Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Też to mam podpięło się pod pewną app z której niestety nie mogę zrezygnować. Wyczyść powiadomienia i po sprawie.

Air Block pokaże gdzie to siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można to wyłączyć ? Jak ?

 

W ustawieniach w sklepie Google Play :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz możliwość w ich ingerencję, to masz niemal nieograniczone możliwości w grzebaniu w.systemie i dostęp do początkowo niedostępnych funkcji które źle ustawione mogą ubić telefon , coś jak vcds dla Passka :-) jak wiesz co robisz to masz korzyści, jeśli nie to jest kupa.

 

Hmm. Czyli jak mam niebrandowany teraz soft to znaczy że mam rota czy nie bo nie kumam tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nie masz roota. Niebrandowany soft nie ingeruje w root.

 

Prawie każdy custom juz tak. Z drugiej strony łatwo sprawdzić. Ściągnij jakąś apke typu root check czy cos w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak mam niebrandowany teraz

 

Czekaj, pomyliły mi sie pojęcia. Instalowałem jakiś tam soft z forum android czyli mam custom, tak ?

Jak chciałem uruchomić titanium backup - root to wyskoczył komunikat ze mój ROM nie jest odblokowany...

 

---------- Dodano o 22:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:39 ----------

 

A soft instalowałem przez TWRP czy jakos tak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum android jest są głównie dwa rodzaje romow. Oficjalne (brandowane i niebrandowane romy wypuszczone przez producenta telefonu w których nikt nie grzebał) i customy (przerabiane przez ludzi którzy czasami wiedzą co robią a czasami mniej :-)) dlatego sadze ze masz oryginalny Rom producenta bez brandingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam custom ;) przerabiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

dwa dni temu koledze z biura ukradli IPhona 4, sprawdziliśmy kamery okazało się że wszedł sobie koleś z ulicy podszedł do biurka i zabrał telefon i sobie wyszedł.... zadzwoniliśmy na policję ale zanim oni przyjechali troszkę to trwało... kolega na spokojnie odpalił komputer wlazł tam na jakąś stronę i widział jak jego telefon się przemieszczał juz 3-4 km od naszego biura, wsiedliśmy w auto i po 5 minutach telefon był odzyskany.... (szybciej niż Rutkowski Patrol :) )...

Kolega mówił że to jakaś aplikacja i zebym sobie poszukał coś takiego na androida w necie ponoć jest coś takiego i to za free...

 

niestety szukam i jakość nie moge czegoś takiego namierzyć na swoje telefony.... pomożecie linkiem? :)

 

moje tel to Samsung Ace i samsung Young :)

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżarod jak to wyglądało gość mocno sie zdziwił, skopaliście mu ryj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez się właśnie zastanawiam czy dostał w ryj :-)

 

A te programy są na mądrego złodzieja nic nie warte. Wystarczy wipe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, wipe dobrych programów anty kradzieżowych nie usunie.

TheftSpy, Cerberus itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dżarod jak to wyglądało gość mocno sie zdziwił, skopaliście mu ryj ?

osobnik oddany stróżom prawa, niestety pierw musiał jechać na pogotowie bo się przewrócił i sobie głowę rozbił ;) - biedak

 

 

dzieki za link... poczytam, popatrzę, poszukam :)

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek pozwoliłeś aby człowiek rozbił sobie czachę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz będzie zagadka, chętnie kupiłbym tableta z androidem ale muszę korzystać z programu który chodzi tylko pod Internet Explorer, na komputerze już znalazłem dodatki,rozszerzenia np do Chrome które pozwalają odpalić ta aplikację emulując IE, pod androidem te rozszerzenia nie działają :/ Macie jakiś pomysł , nie chce być skazany na Tablet z Windowsem :( pod androidem przedstawianie się jako IE nie działa tzn nie znalazłem takiej opcji w przeglądarkach mobilnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnej przegladarce s3 jest cos takiego jak tryb komputerowy. Mozesz spróbować tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem , nie pomaga to :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba lipa, nie widziałem żadnego emulatora IE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga zagadka, czy znacie aplikacje do robienia notatek pod andkiem, z możliwością synchronizacji z notatkami z pulpitu pod windą, wiem że są takie z synchornizacją przez stronę www ale szukam na pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z posiadaczy S3 ma problem z resetami ? Dziś juz 3ci raz bez powodu się resetuje. Chyba trzeba zrobić update i na gwarancje oddać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności