-
Liczba zawartości
2399 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O karol27
- Urodziny 09/18/1981
Informacje osobiste
-
Imię
Karol
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Białystok
Samochód
-
Generacja
-
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
2015
Ostatnie wizyty
-
karol27 obserwuje zawartość → Problemy z zawieszeniem a dokładniej drążkiem stabilizatora. i [off top] IX Zlot Ogólnopolski
-
1 Wrzesnia o godzinie 18 odbedzie sie Msza w jego intencji w Kosciele Sw. Kazimierza prosze przyjdzcie na msze w jego intencji.
-
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
karol27 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
A to co,nie ma wyłącznika w schowku ? -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
karol27 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
Ostatnio latam górą : Mońki, Grajewo, Pisz, Ruciane Nida, Mrągowo. Druga tez dobra trasa : Łomża,Łyse, Myszaniec, Szczytno. -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
karol27 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
Danek z kanapkami zbijałem, ale żarcie mozesz mieć normalnie swoje,rozkładasz się na leżaczku i jesz tak samo jak kanapkę z baru. Są tam chyba dwa bary, cenowo drogo bo wiadomo(hambs chyba 5âŹ). -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
karol27 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
Siema Danek weź dmuchanego krokodyla dla młodej, bo po koło i ponton możesz sie nei dostać w weekend.Weź kanapek :doh a parking darmowy masz po lewej. Zamiast 3 h dla 3 osób lepiej weź całodzienny rodzinny. -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
karol27 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
Qrka zapomniałem o swiętach. -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
karol27 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
Czy ktoś tu coś wspominał o spocie 06.01 o godz 15 na górnym parkingu galerii Białej? :kumple -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
karol27 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
A co tu się kurrrde tegooooo. -
Dziękuję wszystkim za życzenia.
-
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
karol27 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
Jest wśród nas hydraulik ? -
XI zlot vw-passat.pl - OFFtop
karol27 odpowiedział Ziewal → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Dzięki za miło i ciekawie spędzony weekend. Arek dopiął wszystko na ostatni guzik- gratulacje. P.S "Następną razą" kupujcie sobie po rakiecie fajek sępy -
XI zlot vw-passat.pl - OFFtop
karol27 odpowiedział Ziewal → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Niestety mój nie A po drugie proponuję oficjalnie przyznać karną kratę Piterowi za *****anie się -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
karol27 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
Ja tankuje na auchanie ON i wg mnie jest lepsze niz na orlenie. -
No to Piotrek się widzimy
-
Czyli standardowo stado malkontentów ? Pogoda ładna można by coś zrobić. Nie ma chętnych, to może biawar o 17 ?
