadomo model tańszy więc wykorzystali trochę plastiku.

Bateria jak na smartphona standardowa :)

 

Nie ma sprawy.

Desire s ma ciekawa opcje - hand warmer - coś jak zippo;-)

jak czasem gram to telefon grzeje się przypuszczam do ok 45 stopni. Zmierze kiedyś. Więc jak zimno w lapki wystarczy pograć chwile:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc jak zimno w lapki wystarczy pograć chwile:-)

Abo piec zreperować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majstry mam xperie u. z androida 2.3.7 przesiadłem się na 4.1 po czym tel mi sie strasznie muli. jest jakaś opcja na to zeby tak nie było ? mam wyłaczone systemowo apki a i tak tyra mi na minimum 80% wydajności. druga sprawa kiedyś zapomniało mi sieć wi fi domową i od tamtego czasu z ta i innymi mam problem z uwieźytelnieniem..

jak to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Abo piec zreperować

:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to przy takim telefonie przecież masz nieskończone możliwości.

albo programik z marketu który poleciliśmy masz też picasse masz g+ masz dostęp pewnie do jakiejś chmury z danymi.

 

Ale ja pytalem o powrot do starego andka 2.3.4 z ics a nie o hosting danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś pomieszalem pomiędzy tobą i czaja ;) sory.

 

Ja wracałem do poprzedniego andka przez hard reset ale wiadomo z czym się to wiąże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czym i jak się go robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z czym i jak się go robi?

jest kilka sposobów :) możesz nim rzucić o ścianę, włożyć do wody na 30 min ;) nie no żartuje.

 

Wchodzisz w ustawienia i teraz jest problem bo mam szajsunga a w każdym telefonie może być inaczej.

Ustawienia > Prywatność > Ustawienia Fabryczne ;) KLIK

tracisz wszystko z telefonu aplikacje i ustawienia no i wszystkie dane w postaci zdjęc i kontaktów

z tymi telefonami nie ma problemu bo jak na nowo go załączysz i wpiszesz maila o ile kontakty miałeś zapisane na koncie google to wszystko odzyskasz.

 

No a innym sposobem jest przytrzymanie jednocześnie klawiszy

OK-HOME / WYŁĄCZENIA TELEFONU i KLAWISZ GŁOŚNOŚCI nie pamietam czy ściszanie czy zgłaśnianie no i tam też masz opcję Hard reset.

W sumie nie jestem pewien ale może być tak że tylko ta 2ga opcja usunie aktualizację andka. 1 może skasuje tylko dane ale spr tą 1 na początku nic nie ryzykujesz a jest łatwiejsza :)

 

w sumie bez różnicy :lol zakręciłem się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam pytanie czy istnieje jakaś apka która pozwala na łączenie sie z modułem komfortu? Wiem, że z silnikiem do odczytu parametrów i błędów moze byc np Torque ale nie znalazłem nic o innych modulach. A i fajnie jak współpracowalo by z ELM, nie wspominając o wersji PL (szczyt luksusu).

Z góry dziekuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności