Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

O juz prawie tylko szkoda ze nie na kabelku. :(. Ale sie zastanowię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
majstry mam xperie u. z androida 2.3.7 przesiadłem się na 4.1 po czym tel mi sie strasznie muli. jest jakaś opcja na to zeby tak nie było ? mam wyłaczone systemowo apki a i tak tyra mi na minimum 80% wydajności. druga sprawa kiedyś zapomniało mi sieć wi fi domową i od tamtego czasu z ta i innymi mam problem z uwieźytelnieniem..

jak to naprawić.

 

ponawiam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się sebol, ze masz dwie opcje. Na początek wipe pełny, czyli przywrócenie ustawień fabrycznych. Jeśli nic nie da, proponuje zrobić roota, usunąć zbędne śmieci i uruchomić aplikacje greenify. Ona ubije zbędne aplikacje. Jeśli to nie pomoże, to będzie ciężko coś z tym zrobić. Moja dziewczyna z xperia neo v ma to samo. Po aktualizacji nie da się używać tego telefonu na oryginalnym sofcie. Za duzo śmieci od operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepiej wgraj jakiś custom rom jak tak zrobiłem i teraz telefon śmiga mi jak szalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a prosze jaśniej ja jestem totalnym laikem w tym.

co jak się robi z kad pobrać programy itp.

a to mi problemy z wi fi też rozwiąźe?

ustawienia fabryczne nic nie dały. i nie wiem jak teraz ale przed formatem niektorych plików muzyki nie mogłem ani z pozycji telefonu ani kompa usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie na forum.android.com.pl, znajdź swój model telefonu, i przeczytaj przyklejone wątki. Tam wszystko jest wytłumaczone krok po kroku. Najpierw musisz zmodyfikować system co wiąże się z utratą gwarancji jeśli serwis się dowie. A dowie się jeśli taki zmodyfikowany zaniesiesz do serwisu. Wszystko da się cofnąć także bez problemu gwarancję da się zatrzymać :-)

 

Aplikacje ściągasz ze sklepu play. Są one za darmo z tym ze wymagają roota - specjalnych uprawnień, ktore otrzymasz po modyfikacji systemu.

 

Ogólnie nie ma się czego bać, poczytaj tamto forum i na pewno sobie poradzisz. Jeśli nie to pomożemy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy chcą telefon z Androidem niech idą w stronę Nexusa. Świetne wykonanie i płynne działanie. To jest to czego ja oczekuję od telefonu. Naprawdę zaskoczył mnie ale i tak iPhone jest dla mnie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Lepiej mieć zacinajacego sie Samsunga. Ale tak na serio. Skoro na tych wg. Ciebie ,,niepowalajacych bebechach'' system działa jak marzenie to chyba coś jest nie tak? Tylko Nexus, cena też akceptowalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefie - jedna rzecz: Samsung zamula swoje produkty niepotrzebnym badziewiem, ktore od zawsze wyrzucam. Nexus to golas. Nie ma polowy ficzerow, ktore oferuje Sammy - OK, czesc z nich to nonsens, ale niektore sie przydaja.

Druga sprawa, ostatnio zonie wrzucilem customa na N2 i chodzi jak blyskawica, a wolnego ramu ma tyle co moj N3 (stock) czyli 1.1GB - przy czym oczywiscie N2 ma ogolnie 2, a N3 3GB ramu. Zdajesz sobie sprawe, gdyby na N2 zapodac golego Antka? Hehehehe

I trzecia sprawa - dzisiaj telefon z 8 czy 16GB pamieci wewnetrznej to dla mnie nieporozumienie. Tak samo jak brak slotu SD. Ale kazdy ma inne wymagania. DLa Nexusa plus za super cene, choc w Europie i tak jest horrendlany narzut, no i wykonanie, oraz fakt, ze po wyjeciu z pudelka, jest rakieta , ktora ponoc nie zwalnia po jakims czasie.

Nie wiem co wybiore nastepnym razem, bo raczej juz nie Samsunga, moze iP, moze Nex a moze HTC. Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Od wczoraj w tablecie uzywam Keytab 7`` i jak widac nie mam pojecia jak w niej wprowadzac polskie znaki. Ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj znak, pojawia sie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) to byl pierwsze co mi do glowy przyszlo. tylko powiela sie litera. Z alt, ctrl, shift w roznych kombinacjach tez nic :(. Na adroid.com wyczytalem ze trzeba jakies pliki podmienic (gosc sam napisal i wrzucil na chomika) ale to dla mnie za trudne i wydaje sie niebezpiezne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quescik, przepraszam to było do mnie? Czy do kogoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wejść do android market bo muszę utworzyć konto google....zakładam i jakieś niepowodzenie

Kiedyś zakładałem już tam konto i śmigało do czasu teraz nie pamiętam hasła i dlatego próbuje założyć nowe ale nic z tego wyświetla błąd..co robię źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chCesz założyć na taki sam login jakiego już użyłeś?

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymyślam nawet coś całkiem nowego i nie przeskakuje mi dalej ....kombinuje i chyba zostaje mi przywrócić tel do ustawień fabrycznych ? może zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem żeby założyć konto np na Gmail-u ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj odzyskać stare hasło? Jest wiele sposobów na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności