Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

elo...

cena 16$ jest przy 100 sztukach....

60$ jest za 5-6 sztuk PLUS cło...

Jestem po pierwszej rozmowie ze sprzedającym. Narazie badam teren ale Endrju podsunął mi pewien pomysł... :)

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego modelu i tego typu "klonów"... bo jeżeli po 2-3 miesiącach mam wywalić go do kosza to szkoda kasy :(

 

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego modelu i tego typu "klonów"... bo jeżeli po 2-3 miesiącach mam wywalić go do kosza to szkoda kasy

 

Podejrzewam że jak kupisz to te 100 i zostawisz sobie jeden a resztę wystawisz na allegro. Myślisz że tylko Ty masz taki pomysł na biznes ? Nie to żebym Cię odwodził od tego tematu ale przemyśl wszystko.

Kiedys kupiłem bardzo tanio 6 tabletów. 2 sprzedałem w dobrej cenie a na 4 straciłem, jeden chyba nawet komuś oddałem. Do tego 2 z nich od nowości były padnięte :D Sprzedawałem jako pośrednik w suimie bo paragon to miałem z mojego zakupu.

A co z gwarancją ? Myślisz że wszystkie będą sprawne ? Co jak padną po czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak z wyborem języka ??? Jest w nim Pl ???
Jest. :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego modelu i tego typu "klonów"... bo jeżeli po 2-3 miesiącach mam wywalić go do kosza to szkoda kasy
Jurek wiesz ,że jeżdżę :ciuchcia i co drugi uczeń ma replikę dobrych sartfonów z ekranem min. 5", zapewne nie wymieniają co 2 miechy a używają mega intensywnie. Mój koleś ma już 4-ty z krainy ryżu i żaden mu nie padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Panowie

 

podepne sie pod wątek ponieważ mam juz troche obycia z podróbką telegonu.

Uważam ze to tylko strata kasy, jednak soft zainstalowany w markowuch urzadzeniach daje nam wieksza swobode i kulture pracy. Natomiast kazdy kupuje sobie telefon do swoich potrzeb czy zastosowania, a te podróbki napewno maja ograniczony soft, gorsze właściwość lub mozliwosci rejstracji video itp.

Myślę ze jeżeli ktos kupuje SP 5" tylko do rozmawiania bo wszystkie inne funkce dzialaja jak komputery 386 to szkoda czasu na taką alternatywę.

 

Osobiscie posiafam Note II i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za biedny żeby kupować gówna, i myślę że większość z nas ma podobne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za biedny żeby kupować gówna, i myślę że większość z nas ma podobne podejście.

 

to prawda za dobrze działający smartphone trzeba dobrze zapłacić, jak kupowalem swojego to zaplacilem 1900 zl a dzisiaj nowego mozna kupic za 1200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie nie kupuj tego badziewia, wez normalny, porzadny telefon z androidem. bedziesz musial troche zaplacic ale sie oplaca, dzisiaj dla mnie to jak trzecia reka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany dziś rozbiłem digitizer? w Xperii neo v, ekran normalnie dziala mogę z niego normalnie korzystać, tylko sprawa tej szybki ile może mniej wiecej kosztować wymiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze ok 100$ czyli ok. 300pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w Xperii J płaciłem 120 zł + 30 zł wymiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja w Xperii J płaciłem 120 zł + 30 zł wymiana

 

Ale złożyli Ci ja na oryginałach czy chińskich zamiennikach. Poczytałem sporo różnych opinii i wychodzi na to że w grę wchodzi tylko ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chinol ale do momentu ponownego zbicia było ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś z nim ogólnie żadnych problemów? Nie było np. tzw martwych pól? Jak wszystko ok to jutro zamawiam na alle coś średniej jakości ok 80zł i ogień z robotą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chinol chinolowi nie równy różnie to bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze, pytanie, zmieniam smsrkfona na nowszy, muszę zaserwować smsy. Najlepiej przenieść do nowego. Jak to ugryźć? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cze, pytanie, zmieniam smsrkfona na nowszy, muszę zaserwować smsy. Najlepiej przenieść do nowego. Jak to ugryźć? Dzięki

SMS Backup. W starym robisz eksport do pliku, przerzucasz na kartę (albo wifi, bt itp.) i w nowym import za pomocą tej samej aplikacji.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Pany dziś rozbiłem digitizer? w Xperii neo v, ekran normalnie dziala mogę z niego normalnie korzystać, tylko sprawa tej szybki ile może mniej wiecej kosztować wymiana?

 

Chyba pechowy dzień był, bo mam to samo tylko w Galaxy S4 :P i tu pytanie do osób które to przerabiały. W serwisie twierdzą że to jeden integralny element (660 PLN!) wraz z matrycą, a ta u mnie jest w pełni sprawna. Czy faktycznie będzie to znacznie gorszy efekt jeśli rozszczelni się i wymieni na porządną szybkę za 200-250 PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam na pewno nie będzie, może się delikatnie różnic kolorem (lakierowanej części, ekran nie stracił jakości kolorów ) , ale mało to zauważalne. Wymianę szybki w należy zrobić tylko w profesjonalnym serwisie który wklei szybke na klej UV.

Edytowane przez Michal.Enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba pechowy dzień był, bo mam to samo tylko w Galaxy S4 i tu pytanie do osób które to przerabiały. W serwisie twierdzą że to jeden integralny element (660 PLN!) wraz z matrycą, a ta u mnie jest w pełni sprawna. Czy faktycznie będzie to znacznie gorszy efekt jeśli rozszczelni się i wymieni na porządną szybkę za 200-250 PLN?

 

w s3 za cały moduł ( bo tak się nazywa szybka + dotyk) płaciłem 400 zł w serwisie samsunga z gwarancja. Myślę że żałowanie 200 zł tylko po to żeby żyletką cieli mi telefon mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby różnica była 200 zł to też bym raczej się nie zastanawiał...ale w S4 to już ponad 400 a to robi różnicę i dlatego pytam jak wygląda w praktyce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SMS Backup. W starym robisz eksport do pliku, przerzucasz na kartę (albo wifi, bt itp.) i w nowym import za pomocą tej samej aplikacji.

 

- - - - - aktualizacja - -

 

Dzięki. Udało się. Sprawdziłem kilka, miałem nadzieję że uda mi się zrobić tak, żeby stare smsy były normalnie w nowym telefonie w smsach ale to raczej nie możliwe, ale są na dysku Google. Też może być. Piwko ;-) za pomoc. Dziekówa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności