Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

mnie to czeka za kilka dni... też musze mieć wszystkie sms (jest ich ~~500 w każdej "rozmowie" )

nowy telefon już do mnie jedzie.... a jak to zrobić żeby były gdzieś na serwerze... musi być widoczny nadawca sms/data/treśc .. (jako dowód w sądzie)

 

pewnie na dniach będę prosił o większą pomoc ;)

 

pozdr

 

ps. Andrzej... chyba coś słabo z tematem wyjdzie :( chłop coś kręci... ale trzymam ręke na pulsie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam na konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby różnica była 200 zł to też bym raczej się nie zastanawiał...ale w S4 to już ponad 400 a to robi różnicę i dlatego pytam jak wygląda w praktyce ;)

 

 

 

 

Jeśli ktoś robi tysiące tych szybek to będzie prawie idealnie ale jeśli ktoś się uczy to będzie odstawało i z czasem się uszkodzi. Co do klejenia to polecam oddać do multicom a jeśli chcesz używane lub nowe oryginały w dobrej cenie to wal do mnie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem s3 w serwisie broken glass. Jestem z usługi zadowolony. Jak juz wspominałem kładąc inna s3 delikatnie różni się biała ramka. U kolegi z ori wyświetlaczem jest bardziej biała, u mnie trochę bardziej mleczna. Jakość obrazu i dotyk działa identycznie. Także jeśli kolor ci nie przeszkadza to polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie to czeka za kilka dni... też musze mieć wszystkie sms (jest ich ~~500 w każdej "rozmowie" )

nowy telefon już do mnie jedzie.... a jak to zrobić żeby były gdzieś na serwerze... musi być widoczny nadawca sms/data/treśc .. (jako dowód w sądzie)

 

pewnie na dniach będę prosił o większą pomoc ;)

 

pozdr

 

ps. Andrzej... chyba coś słabo z tematem wyjdzie :( chłop coś kręci... ale trzymam ręke na pulsie ;)

 

Ja użyłem aplikacji Back up your mobile. Przede wszystkim jest bardzo szybka bo zgranie ponad 3000 smsów zajęło kilka sekund, gdzie inna robiłaby to ponad 2H! Dane są na przechowywane na dysku Google, możesz też na telefonie. Przeglądając smsy pięknie widać numer, treść oraz datę i godzinę. Zaletą też jest możliwość zapisywania innych danych jak hasła czy spis rozmów. Załączam screenhoot, w rogu widać ikonkę, z wiadomych powodów nie złącze widoku zapisanych smsów ;-)

e8ebe2e3.jpg

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

wątek telefonowy więc napiszę.... Jak ktoś szuka "taniego" wypasionego telefonu to polecam Oppo Fine 7a :) - http://europe.oppostyle.com/find-7/80-find-7a-midnight.html Mam od jakiś 3 tygodni i póki co bije na głowę wszystkie topowe telefony, a kosztuje kilka stówek mniej :)

Na dniach będzie można kupić jego mocniejszego brata- Fine 7 (bez 'a')

Teścik mojego z AnTuTu:

 

Screenshot_2014-06-16-09-46-32-553.jpg

 

Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak wygląda jakość wykonania tego telefonu? Jakość materiałów itp ?oferta jak widać jest dość interesująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jakość idealna. Spasowanie elementów na wysokim poziomie. Nie jest to chińszczyzna za 600zł, tylko produkt na prawdę z górnej półki. Śmiało można porównać do Samsunga. Nawet taka pierdoła jak pudełko.... ładne aluminiowe :)

 

Telefon ma wymienną baterię (nowa bezpośrednio od producenta kosztuje 14$), slot na kartę pamięci (do 128GB), szybką ładowarkę (30-35min i telefon w 100% naładowany). Generalnie same plusy :)

 

Tak jak wczoraj pisałem.. można już kupić wersję 'bez a' - http://europe.oppostyle.com/find-7/99-find-7-white.html

Ciut większa bateria, wyświetlacz 2,5k, 3GB RAMu, ale czy warto dopłacać za to 80euro? Nie wiem, mi styka wersja 7a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, co będzie z jego aktualizacjami, czy są .... czy będą na bieżąco :)

 

1600 baksów to też nie mały wydatek.

 

ps. To nie jest przypadkiem jakiś odłam na bazie SONY Z1 ?

 

bynajmniej aparat ma tam sonego wsadzony

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj rano przyleciała aktualizacja. W końcu oficjalny język polski, bo był wcześniej testowy. Android jest w wersji 4.3, nie wiem czy będzie szedł w górę. Ale od paru dni dostępny jest też Cyanogenmod na niego, więc są alternatywy i ludzie na pewno będą się bawić... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1600 baksów to też nie mały wydatek.

Dolarów ?

 

 

ps. To nie jest przypadkiem jakiś odłam na bazie SONY Z1 ?

 

Mi on wyglądem przypomina nexusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1600 zł. To w sumie i tak dość sporo za nie markowy telefon który sprzedać za dobrą każe będzie strasznie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo, niedużo... Kupiłem miesięczną sztukę od ambasadora Oppo w Polsce, za trochę lepszą kasę. Telefon trzymam 0,5 do 1 roku. Chciałem coś większego niż poprzedni Nexus 4, a Nexus 5 czy LG G2 były dla mnie zbyt małą zmianą w wielkości wyświetlacza.

 

Myślę, że ma on sporo plusów i sprzedaż za 6-8 miesięcy nie będzie się wiązała z wielką utratą wartości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dolarów ?
A nasze polskie stówki nie przypominają zielonych dolców ??? :)

 

 

Jak ktoś będzie z was widział jakieś wiarygodne wywiady, testy tego tel to niech podrzuci linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1600 zł to można kupić Z1 wiec cena nie jest atrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nasze polskie stówki nie przypominają zielonych dolców ???

 

W slangu bags=dolar ;)

 

 

Za 1600 zł to można kupić Z1 wiec cena nie jest atrakcyjna

 

I wszystko jasne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Oppo czytalem juz jakis czas temu, ale pozniej juz nie sledzilem tematu.

Sluchawka warta uwagi bo rzeczywiscie na papierze prezetntuje sie wrecz fenomenalnie. Jednak jako, ze to chinczyk, tez poczeklabmy do czasu, az jakis serwis (zagraniczny) rozlozy telefon na czesci pierwsze i zdradzi nam co dokladnie jest w srodku i od kogo. Glosniki, wysiwetlacz, modul GSM czy bateria. Bateria wlasnie zastanawia mnie najbardziej, bo o ile brzemi pieknie, ze laduje sie w mniej niz godzine, ale albo Chinczycy oopracowali nowa technologie (w co nie wierze zbytnio) albo jest jakis haczyk, pewnie niebezpieczny dla nas, polegajacy na zdjeciu zabezepieczen czy jakis limitow z baterii, ktora pewnie nie posiada zadnych wazynch w Europie atestow. No ale moze sie myle. Tak czy owak, zanim zdecydowalbym sie na ten telefon, to najpierw musialbym wiedziec co dokladnie jest w srodku.

Co do telefonow, to niestety producenci (szczegolnie samsung) produkuja pierdylion modeli, zapominajac o aktualizacjach.

Nie bede pisal o swoich doswiadczeniach, ale ogolnie jest lipa, i dla mnie nie ma sensu zmienaic telefonu co roku czy poltora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaliczyłem przesiadkę z HTC Desire Z na HTC One, na razie jestem zadowolony, oby tak dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M8 czy M9? Bo podobno zeszłoroczny jest ogólnie lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności