Skocz do zawartości

karol27

  • Liczba zawartości

    2399
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O karol27

  • Urodziny 09/18/1981

Informacje osobiste

  • Imię
    Karol
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Białystok

Samochód

  • Generacja
    -
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2015

Ostatnie wizyty

4528 wyświetleń profilu
  1. karol27

    Wspomnienia

    1 Wrzesnia o godzinie 18 odbedzie sie Msza w jego intencji w Kosciele Sw. Kazimierza prosze przyjdzcie na msze w jego intencji.
  2. Ostatnio latam górą : Mońki, Grajewo, Pisz, Ruciane Nida, Mrągowo. Druga tez dobra trasa : Łomża,Łyse, Myszaniec, Szczytno.
  3. Danek z kanapkami zbijałem, ale żarcie mozesz mieć normalnie swoje,rozkładasz się na leżaczku i jesz tak samo jak kanapkę z baru. Są tam chyba dwa bary, cenowo drogo bo wiadomo(hambs chyba 5€).
  4. Siema Danek weź dmuchanego krokodyla dla młodej, bo po koło i ponton możesz sie nei dostać w weekend.Weź kanapek :doh a parking darmowy masz po lewej. Zamiast 3 h dla 3 osób lepiej weź całodzienny rodzinny.
  5. Czy ktoś tu coś wspominał o spocie 06.01 o godz 15 na górnym parkingu galerii Białej? :kumple
  6. Dzięki za miło i ciekawie spędzony weekend. Arek dopiął wszystko na ostatni guzik- gratulacje. P.S "Następną razą" kupujcie sobie po rakiecie fajek sępy
  7. Niestety mój nie A po drugie proponuję oficjalnie przyznać karną kratę Piterowi za *****anie się
  8. Ja tankuje na auchanie ON i wg mnie jest lepsze niz na orlenie.
  9. karol27

    Spoty Podlasie

    No to Piotrek się widzimy
  10. karol27

    Spoty Podlasie

    Czyli standardowo stado malkontentów ? Pogoda ładna można by coś zrobić. Nie ma chętnych, to może biawar o 17 ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności