Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

OK, Koledzy, wczoraj ubilem swojego Notka 2,i to chyba na amen. I co lepsze, nie wiem dlaczego, bo ostatnimi czasy nic nie kombinowalem. Tak czy owak, z tego co wyczytalem,plyta glowna bedzie do wymiany, i teraz pytanie - jesli plyta glowna sie spolila to serwis bedzie w stanie odczytac historie flashowan itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanko Michał. Fon się włącza czy nie? Jeśli jest możliwość włączenia to sprawdza ze było coś grzebane, a jeżeli nie ma możliwości wałczenia to wymienia i po sprawie. U mnie w HD2 jak padała płyta to zdążyłem jeszcze wgrać WM i wymienili płytę bez niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon sie wlacza ale wiesza na napisie GT-N7100. Nie da sie juz przejsc do wipe menu - tylko do download menu.

Probowalem oczywiscie wgrywac odinem rozne romy (stokowe, awaryjne, 1, 3 plikowe, z PITem, bez PITu) ale telefon ani drgnal.

Juz go wyslalem - za tydzien jade do Polski, wiec jak bede bez fona to mnie nerwa wezmie.

 

PS. rom mialem stockowy, ale CWM od Xiaou no i root. Mam nadzieje, ze nawet jak do tego dojda to wykaza sie rozsadkiem i naprawia wszystzko na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu na zdrowy rozsadek to bym raczej nie liczył, płyta główna to najdroższy element fona, u mnie wystawili fakture na 1500pln, oczywiście płatna dla producenta. A u Ciebie wyjdzie jeszcze więcej. Jednak życzę powodzenia, daj znać jak się rozstrzygnie Twoja reklamacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to padla Ci plyta glowna w HD2 i 1500 wzieli za plyte glowna? To musialo wiec chyba byc dawno temu, bo HD2 to leciwy telefonik, i teraz pewnie warty z 500pln.

A w ogole co spowodowalo ze plyta poszla? I rozumiem, ze wymienili na gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakieś rok temu tak wymiana gwarancyjna, po wymianie płyty działała 4 miechy i znowu się zdupiła, niestety za drugim razem było już po gwarancji , wiec kupiłem htc one x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak życzę powodzenia, daj znać jak się rozstrzygnie Twoja reklamacja.

 

Na chwile obecna, status mojego telefonu online wyglada tak, ze juz go zbadali i zamowili potrzebna czesc, po czym dokonaja naprawy. Podejrzewam zatem, ze to w ramach gwarancji, bo w przeciwnym razie, poslali by mi wycene:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem.

Z aktualizowalem Tapatalk do nowej wersji i czasem się wiesza ale to beta to i ma prawo ale wyskakuje mi komunikat - security error ( user may not have permission to Access this feature)

O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Tapatalka masz ze Sklepu ? Jeżeli z jakiegoś innego źródła, to może jakieś zabezpieczenia zmienili i nowa wersja nie jest jeszcze dobrze zwitaminizowana :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że sklepu, kupiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie zostaje czekać, aż usunął ten bug. Jeżeli na wcześniejszej wersji wszystko latało dobrze, to po prostu odinstaluj aktualizację i powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam aplikację Generali Auto dla Androida (free).

Naprawdę działa.

 

Można dzięki niej sprawdzić historię szkód dla DANEGO AUTA a NIE KIEROWCY poprzez kod QR w dowodzie rejestracyjnym.

Dane pochodzą z serwera UFG i dla OC są od 94 roku a dla AC od 96 roku - tu podają poza datą też inf. o wysokości wypłaconego odszkodowania z AC.

Oczywiście działa to dla aut krajowych i tych sprowadzanych ale od czasu 1-sej rejestracji w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uuuu na zdrowy rozsadek to bym raczej nie liczył, płyta główna to najdroższy element fona, u mnie wystawili fakture na 1500pln, oczywiście płatna dla producenta. A u Ciebie wyjdzie jeszcze więcej. Jednak życzę powodzenia, daj znać jak się rozstrzygnie Twoja reklamacja.

 

Telefon wrocil do mnie po ponad tygodniu. Wymienili plyte glowna. Nie wiem czy pisalem, ale mialem roota i custom CWM i albo do tego nie doszli, albo mieli to w powazaniu.

Problem tylko taki, ze uszkodzili mi obudowe przy otwieraniu:sciana

Tego samego dnia napisalem do nich maila i doloaczylem foty. Odpisali, ze im przykro bla bla bla i oczywiscie akceptuja reklamacje - wydrukowalem sobie od nich darmowa wysylke i nazajutrz teelfon byl u nich. Juz jest zrobiony i niby dzisiaj powieniem dostac z powrotem. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam takie pytanie, zmienilem telefon androida i chcialbym zainstalowac wszystkie aplikacje ktore mialem dotychczas, czy jest jakis sposob zeby 'jednym kliknieciem' to zrobic czy musze kazda wysylac z google play?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do sklepu Google i tam w ustawieniach gdzieś powinny być wszystkie aplikacje które sciągałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mam takie pytanie, zmienilem telefon androida i chcialbym zainstalowac wszystkie aplikacje ktore mialem dotychczas, czy jest jakis sposob zeby 'jednym kliknieciem' to zrobic czy musze kazda wysylac z google play?

dzieki

 

Za jednym razem ich nie pobierzesz. Musisz po kolei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jak zmieniam softy (romy) to mi apki same się instalując wystarczy zaakceptować regulamin sklepu tylko nie wszystkie resztę muszę ręcznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki w sklepie znalazłem apy wcześniej instalowane. Dzięki raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w google play jest promocja na Tapatalk 4 tylko 3,12zł

https://play.google.com/store/apps/d...patalkHD&hl=pl

 

Nie wiem jak to zrobiłem ale mam "czwórkę" po aktualizacji juz od kilku tygodni i nic nie płaciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności