Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

co prawda nie do mnie to pytanie, ale ja przesiadkę miałem z HTC Desire Z na S3

o S3 nie powiem zlego słowa, naprawde dobry statek, jak HTC padło mi to miałem brać HTC One X lub S3, ale straciłem zaufanie do HTC wiec wybrany został Samsung. Łatwiej było mi ponieważ mam w domu też SGII.

S3 zadnej zwiechy nie zrobila, a testuję ją mocno. Nowe wersje softow na bieżąco. Ostatnio odpaliłem NFS MW ogien ja ta gra chodzi.

S3 mimo tego ze jest duzy, to bez problemu sie z nim oswoisz.

Z czego sie cieszę w S3 to z baterii, jest bardzo dobra. Przy mocnym eksploatowaniu starcza mi na cały dzień, a mam włączone wszystko WiFi, GPS, Dane pakietowe, BT

HTC przy takiej samej eksploatacji nie wytrzymywał do 15

Jak tylko pojawi sie S4 to wymieniam.

 

Mój htc też ma od pewnego czasu małe zawiasy. Np nie mogę odpalić auto mapy. Muszę wyłączyć tel, włączyć i dopiero się odpala. Dziwny zawias, ale tak rzadko tego używam, że mi to jakoś mocniej nie przeszkadza. I druga kwestia, nie wykorzystuje tel nawet w 20% jego możliwości.

 

Co do S3, czy HTC to oba są na androidzie, a z tym jeszcze nie miałem styczności, nie wiem z czym to się je. Co prawda widziałem tam S1, ale żeby bardziej skorzystać, to nie było mi dane.

 

Co do X+, to w specyfikacji podają, że ma większą baterie od S3, więc może wystarczy na cały dzień zabawy.

 

Nie wiem, nie wiem. Bardziej skłaniam się do htc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Nie wiem czy było, ale nie łatwo czytać tyle stron z smartfona.

Polecam wam aplikacje na Androida o nazwie Yanosik.

 

"Yanosik to interaktywny komunikator dla kierowców. Proste urządzenie, które łączy w sobie potencjał CB radia, nawigacji i antyradaru".

Na ich stronie można zobaczyć jak to działa.

http://www.yanosik.pl

 

Oczywiście za darmo do ściągniecia ze Sklepu Play.

Testuje kilka dni i naprawdę fajnie działa.

 

 

Wysłane z mojej Xperii Arc S :) przy użyciu Taptalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również polecam janosika ale niestety nawigacje ma kiepską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Póki co faktycznie navi jest na niskim poziomie, aczkolwiek ta komunikacja i informacje o wypadkach, kontrolach, radarach jest zaskakująco dobra. :) Dzisiaj ustrzegło to mnie przed nieoznakowanym Focusem ITD. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do publiki

czy jest aplikacja ktora działa jak transmiter fm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie do publiki

czy jest aplikacja ktora działa jak transmiter fm ?

 

A jakby to miało działać? Jeśli w smartfonie nie ma transmitera FM?

Pozostaje tylko komunikacja (domyślam się z radiem) poprzez bluetooth albo wifi (mało które radio tym dysponuje) ewentualnie połączenie kablem telefon=>radio(aux), ale do tego już nie potrzebujesz żadnych aplikacji bo korzystasz ze standardowych odtwarzaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o S3, to ja przeniosłem się z S2. Wielkość nie jest problemem ale nie oszukujmy się - s2 był wygodniejszy bo można było np spokojnie iść i pisać. W S3 już trzeba było się trochę skupić żeby telefon nie wpadł z ręki i żeby pisać to co się chce. Teraz z kolei przeniosłem się na Note2. Bydlak okrutny ale hecy z korzystania co niemiara. Główny powód przesiadki to pamięć Ram. Niestety soft Samsunga kuleje i nie potrafi zarządzać jednym GB w S3 i przy większej ilości aplikacji, ubija niektóre i niestety często było tak że ubijano przeglądarkę (podczas ściągania pliku bardzo irytujące), kontakty czy touchwiza (lub inny launcher) którego ponownie odpalenie i załadowanie wszystkich ikon trwało wystarczająco dużo czasu żeby oszaleć (tym bardziej że niejednokrotnie odłogiem leżało 100-150 ramu).

Ogólnie telefon świetny ale trzeba wiedzieć że na stockowym romie takie właśnie kwiatki będą się zdarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na pokładzie S2 właśnie zagościł Jelly Bean 4.1.2 , dopiero wrzuciłem więc wypowiem sie za pare dni, gdyby ktoś był zainteresowany http://androttk.pl/samsung-galaxy-s-ii-po-aktualizacji-do-android-4-1-jelly-bean/

Michał jak s3 za duży to od dzisiaj ponoć S3 mini w sklepach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chciał by sie pozbyć s3 to dajcie znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakby to miało działać? Jeśli w smartfonie nie ma transmitera FM?

Pozostaje tylko komunikacja (domyślam się z radiem) poprzez bluetooth albo wifi (mało które radio tym dysponuje) ewentualnie połączenie kablem telefon=>radio(aux), ale do tego już nie potrzebujesz żadnych aplikacji bo korzystasz ze standardowych odtwarzaczy.

 

Nokia N8 ma wbudowany transmiter FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia n8 nie jest na andku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos temat przymarzl, nikt nowego fona sobie na prezent nie sprawil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie to mnie jeszcze nie było... ale czytając poprzedni post odpowiadam

 

jakiś miesiąc temu zakupiony LG L7

 

dzisiaj dostałem za darmoszke wymontowany zestaw głośnomówiący NOKIA typ HF-22 model CK-100

da rade jakoś zgrać ten sprzęt z moim LG?? Zapewne da rade ale się pytam....

Edytowane przez aDICK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem w moim Evo 3d, od czasu jak zaktualizowałem go do ics-a, nie łączy mi się przez bluetooth z zadnym kompem nic niemoge wysłać ani odebrać. Gdzie szukać przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem w moim Evo 3d, od czasu jak zaktualizowałem go do ics-a, nie łączy mi się przez bluetooth z zadnym kompem nic niemoge wysłać ani odebrać. Gdzie szukać przyczyny?
zobacz w ustawieniach czy jest dostepny dla innych urzadzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że jest nie róbcie ze mnie głupka;p gdyby nie to że nie sprawdziłem wszystkiego czego mogłem to bym nie pisał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroki aktualizacji ;). Zawsze można wrócić do poprzedniego softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powrót do poprzedniego softu to ucieczka od prawdy;p ja chce ten problem rozwiązać a nie od niego uciekac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób aktualizowałeś i jaki Rom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności