Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Do kumplami do salonu Plusa przyszła laska że jej się zawiesza iPhone 4 popatrzył nic nie wydumal a laska mówi że pomaga wyjecie baterii :-) tak chinole teraz dorabiają że z wyglądu nie poznasz ale jak się sypie to do kosza takie gowno, ti tak w formie żartu i przestrogi żeby chińskich gowien nie kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dlatego polecam HTC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ktoś odpowie mi na moje pytanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra ktoś odpowie mi na moje pytanie ?

 

 

Jakie pytanie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę postow wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś rootował galaxy ace 2 ? kurde czytam czytam jedni polecają bo traci się gwarancje inni że już można zrootować nie tracąc mi chodzi jedynie o wypieprzenie aplikacji zainstalowanych w moim przypadku przez Plusa bo z żadnej nie korzystam i tylko mi zagracają ekran a że kurde jestem pedantem to nie lubie mieć czegoś co mi jest nie potrzebne :/

 

Nie rootowałem samsunga ale polecam. Poszukaj tylko odpowiedniego roma dla siebie, fon powinien szybciej chodzić i oszczędzć baterię. Szczegółw nie znam ale w niektórych sprzętach można roota odwrócić, nie ma problemu wtedy z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na necie jest tego pełno tego co wybrać może ktoś ma sprawdzonego roma i wie jak to dokładnie dobrze zarobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na necie jest tego pełno tego co wybrać może ktoś ma sprawdzonego roma i wie jak to dokładnie dobrze zarobić ?

wszystko masz na forum http://www.forum.android.com.pl opisane. Jak kolega wyżej pisał bardzo fajna rzecz pozwalająca poszerzyć możliwości swojego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki mi chodzi jedynie o wywalenie aplikacji zainstalowanych przez operatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to cerberus nie działa kiedy masz włączone wifi. Przynajmniej u mnie był problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zauważyłem to cerberus nie działa kiedy masz włączone wifi.

Mi zdalnie sam włączył wifi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zainstalowałem. Jak dla mnie rewelacja ! Warto kupić

 

A powiedz mi czy dobrze myślę, że przed wpisaniem tego kodu odblokowującego nie da się po prostu wyłączyć telefonu? I jak działa aplikacja po wyjęciu baterii i zmianie karty sim przed połączeniem z nim z kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po uruchomieniu apki na telefonie trzeba wybrać odpowiedni typ komunikacji WiFI, Bluetooth lub kabel usb i taki sam na kompie.

Wiem :) ale i tak nie widzial.

 

 

SMS backup and restore może? On do XMLa exportuje o ile mnie pamięć nie myli.

potestuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zauważyłem to cerberus nie działa kiedy masz włączone wifi. Przynajmniej u mnie był problem.

U mnie mam to samo, jak jest wyłączone wifi to nie namierzy telefonu. Samsung S5830

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi czy dobrze myślę, że przed wpisaniem tego kodu odblokowującego nie da się po prostu wyłączyć telefonu? I jak działa aplikacja po wyjęciu baterii i zmianie karty sim przed połączeniem z nim z kompa?

Akurat nie testowałem tych funkcji ale podejrzewam że takiego błędu by nie popełnili ;)

 

Fajną opcją jest np zrobienie zdjęcia przednią i tylną kamerką z poziomu komputera, uruchomienie alarmu, lokalizacja i takie tam ;) Potestuję juz na nowym telefonie bo czekam na

 

 

HTC One S ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat nie testowałem tych funkcji ale podejrzewam że takiego błędu by nie popełnili ;)

 

Fajną opcją jest np zrobienie zdjęcia przednią i tylną kamerką z poziomu komputera, uruchomienie alarmu, lokalizacja i takie tam ;) Potestuję juz na nowym telefonie bo czekam na

 

 

HTC One S ;)

 

Sam ma One X i jest nieco za duży. Myślę, żeby zamienić go na One S, który ma idealny rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei bylem juz w pelni nastawiony na przesiadke z S3 na Note 2 - ze wzgledu na wiekszy (5,5 cala) i lepszy ekran oraz 2GB ramu. Wiem, ze byloby troche hardkorowo, ale trzymajac w reku Note 2, wcale nie jest tak wielki jakby moglo sie wydawac - gorzej jesli trzymamy go w kieszeni - wtedy pewnie trzeba uwazac, zeby zbytnio sie nie wyginac - tak czy owak moj S3 jest licytowany i szukam Note 2, choc od 2 dni zastanawiam sie czy nie poczakac na Galaxy S4, ktore ma wyjsc w pierwszym kwartale 2013 (choc to nieoficjlane info, to jednak ponoc bardzow prawdopodobne) i ma byc mocniejsze niz moj laptop lol - 5 cali ekran FullHD oczywiscie, 3GB ramu, CPU 4x2GHz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei bylem juz w pelni nastawiony na przesiadke z S3 na Note 2 - ze wzgledu na wiekszy (5,5 cala) i lepszy ekran oraz 2GB ramu. Wiem, ze byloby troche hardkorowo, ale trzymajac w reku Note 2, wcale nie jest tak wielki jakby moglo sie wydawac - gorzej jesli trzymamy go w kieszeni - wtedy pewnie trzeba uwazac, zeby zbytnio sie nie wyginac - tak czy owak moj S3 jest licytowany i szukam Note 2, choc od 2 dni zastanawiam sie czy nie poczakac na Galaxy S4, ktore ma wyjsc w pierwszym kwartale 2013 (choc to nieoficjlane info, to jednak ponoc bardzow prawdopodobne) i ma byc mocniejsze niz moj laptop lol - 5 cali ekran FullHD oczywiscie, 3GB ramu, CPU 4x2GHz...

5 cali w telefonie,który ma dzwonić to bardzo dużo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są telefony tylko do dzwonienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są komputry :D z funkcją dzwonienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności