Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

kilka razy tak robilem i nic najbardziej mnie dziwi ze nawet na otwartej nie chce się polaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tak wczoraj s4 robiła z tp linkiem.

pomogło wyłączenie telefonu i restart routera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam lg 4x hd jak sie wlaczy to pojawi sie zegarek i tak dalej ekran glowny i zaraz wylacza a czasem pisze uzyj orginalnej bateri co moze byc recorvery i backup zrobione reset tez android

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy tak jest ze dana wersja androida ma problem z AP. Ja mam np S4 z androidem 4.3 i mam problem polaczyc sie z AP GoPro ni w zab nie chce sie polaczyc. Natomiast galaxy S2 bez problemu sie laczy. Byc moze wersja 4.3 ba jakis blad i sa problemy z podlaczeniem do roznych AP. Pewno dlatego tak dlugo bylo wstrzymane wypuszczenie 4.3 dla S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hard reset ...

 

1. Naciśnij i trzymaj VOLUME (+) + Home.

Trzymając te dwa przyciski naciśnij Power przez 2-3 Sekundy

Puść jedynie Power, ale wciąż trzymaj Vol. (+) + Home

 

Przy pomocy Vol. (-) wybierz wipe data/factory reset > Naciśnij Power

 

 

 

2. Jeżeli Twój telefon jest "zamrożony" lub ma fatal errors.

 

Jeżeli Twój telefon jest zamrożony i nie odpowiada, naciśnij i przytrzymaj Power przez

8-10 sekund wtedy, telefon automatycznie sie zrestartuje.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, należy wykonać Reset danych osobistych.

W trybie czuwania Ustawienia → Prywatność → Ustawienia fabryczne → Zrestartuj Telefon.

Można też wybrać opcje aby pamięć USB została całkowicie wyczyszczona podczas tej operacji.

 

 

3. Wprowadz na klawiaturze *2767*3855# i potwierdź zieloną słuchawką. Uwaga! Wszystko co znajduje się na telefonie zostanie usunięte!

 

 

4.

a). Wyłącz telefon, wyjmij baterie i ponownie ją włóż.

b). Przytrzymaj Vol (-)

c). Naciśnij i puść Power

d). Wybierz Clear Storage naciskając Volume (-)

e). Naciśnij i puść Power

f). Naciśnij Volume (+) dla potwierdzenia master reset

 

Przejście do Trybu Recovery Mode:

 

Wyłącz telefon -> VOLUME (+) + HOME + POWER

 

NIE DZIAŁA NA ANDROID JB !!! ROBISZ TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, NIE ODPOWIADAM JA ANI NIKT Z FORUM ZA USZKODZENIA URZĄDZENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, potrzebuję porady, mam do wyboru 2 telefony:

Galaxy S4mini LTE

Xperia SP LTE

Miał ktoś z Was styczność z którymś z tych telefonów i mógłby napisać coś o nim? Cały czas się zastanawiam, czy dopłacić parę groszy i wziąć S4 czy polecieć po taniości i wziąć Xperię. Zdecydowanym plusem Xperi jest to, że ma bardziej pojemną baterię i szybszego neta, ale za to w S4 mam więcej RAMu...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

w zasadzie zastanawiałem się też nad S III LTE, tylko tam jest najsłabszy procesor spośród tych telefonów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobwawa91

Ja bym nie oszczędzał na Twoim miejscu. Android ze słabymi bebechami doprowadza do szału. Przerabiałem to sam, gdy wziąłem Xperię J i telefon lubił się samoistnie wyłączyć. Także ja radzę Ci wziąć Samsunga

 

____________________

Najkorzystniejsze warunki umowy. wypożyczalnia nart białka tatrzańska Warto nas sprawdzić!

Edytowane przez bobwawa91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chyba tak zrobię, w ogóle nie wiem czemu, ale coś mi się pomieszało, że S III ma gorszy procesor, a przecież tam są 4 a nie 2 rdzienei jak w S4 mini ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

pytanka mam takie:

- czy warto zmieniać 4.0.3 na coś nowszego (np. 4.1.0 czy coś). Sprzęt to LG L7 (P700). Troszkę czasem go przymuli i dla tego pytam. Chodzi mi tylko o wersję Andka. Urządzenia nie chcę zmieniać.

- czy można to zrobić bez utraty gwarancji, nie licząc tego LG Remote Control bo tego nie akceptuję :).

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

Edytowane przez strus251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dostępna nowsza wersje to zainstaluj. Jeśli nie to poratuj sie Jakimiś autorskimi wersjami z xda. Ewentualnie przywróć telefon do ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostępu i umiejętności nie mam żadnych.

Najpierw wolałem zapytać, żeby wiedzieć czy w ogóle kogoś szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem dziecku tablet overmax FantasyTab, w zainstalowanym systemie było pełno pierdół i nie można było zainstalować nic z google play. Znalazłem na stronie producenta możliwość zainstalowania oprogramowania - miał być czysty android 4.2. Po zainstalowaniu faktycznie tablet stał się milszy w obsłudze ale dalej większość niepotrzebnych aplikacji jest zainstalowanych. Próbowałem to odinstalować ale cały czas wyskakuje mi komunikat unsuccesful. Czy jest możliwość odinstalowania aplikacji, które instalują się razem z systemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest musisz odblokować/zrootować tablet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

 

zastanawiam się nad ściągnięciem do kraju kliku takich sztuk.. cena przy 100tel to 16$/sztuka ale mi chodzi o 5-6 sztuk i cena za sztukę to 60$... więc okazja...ale może ktoś już miał doświadczenie z podróbkami tel.

 

proszę o opinie

 

Wholesale New Haipai N7892 MTK6592 Octa Core 1.7GHz Android 4.2 OS 6.0 inch IPS Capacitive Screen 2GB RAM 16GB ROM NFC GPS 3G Smart phone, Free shipping, $16.75/Piece | DHgate Mobile - http://m.dhgate.com/product/new-haipai-n7892-mtk6592-octa-core-1-7ghz/188400280.html#

 

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To klon note2 jak się nie mylę. Mój kumpel sprowadził 3 szt. niedawno tylko że 1gb ramu i zeszły mu w 4-ry dni. Jakby za takie pieniądze Jurek to sam bym wziął.

Edytowane przez Endrju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
elo,

 

zastanawiam się nad ściągnięciem do kraju kliku takich sztuk.. cena przy 100tel to 16$/sztuka ale mi chodzi o 5-6 sztuk i cena za sztukę to 60$... więc okazja...ale może ktoś już miał doświadczenie z podróbkami tel.

 

proszę o opinie

 

Wholesale New Haipai N7892 MTK6592 Octa Core 1.7GHz Android 4.2 OS 6.0 inch IPS Capacitive Screen 2GB RAM 16GB ROM NFC GPS 3G Smart phone, Free shipping, $16.75/Piece | DHgate Mobile - http://m.dhgate.com/product/new-haipai-n7892-mtk6592-octa-core-1-7ghz/188400280.html#

 

 

pozdr

 

A jak z wyborem języka ??? Jest w nim Pl ??? Jeśli byłby to przy cenie za 100 sztuk sam bym sie pisał na 4 sztuki po 16 baksów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku masz opis w którym jest informacja o języku polskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności