Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

wymyślam nawet coś całkiem nowego i nie przeskakuje mi dalej ....kombinuje i chyba zostaje mi przywrócić tel do ustawień fabrycznych ? może zadziała

Przerabiałem podobny problem (dwa dni i d*pa)) po przywróceniu ustawień fabrycznych w fonie poszło raz dwa ;)

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malwajdt

ja moge polecic telefon LG G2 z nowym androidem chociaz wydaje sie lepszym byc nexus 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z Galaxy s2. Odkryłem że po użyciu GPS telefon nie wchodzi w Deep sleep, gps off a bateria leci w dół w jeden dzień bez używania.

Musze wyjąć baterię na 10 minut i wtedy powraca do normy , chyba że włącze gps. Macie jakieś porady ? Rom inny czy kernel ? Coś doradzicie ? Aktualnie mam JB 4.1.2 , JZ054K.i9100XXLS8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj sobie program BetterBatteryStats i zobacz co naprawde pożera Ci baterie jeżeli to jakiś program to zainstaluj sobie Greenify i zamroź to co działa w tle i zużywa baterie albo po prostu przywróć ustawienia fabryczne a jak to nie pomoże to wgraj inny rom może jakiś custom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

jako że mam "tabakę" z telefonem i już chyba za stary jestem... potrzebuje pomocy..

 

Pacjent: samsung GT-S5830i

 

o co kaman:

chciałbym zarchiwizować sms. tzn mam kilka

osób z którymi "rozmawiałem" przez sms... ale liczba w dialogu doszła do 200

sms i kolejne smsy powodują kasowanie pierwszych :(

 

potrzebuje te sms-y bo niektóre to ważne dowody ...

 

Tak żeby zachował się numer od kogo i data...

 

w serwisach krzyczą 50 - 70 pln!! chyba ich pop....

 

pomożecie? :)

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

przywróć ustawienia fabryczne

pomogło , dzięki

chciałbym zarchiwizować sms. tzn mam kilka

wiadomości/ustawienia Screenshot_2014-01-31-01-16-29.jpg możesz też zrobić sobie kopie , nie wiem czy da się pojedyńcze wiadomości wybrać, ja zawsze robię całej skrzynki "sms backup&restore" ostatnio 6tys wiadomości bez problemu przywróciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma się czego bać, poczytaj tamto forum i na pewno sobie poradzisz. Jeśli nie to pomożemy :-)

witam no to mam problem z moją xperia u

chciałbym wgrać / zainstalowac JB od pipi14 ale

wiem tyle co nic co jak i gdze.

proszę o jakąś instrukcje krok po kroku co robić

zeby nie zepsuć tego.

tel mam z t-mobile i nie grzebałem nic w nim

systemowo zeby go rozblokować. simlock zdjęty

był od nowości.

ps. ten system nie ma śmieciowatych aplikacji

zamulających i czy działa mu czołowy aparat itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomogło , dzięki

 

wiadomości/ustawienia [ATTACH=CONFIG]113743[/ATTACH] możesz też zrobić sobie kopie , nie wiem czy da się pojedyńcze wiadomości wybrać, ja zawsze robię całej skrzynki "sms backup&restore" ostatnio 6tys wiadomości bez problemu przywróciłem :)

 

elo,

wystarczy że zmienie limit np na 400 i to póki co załatwi sprawę? czy np odchaczyć "ptaszka" żeby nie kasował starych wiadomości?

 

zrobiłem ten "sms backup&restore" , plik mam w telefonie i teraz nie wiem jak go przenieść na komputer :(

 

?

 

a jeszcze tak głupio zapytam... a te stare których już nie widze to się skasowały ? :wstyd

 

 

 

 

pzdr

Edytowane przez jarod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze tak głupio zapytam... a te stare których już nie widze to się skasowały ?

Jak był limit ustawiony na 200 to system się zastosował do niego i wiadomości poszły w pi.du :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wiadomości poszły w pi.du :/

k****a mać ! :(

taki materiał przepadł.. :(

 

dzięki za pomoc ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie mam takie czy htc evo 3d obsluzy lte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co odpowiada za to ze lte tel ogarnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł LTE , podobnie jak od wifi moduł wi-fi, moduł bluetooth ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co odpowiada za to ze lte tel ogarnia?

sam telefon też nic nie da.musi być odpowiednia karta sim(i operator który obsługuje Lte)i chyba zmiana w warunkach umowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale ja mam play na karte;) myslalem dodatkowo o modemie i do tego wsadzic red bull mobile bo tam mozna co miesiac aktywowac tylko nie wiem jak od strony technicznej to adziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem tego typu iz w mojej xperi u z androidem 4.1 oraz w tablecie z androidem 4.2 nie moge połączyć sie z livebox przed zmianą androida w xperi hulała mi sieć teraz nie chce zabezpieczenie czy to na wps2 czy sieć otwarta nie moze uwierzytelnić sieci czy jakoś tak u narzeczonej na androidzie 2.3.4 działa i na laptopach ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem ale nie pamiętam jak go rozwiązałem. Prawdopodobnie porzuciłem sieć i od nowa próbowałem nawiązać połączenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności