Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze wysle na e-mail?:evil:

Poza tym chyba mylisz film z pokazem slajdow, ale mniejsza z tym.

O takim programie nie slyszalem, ale np w Lamie czy Taskerze chyba mozna ustawic, aby cykalo fotki co jakis czas.

 

nie no widziałem jak gość miał na iphon z wnuczkiem układał puzle przez 3h a aparat pstrykał fotke co 6 sekund , po zakonczeniu zrobił taki jakby klip z tego że wyglądało to jak by w przyspieszonym tempie układali te puzle , czyli po prostu fotka była za fotką , slajd za slajdem jak to zwał tak to zwał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od godziny 19 konferencja samsunga na targach IFA w Berlinie, gdzie zaprezentują Galaxy Note 3:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakies slowo o LG L9 czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pervert :P

 

program bardzo podobny nazywa się LAPSE IT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko

czy jest jakaś apka na androida ktora jest na podobe miasto w obiektywie na lumie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje jakies slowo o LG L9 czy warto?

W necie chyba jest dość opini...

Ja mam L5 i jestem zadowolony...choć aparaty mają kiepskie w ryj (u mnie jest 5 mpx), przy słabym świetle jest kiepsko, wziąłem go bo był tani, kwadratowy i miał androida ;) 4 cale jak dla mnie to już wystarczająco, służy między innymi za nawigację i za chiny ludowe nie kupiłbym dzisiaj osobno nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje jakies slowo o LG L9 czy warto?

 

Maxss lepiej bierz lg p880 x4 hd jest już na tegra3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W necie chyba jest dość opini...

Ja mam L5 i jestem zadowolony...choć aparaty mają kiepskie w ryj (u mnie jest 5 mpx), przy słabym świetle jest kiepsko, wziąłem go bo był tani, kwadratowy i miał androida ;) 4 cale jak dla mnie to już wystarczająco, służy między innymi za nawigację i za chiny ludowe nie kupiłbym dzisiaj osobno nawigacji.

 

Wole sie swoich zapytac w necie zytalem ale jednak nie zaszkodzi opinia wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maxss lepiej bierz lg p880 x4 hd jest już na tegra3.

 

Tylko taki z normalnych zaproponowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo galaxy s advance. Ja mam i go nie oszczedzam i zero przycinki. Wziąłem go bo miał 4 cale i bdb. parametry. Myślałem o 4x aleksiej był dla mnie za duży. Podłapałem tą eske używaną na gwarancji i jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje jakies slowo o LG L9 czy warto?

mam go od ponad roku i trochę zaczyna mnie zawodzić, czasem się wiesza i się restartuje, rzadko, ale zdarza mu się. LG wypuściło na rynek aktualke z błędem i jakoś nie spieszy im się to poprawić, chodzi o utratę zasięgu( Ci co są w PLAY powinni wiedzieć o czym piszę). Telefon jest ładny, ma dobre parametry za rozsądną cenę, ale osobiście brałbym coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jandas

Z aplikacji na Androida polecam:

 

  • Little Photo - prosta i szybka aplikacja do edycji zdjęć
  • Szybki notatnik - prosty notatnik, coś na wzór systemowego notatnika w Windowsie
  • Zombie Farm - gra farmerska, w której hodujemy zombie
  • runtastic - aplikacja do śledzenia naszej aktywności ruchowej
  • Meteo - pogodnynka wyświetlająca informacje pogodowe na bazie danych z new.meteo.pl
  • Google Chrome to Phone - aplikacja, która pozwala szybko przesyłać linki pomiędzi Chrome i Androidem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG Swift G lub Google Nexus jakies cieple slowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Nexus - google dba żeby fony dla nich robione lepiej śmigały niż te co adaptują ich OS. I zawsze pierwsze update dostają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone 5S i jego procesor mają szansę zdetronizować SGS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iPhone 5S i jego procesor mają szansę zdetronizować SGS4.

 

zdecydowanie za drogi jak na to co oferuje czyli nie wart swojej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli nie wart swojej ceny

kwestia punktu widzenia i oczekiwan. Drogi jest ale dzialac powinien bez zarzutu przez nastepne 3 lata...

Poczekaj do nowego roku i pokaz mi 3 letni telefon androida z kitkatem na nim ktory nie bedzie sie wieszal/lagowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie za drogi jak na to co oferuje czyli nie wart swojej ceny

 

Nie wart?? Pomimo rocznej gwarancji warunki są jasne, długie wsparcie programowe, masa aplikacji, płynne działanie. Mam i iPhone i HTC One. O ile HTC dostanie kilka aktualizacji to np. One S zatrzyma sie na 4.1. To powinnismy nazwać porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iPhone 5S i jego procesor mają szansę zdetronizować SGS4.

 

Octa S4 ma być systemowo przeprogramowany żeby jednocześnie używał ośmiu rdzeni, co powinno skutkować wydajnością wyższą niż Snap 800 (bo mamy 2 wersje s4). Do tego N3 ma mieć jeszcze mocniejszy CPU więc w benchmarkach iP5S polegnie. Ale w praktyce pewnie będzie szybszy. Tak to jest z hermetyczne zamkniętymi systemami. Kitkat i wszystko inne co jest otwarte i w dodatku na kilkudziesięciu albo i kilkuset różnych urządzeniach (apple ma jedno czy dwa) nie będzie w 100 procentach zoptymalizowane i zdarzy się zamuła - coś za coś.

 

Co do nexusa, to czy one czasem nie mają golego androida, który jest ponoć nieciekawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności